wtorek, 5 lipca 2011

PROMOCJA, PROMOCJI - www.henrykbokun.pl/

http://www.henrykbokun.pl/ "Czego nie dowiemy się ze strony internetowej Choszczna, głownie tego, co dotyczy pracy Rady Miejskiej. czyżby samo sedno samorządności, było tematem wstydliwym w Choszcznie ?. Chyba tak skoro, nawet wywalczone częściowo, przeze mnie w zeszłym roku ( zdaje się, siłą perswazji), ukazanie się na omawianej stronie,  relacji dźwiękowej z sesjii Rady Miejskiej, ostatecznie zniknęło, a na zakładce BIP, dowiemy się, z bezpiecznym kilkumiesięcznym opóźnieniem, o czym to debatowano. Informacji i programu kolejnych sesji, nie zobaczycie Państwo na głównej stronie, jeżeli już jest, to przemycone, gdzieś, gdzie znajdują ją znawcy techniki komputerowej.
Czyli, co ogólnie nie ma się czym chwalić, więc nie ma co się spinać. Bardzo sprawnie w tę ideologię wpisał się "nowy" nabytek burmistrza, KO-wiec, na stanowisku Asystenta Burmistrza d/s Promocji i Wizerunku Gminy, emeryt wojskowy, niejaki pan Krawiec. Nowy, kulturalno - oświatowy, mniemam, iż zajmuje się ta stroną internetową, bo tylko jego jest tu pełno, przerobił stronę miejską w kronikę, właśnie kulturalno -- oświatową. Mogę tak przypuszczać, bo nie wiem od czego On jest, niestety przy jego nazwisku nie ma zakresu obowiązków. Jest tylko numer telefonu, przepraszam nie skorzystałem. Doszedłem do wniosku, że jest to pewno realizacja programu stwarzania miejsc pracy, dla młodych wykształconych, którzy wracają z Irlandii. No tak ale wiek tu chyba nie pasuje, myslę że chociaż w Irlandii był, tylko, czy Krzęcin to Irlandia. Dobrze że jeszcze mieszkańcom chce się chcieć, więc jest się czym pochwalić.
Henryk Bokun"

18 komentarzy:

 1. 100% zgodny
  Zero promocji wydarzeń
  "Kronika KaOwska" piękna nazwa
  na każdej znikomo frekfencyjnej imprezce fotografowie i operatorzy Adamczyka latają już po fakcie.
  Myślałem że Pan Burmistrz jako HANDLOWIEC znanej firmy keczupowej
  postawi na tą gałąź działalności swojego urzędu
  a tak z zaplanowanej sprzedaży nieruchomości realizacja na progu 2%
  śmiechu warta TAK PROMOWANA "SKUTECZNOŚC" TEGO PANA PODCZAS WYBORÓW

  OdpowiedzUsuń
 2. Zainwestuj we mnie a SKUTECZNIE będziesz dostawał zlecenia z wolej ręki. Zamówienia Publiczne zawsze można sprawiedliwie i skutecznie dzielić. Kontrola jest skuteczna. PR wewnętrznie spójny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tą rejestracją wydarzeń - kroniką miejską powinna się zająć Kontrola Wewnętrzna UM. Nie wiecie ilu ludzi się zajmuje tą działką?. Kiedyś byłam w tym wydziale i naliczyłam ok 5 osób.
  Jaki skutek ??? Jak zwykle nikt nic nie wie.

  OdpowiedzUsuń
 4. TYLKO BARANY PROMUJA TO CO BYLO A NIE CO BEDZIE ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Pan Adamczyk jest marionetką i zakładnikiem w rękach tych, którzy go tak skutecznie wypromowali. Nie ma te miasto szczęścia do Burmistrzów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego się ukrywa przed mieszkańcami nagrania z sesji rady ?
  Po to by nie promować polityki bezczynności, marnotrawstwa i służalstwa wobec kolesi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani z jedynej TV choszczeńskiej dostała zakaz na streaming internetowy. Bo wizerunek pana Roberta podupada a dopiero zaczął kadencje.
  mieszkańcy już mówią o przeinwestowanym dobrodzieju, który wobec 65% deficytu organizuje licytacje najbardziej dochodowego majątku naszej gminy czyli PECU

  OdpowiedzUsuń
 8. Tylko patrzeć jak Kierownik Działu Promocji
  i Realizacji Zleceń obierze „order wzorowego promotora” ( z odpowiednią gratyfikacją).
  A może już dostał orientujecie się???

  OdpowiedzUsuń
 9. A ten drugi asystent od wykluczonych - Pan Wacek Burmistrza sorry Gacek.
  Nie wiecie jaki jego zakres obowiązków. Nic nie znalazlem na BIP w tym temacie

  OdpowiedzUsuń
 10. "Jak skutecznie zbankrutować"
  Autor R.Adamczyk

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy tego projektu miejskiego "Rejestracja Wydarzeń" nie można oddać na zlecenie jakiejś zewnętrznej firmie np. GRAFITI jest niedalego UM i oszczędności co nie miara.

  OdpowiedzUsuń
 12. A co w Choszcznie promować?Przecież w tym mieście nic się nie dzieje.Nuda.

  OdpowiedzUsuń
 13. To niech zlikwidują ten wydział będzie więcej na chodniczki

  OdpowiedzUsuń
 14. W tym mieście nie ma szans na poprawę sytuacji, bo za dużo tu ciemnoty, hołoty, agentów i zdrajców. Więc ekipa promuje samą siebie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Powiem tak. Mam w du...Adamczyka. Mam w dup...Śleżewskiego, czy jak on tam ma. Niech sperd...i nie utrudniają. Jestem przedsiębiorcą i sobie radze sam. Tylko taki gno...jak Adamczyk skubie mnie jak tylko może i utrudnia robienie czegokolwiek. Wara od uczciwych ludzi popaprań...

  OdpowiedzUsuń
 16. Kur...Pogoniłbym to całe cholerstwo z tego miasta.

  OdpowiedzUsuń
 17. Miałem sen. Adamczyk zakończy swoją karierę przed upływem tej oszukanej kadencji

  OdpowiedzUsuń
 18. Heniu na burmistrza!
  Jesteś wielki masz mój głos !

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty