piątek, 8 lipca 2011

VIII Sesja Rady Powiatu CHOSZCZNO

14 komentarzy:

 1. dlaczego Pani W.K została odwołana?
  niech ktoś mi to wytłumaczy..?
  Moim zdaniem powinna odejść Pani B.Z, która narobiła wokoło siebie tyle szumu...
  nie rozumiem naszego słynnego Pana Starosty
  odchodzą najlepsi i najsuteczniejsi..

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo nie weszła do koalicji. Wszystko jest logiczne.
  Radni W>K i S>G to najlepsi ale w pozowaniu.
  a najskuteczniejszy poszedł do zawsze skutecznego tam gdzie jego miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 3. moim zdaniem PANI Wioletta miała dużo potencjału, a takich ludzi nam potrzeba, ale to moje zdanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A moim zdaniem od potencjału ma więcej seksu

  OdpowiedzUsuń
 5. SZanowni wyborcy ,ktoś nas robi w konia my głosujemy na określone ugrupowanie ,aby rządziły określone osoby,jak zawsze rządzi Tadzio P z SLD przy Pomocy wyrzutków z innych partii.Dobrym przykładem jest arbuz ROMCIO ,który za kasę sprzedał by wszystko co można spieniężyć na tym świecie.Takich wyrzutków jest więcej należy wspomniec PANIĄ Barbarę Z,Jana Jagiełło,Bogdana BRZUSTOWICZA,nie wspomnę starostę ,który na gazie jedził.Pani Buchajczyk wygłaszając swoja mowę,wykazuje braki w pojmowaniu zjawisk opisywanych w podręczniku ;Nauka o polityce;.Pani na przyszłość niech pani startuje z własnego komitetu,Romcio przyjmie wszyskich takich kandydatów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Romanie niech pan zacznie się leczyć u specjalistów ,których Pan wymienił na sesji,nie potrzeba Jaśka K.,bo występuje u Pana demencja starcza i polityczna.PANA wystąpienie po wyborze było na poziomie wiecie rozumiecie towarzysze,on był winny karzeł rekcyjnej ekipy .W tym celu winien Pan zgłosić sie do lekarza rodzinnego celem uzyskania skierowania ,powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. PO to chorzy ludzie. Należy im tylko współczuć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałem, że Gacek opuszcza Adamczyka i będzie prowadził kampanię dla SLD

  OdpowiedzUsuń
 9. Pan Gacek to bardzo porządny facet. I tylko zastanawiam się dlaczego on a nie Starosta "wyleciał". Tak jak on to określił" psy zająca zjadły" i myślę , że nie tylko ja sie z tym zgadzam ale wielu innych ludzi też.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak to dlaczego? Wyleciał bo Ślizewski musiał zrobic miejsce, żeby miał czym zaplacic za to, że jego nieodwołaja to proste. I nie wazne czy Gacek był dobry czy tez nie to sie nie liczy. Ale to samo zrobią ze Śliżewskim jak tylko dostanie wyrok a to tylko kwestia czasu.

  OdpowiedzUsuń
 11. zgadzam sie z opiniami powyżej. Gacek wyleciał bo trzeba było zrobić miejsce P. Puczyńskiemu.Nie wiem tylko po co nam w Powiecie taki starosta z pełczyc- kto go zna! Oglądajac sesje czuje sie zażenowanie, słychajac jak przytacza cytaty z pisma św. jechał tak pijany - wstyd powinien z automatu wyleciec!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobrze ktoś to wcześniej nazwał Pijackie Porozumienie dla Powiatu wstyd Pani Basiu Z, wstyd

  OdpowiedzUsuń
 13. Biedne robaczki, tylko płakać i ujadać umiecie. Gacek porządny? Tak, porządny szuja i sprzedawczyk. On zawsze był do kupienia. A tak chociaż raz go sprzedali. Ja uważam że należało mu się to już dawno. Lewus i cwaniak do roboty.

  OdpowiedzUsuń
 14. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/polszewiki.jpg/][IMG=http://img827.imageshack.us/img827/5233/polszewiki.th.jpg][/IMG][/URL]

  Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty