niedziela, 10 lipca 2011

Choszczno: Rekord Guiness'a pobity - 10 lipca 2011

Zdzisław Kalinowski bije rekordRegion - Zachodniopomorskie: Choszczno: Rekord Guiness'a pobity - 10 lipca 2011: "W niedzielę w południe Zdzisław Kalinowski - mieszkaniec Choszczna pobił Rekord Guiness'a w samotnej 24-godzinnej jeździe na rowerze na czas.
Jego zadaniem było przejechanie jak największej ilości kilometrów w ciągu doby. Udało się. Pokonał trasę liczącą 757 km.

Pan Zdzisław, 54- letni mieszkaniec Choszczna, zmagania rozpoczął startując spod Alei Gwiazd Kolarstwa Polskiego w sobotę. Trasa wiodła od skrzyżowania do Smolenia (droga wojewódzka nr 160 Choszczno Bierzwnik) aż do Zieleniewa. Jedno okrążenie liczyło 24 km. Kibicowali mu ludzie z całej Polski."

7 komentarzy:

 1. Zdzichu ,tak trzymać

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje nie tylko z racji faktu pobicia rekordu Guinessa ale przede wszystkim z racji jazdy non stop przez 24 h - a to wyczyn nie lada!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba rekord ustanowiony!, a nie pobity...? tak czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie pobity ustanowiony, rekord jest grubo ponad 860km

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje za rekord.
  Z drugiej strony przykład tego Pana to rzeczywistość naszego ZUSU. Osoba ustanawia rekord Guiness'a w sporcie gdzie wytrzymałość i wysiłek fizyczny jest morderczy będąc przez większość życia na rencie. Paradoks!!!!!!
  Jeszcze raz gratulacje dla RENCISTY - oby więcej tak zdrowych rencistów a gospodarka kraju będzie w rewelacyjnym stanie.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty