poniedziałek, 4 lipca 2011

24Kurier - Starosta coraz mniej ufny

24Kurier - Starosta coraz mniej ufny: "Uważam, że to doświadczony pracownik administracji. Przez 11 lat był naczelnikiem Choszczna, potem dwukrotnie starostą – tak motywował swój wniosek starosta Lesław Śliżewski.
Tadeusz Puczyński reprezentuje Porozumienie Społeczne i Lewicę. W tajnym głosowaniu wniosek za jego powołaniem otrzymał 11 głosów, 5 radnych było przeciwnych. – Zwykle jest tak, że to stary człowiek oddaje młodszemu władzę. Myślę, że Stasiu Gacek mi to wybaczy. Wiem, co to jest administracja publiczna. Będę ściśle współpracował z Radą Powiatu, oferuję siły, środki i doświadczenie. Kiedyś przyjdzie taki moment, że przekażę tę władzę młodszemu – powiedział po głosowaniu Tadeusz Puczyński. (...)
Podczas tej sesji z funkcji wiceprzewodniczącej zrezygnowała Barbara Zaniewska z PO, która została członkiem zarządu. Zastąpił ją Roman Lubiniecki z PSL. Był on starostą podczas poprzedniej kadencji samorządowej. Otrzymał dziesięć głosów za powołaniem, a sześć przeciwko. Nieobecny był tylko jeden radny Stanisław Dycha, który przebywa na zwolnieniu lekarskim. Następna sesja powiatu odbędzie się dopiero we wrześniu."

23 komentarze:

 1. ZDRADA TO W NAJLEPSZA METODA NA RZĄDZENIE

  OdpowiedzUsuń
 2. TADEK JAK KLICZKO SKUTECZNY I ROZWAZNY I ZAWSZE UDERZA CELNIE

  OdpowiedzUsuń
 3. Włosy dęba stają w jakim my rynsztoku żyjemy !!!
  Szkoda mi tych młodych co wyjechali stąd za chlebem. Jesteśmy skazani na zestarzałe lachony

  OdpowiedzUsuń
 4. Pan Starosta zapomniał że Pan Puczyński sprawdził się także w biznesie

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam do was pytanie, dlaczego B.Z wolała być w zarzadzie niż wice przewodniczącą ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiadjac na powyzsze pytanie Pania BZ interesuje jedynie forsa wyższa dieta. Powracajc do dyskusji należy powiedzieć ,ze panowie Romcio i Tadeusz powrócili na łono macierzystej niedoścignionej formacji politycznej PZPR słynnej z intryg,obalania i wyrzucania z zycia przyzwoitych ludzi .Romcio chyba pamiętasz referndum w 1947 trzy razy tak.Po trzykroć Romanie i Tadeuszu u was zdrada ,ale komuna w takim wydaniu jak byscie chcieli nie wróci towarzysze,będzie brak możliwosci donoszenia kapusie.Wedlug niektórych nie liczy sie co było ale co jest, zatem bagno ,zgnilizna moralna i cynizm PANI BZ oraz Panów Romcia ksywa arbuz i Tadzia ksywa ;loczek;

  OdpowiedzUsuń
 7. POWIAT to rynsztok i bagno moralne do tego dołączyli panowie reprezentujacy wszelakie cnoty tego środowiska Pan ROMAN i TADZIO PRAWO ?????

  OdpowiedzUsuń
 8. Co tak naprawdę Śliżewski myśli o Puczyńskim?
  „Mógłbym powiedzieć o panu Puczyńskim, że to złodziej, kłamca, że pan Puczyński to człowiek bez honoru. Pan Puczyński to złośliwy cynik, łajdak a przy tym lubi obrażać innych ludzi” - powiedział Lesław Śliżewski. A kończąc to wyliczanie stwierdził - „Oczywiście nie mogę tego powiedzieć, bo tak nie jest.”

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie ADAMCZYK czy utworzyłby Pan dla mnie jakieś stanowisko w swoim urzędzie np. do spraw wykluczonych?.
  Tak jak zrobił pan dla Gacka.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nic nie jest ważniejsze niż koryto.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten Burmistrza Wacek czy Gacek powinien wrócić do tego co mu najlepiej szło tj. walenie w ch....

  OdpowiedzUsuń
 12. Romcio jak sie czujesz ,nasz czlowiek na Białrusi ma więcej honoru niż ty ,nie zdradził swoich idałów,a ty dla wice przewodniczącego rady tak się zeszmaciłeś ,wyszedł z ciebie cały arbuz ,

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja tak sobie myślę...mam już swoje latka:)...jak byłam mała to na szkolnych uroczystosciach zawsze był Puczynski,a teraz moja wnuczka chodzi do szkoły i też będzie oglądać tego pana:).Czas zakreślił koło:)

  OdpowiedzUsuń
 14. fałsz i zdrada cechuje mistrzów, wybitnych poilitykow powiatowych takich jak Tadzio i Romcio zawsze umieli się odnależ nie było by tak szkodliwe ,gdyby nie szkodzili mieszkańcom naszego powiatu ,najpierw donosili a teraz co będą robic,pewnie spiskować na daczy w Jażwinach jak utrzymać sławnego starostę by zabetonować ten układ. Najlepszą reklamą powiatu jest Starosta jako dobry kierowca służbowego samochodu na gazie. Proponuję likwidację wydziału promocji powiatu to choć będzie z tego jeden pożytek. Zadaniem obecnego kierownictwa powiatu jest przetrwać jak najdłużej.

  OdpowiedzUsuń
 15. Pokażcie mi drugą partię do której napłynęło by tyle odpadków politycznych i wyrzuconych z innych partii niż do PO!

  OdpowiedzUsuń
 16. Proszę badrdzo PIS, SLD, PSL. I nasze KPP Komitet poparcia p....

  OdpowiedzUsuń
 17. Panią Kaszak spławili , Pani BZ zdradziła dla stołka a co jest z Billadenem, czemu został na stanowisku.Ktoś to wyjaśni?

  OdpowiedzUsuń
 18. gacek masz za duże mniemanie....a jesteś nikim...

  OdpowiedzUsuń
 19. Piękna WK nie może przełknąć że nie została starostą a widziała się w tej roli. Nie została mimo poparcia SG i RCh.

  OdpowiedzUsuń
 20. Gacek u Robcia nie ma co robić więc wstawia tutaj posty o sobie. Chwalipięta i zarozumialec z Ciebie Gacuś. No, no! Staraj się staraj.

  OdpowiedzUsuń
 21. Podobno PSL wyrzucił Romana Lubienieckiego- taka jest cena zdrady.

  OdpowiedzUsuń
 22. Do władz PSL-u jeździł R Ch aby go poparli na starostę. Piękna W miała sobie tylko zrobić kampanię do sejmu oczywiście z list PO. Jak to możliwe skoro zdradziła klub PO razem z panem Ch.
  Ludzie pozbierajcie mysli. Nie dajcie się kolejny raz omamić.

  OdpowiedzUsuń
 23. Widzieliscie tą strone

  www.stanisławdycha.pl ?

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty