poniedziałek, 14 marca 2011

„Jak zbudować drużynę na medal..” – Norbert Watkowski - canoepolo.pl

"Norbert Watkowski Trener z licznymi sukcesami na szczeblu Krajowym jak i arenie międzynarodowej. Do największych sukcesów trenera Reprezentacji Polski można zaliczyć trzecie miejsce wraz z Reprezentacją u21 na Mistrzostwach Europy w 2009roku. Trener Norbert posiada  liczne medale z Mistrzostw Polski również, jako zawodnik.  Choszczno to właśnie o tym mieście mówi się coraz częściej, jeżeli chodzi o Kajak Polo w Polsce. Dlatego również postanowiliśmy dowiedzieć się, co jest receptą na tak liczne sukcesy drużyn z Choszczna.

1. Klub z Choszczna jest obecnie najliczniejszym klubem w Polsce, co jest receptą na przyciągnięcie tylu zawodników do Klubu?

Norbert Watkowski: Od zawodników wymagam bardzo dużo, ale od siebie jeszcze więcej tym się kieruje w mojej pracy trenerskiej na razie jest ok.

2. Jak trener godzi codzienne obowiązki z trenowaniem tak licznej grupy zawodników?

Tylko dzięki mojej wspaniałej żonce.

3. Nie wiele osób wie, że przed Kajak Polo trenował trener Kanadyjki. Jakie największe sukcesy zdobył trener w Kanadyjkach?

Największy sukces to 6 miejsce na MŚ juniorów no i medale Mistrzostw Polski."

2 komentarze:

  1. Jeżeli jest coś wykorzystane z innej strony internetowej obowiązują prawa autorskie!!! W takim przypadku należy pobrać fragment tekstu oraz dać odnośnik to całości tekstu. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. no wlasnie , juz od jakiegos czasu na tym blogu są kopiowane artykuły z innych stron , nie ładnie tak robić panie admin ( prawa autorskie ) !!!

    OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty