poniedziałek, 28 marca 2011

W Choszcznie włamanie na złość - 28 marca 2011

Ukradł ojcu pieniądze, bo ten nie chciał mu kupić butówCHOSZCZNO: W Choszcznie włamanie na złość - 28 marca 2011: "Do nietypowego włamanie doszło w piątkowy wieczór w Choszcznie. 24-letni mężczyzna włamał się do samochodu... swego ojca. Grozi mu za to do dziesięciu lat więzienia.
Powodem włamania było złość na ojca, który nie chciał synowi kupić butów. Bezrobotny młody mężczyzna wiedział, że ojciec w samochodzie zostawił saszetkę z 1,4 tys. zł. Pieniądze były przeznaczone na zakupy sprzętu elektronicznego.

Mężczyzna wybił okno w samochodzie ojca. Za ukradzione pieniądze zamówił sobie pizzę na telefon. Potem taksówką pojechał w odwiedziny do kolegi mieszkającego pod Choszcznem.

Tam większość większość gotówki wydał na alkohol. Policji udało się go namierzyć i zatrzymać w sobotni poranek. Z ukradzionych ojcu pieniędzy zostało 400 zł.

Tłumaczył się, że w taki sposób postanowił zemścić się na ojcu, który nie chciał kupić mu butów. Złodziej już usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do dziesięciu lat więzienia."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty