wtorek, 1 marca 2011

STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH

STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH www.choszczno.pl - STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH: "CHOSZCZNO W ubiegłym tygodniu odbyło się posiedzenie komisji ds. przyznawania stypendiów sportowych. Tym razem o wsparcie ubiegało się 16 młodych sportowców z naszej gminy.
Zasady i tryb przyznawania, wstrzymywania i cofania oraz wysokości stypendiów sportowych określone są uchwałą Rady Miejskiej w Choszcznie z 9 grudnia 2005 r. Wnioski składają opiekunowie i trenerzy, a rozpatruje komisja powoływana przez burmistrza. W tym roku przewodniczył jej zastępca burmistrza ADAM ANDRIASZKIEWICZ, a jej skład uzupełniali: ANETTA BIKOWSKA, KRYSTYNA WIŚNIEWSKA-BUGAJ, MARTA NASKRĘT I ZDZISŁAW KLIŃSKI. Najwięcej, bo aż 11 wniosków złożyli trenerzy sekcji kajak-polo, kolejne cztery wpłynęło od karateków"

6 komentarzy:

 1. rozumie i chyle czoła dla kajak pola
  ale karatecy pana radnego jedrowskiego to nieporozumienie puchar polski to szczebel regionalny gdzie nikomu nie chce sie ruszac dupska i na ktory nie przyjezdza zaden potencjalny mistrz
  Gdzie stypendia dla naszych siłaczy na reke i chlopaków z mma ja sie pytam.
  Choszczno słynie już z politycznego sportu chyba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego co wiem zawodnicy MMA dopiero teraz przynależą do konkretnego klubu i chyba dlatego nie otrzymali. Stypendia są za osiągnięcia przez cały a nie jedno razowy występ w sezonie. Oczywiście jestem za tym aby otrzymali stypendia jednak nie ma co ukrywać sprzęt oraz odżywki są kosztowe i bardzo potrzebne. Nie mam pojęcia jak to jest z zawodnikami MMA ale to też dziwne bo długo czasu byłem w temacie i nigdy nie słyszałem aby ktoś z nich otrzymał... A karatecy to chyba drugi sport pod względem ilości zawodników w Choszcznie póki co. Więc to mnie wcale nie dziwi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam pojęcia jak to jest z zawodnikami siłującymi się na ręke...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy było jakieś ogłoszenie o składaniu wniosków na stypendia???

  OdpowiedzUsuń
 5. a czy było gołoszenie o wnioskach na intelekt - nie, z tego co widzę...

  OdpowiedzUsuń
 6. Opinie wyrażone na Forum serwisu www.blog-choszczno.pl i wszystkie wpisy są własnoscią ich autorów i nie prezentują stanowiska forum blog-choszczno.pl . Autor wpisu ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść, a w przypadkach kargodnego łamania netykiety i innych spornych sytuacji dane użytkownika forum mogą zostać przekazane zainteresowanym stronom. Pamietaj: W Internecie nie jesteś anonimowy. Twoje IP pozostaje do wiadomości redakcji

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty