poniedziałek, 25 listopada 2013

Zadufana władza lewa forsa - doradca

Pewien władca był tak pewny siebie i swojej mocy,że uważał się za cesarza i cesarską cześć kazał sobie oddawać.Nikt nie odważył mu się sprzeciwiać ani wątpić w jego boskość.Jednakże miał władca mądrego i szlachetnego wezyra.Wezyr pewnego dnia powiedział do swojego pana:
-Panie jeśli jesteś bogiem,to pozwól,że będę twoim aniołem/
I cesarz wspaniałomyślnie uczynił go swoim aniołem.
Upłynęło trochę czasu i cesarz -bóg rzekł do swojego anioła ;
-uczyńmy jakiś cud'
Jeśli mnie Panie posłuchasz, to uczynimy wielki,wielki i niebywały cud.
Władca się zgodził a jego anioł rozkazał wynieś z komnat kosztowności i meble a w ich miejsce nanieść końskiego ,krowiego i owczego łajna oraz wnętrzności wypatroszonych zwierząt.
Potem zamknąć drzwi. A ato tego roku było gorące niezmiernie
Dziesięć dni odczekali a jedenastego anioł powiedział do cesarza
-Pójdźmy zobaczyć nasz cud '
Otworzyli wrota komnat i poczuli przerażający smród.
Wszędzie kłębiło się robactwo ,larwy i żuki gnojarze.
Władca zatykając szatą nos zapytał;
-Co za cud ?
Na to anioł odparł:
dla takiego cesarza jak ty Panie cud jest tak wielki a większego uczynić nie zdołamy.


Przechodząc do spraw powiatowych Opalony Starosta czyni cuda z sekretarz ELUSI poza forsą otrzymywaną jako wynagrodzenie otrzymuje ona tytułem zatrudnienia w projekcie kolejne 3000,00 zł miesięcznie. Elusi także rządzi po za nagrodą jej pomysłem była zmiana statutu POWIATU ,ale bezskuteczna prowadziła do zamknięcia ust opozycji.Radna Buchajczyk także garściami bierze forsę poprzez stowrzyszenie rządzone rodzinnie ,przecież to nie korupcja jedynie kumoterstwo.

Otrzymywane staże z PUB Choszczno dla tego stowarzyszenia to kolejny cud Opalonego.Radni jedynie słusznego klubu są oburzeni ,że ktoś ich nazywa mafią.Kolejnym cudem są powiatowe zlecenia dla córki Zaniewskie nie tylko w sprawie opracowania projektu statutu powiatu.Cudownie przybyło stażów w GMINIE Pełczyce za sprawą OPALONEGO Starosty.Kolejnym ale nie ostatnim cudem jest informacja o stanie oświaty wyczytamy z niej ,iż subwencja oświatowa jest nie wystarczająca to mimo tego środków na oświatę wydatkuje się minimalnie mniej niż subwencja.Ostatnim opisanym cudem było uroczyste wmurowanie kamienia pod budowę komendy POLICJI towarzystwo doborowe policyjno- sądowe na czele z podsądnym OPALONYM tylko na imprezie zabrakło funkcjonariuszy policji .

42 komentarze:

 1. Panie opalony, Pan nigdy nie odpokutuje skrzywdzonych ludzi. Jak Panu nie wstyd wydawać publiczne pieniądze na przyjaciółki i popleczników, a gnębić wielu pracowników którzy właśnie na Pana pracują. Może nie wszyscy przynoszą Panu łapóweczki, nie wszyscy służą ale pracują Na szkoleniu wszyscy słyszeli wypociny biednego starosty.Lże jak pies, bo postępuje ohydnie wobec pracowników, ale tych szeregowych i broń boże z okolic Pełczyc. ci są pod stałą ochroną opalonego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CZY KOMISJA REWIZYJNA ZAJMIE SIE WYROKIEM SADU O STOSOWANIE MOBINGU W STAROSTWIE!!!!!!!
   RADCY PRAWNI ZATRUDNIENI ZA NIE MALA KASE POWINNI POINFORMOWAC RADNYCH ZE STAROSTA CDHOCBY Z TEGO POWODU JEST PRZESTEPCFA I POWINIEN STRACIC MANDAT RADNEGO RADNI TO MAJA GDZIES PRAWO I WYBORCOW!!!!!!!

   Usuń
  2. KTO ZWROCI PRACOWNIKOM STAROSTWA UTRATE ZDROWIA I KOSZTY LECZENIA !!!!!

   Usuń
  3. Wszystko ok w wypowiedziach nie od dziś tak się dzieje
   układanki itd.. zawsze były i będą po co tylko tak ohydnie wyrażacie swoje opinie lepiej nic nie pisać jak w taki sposób jak co niektórzy. Przecież to my sami wybieramy na wyborach tych ludzi .... bo za .. grossik każdy odda głos..tak jak przed każdymi wyborami .....

   Usuń
  4. przekupowanie zastraszenie szantażowanie oszukiwanie to
   nie żadne układanki to bagno które wchłonie to miasto

   Usuń
 2. Śliżewski i Bil trzymają się zębami i pazurami koryta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PELCZYCKIE GNIDY . WSZYSCY ZAPOMNIELI ZE POWIAT CHOSZCZENSKI TO JEST 6 GMIN. PELCZYCE DO RENOWACJI BO TYCH DYCHOW, SZCZEPANIKOW, BILOW, SLEDZIOW.......DO SCHRONU ICH CZASY MINELY !!!!!

   Usuń
 3. W radzie panuje rozkład moralny a winę ponoszą Śliżewski ,Gacek, Buchajczyk, Brzustowicz, Zaniewska, Lubieniecki, Bil, Jagiełło ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Gackiem daleko nie zajdzie. Do następnej przeceny lub wyprzedaży. Gacka ulubione pytanie to "za ile". Sprzedajna gnida

   Usuń
  2. Radni Powiatu pokazali wszystkim, że mają prawo w dupie i wszystkich pozostałych tez. Tak trzymać! Prawo niech ściga biednych a i wara od ludzi władzy.

   Usuń
 4. Buchajka i Zaniewska są pachołkami przestępcy cwanymi szujami które dla kasy sprostytuują się z każdym. Pospolite bydło, które dorwało się do władzy. Żałosne plewy rządzą nami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadza się Zaniewska to sprzedajna szuja Kiedyś PiS, kiedy to się opłacało, następnie lojalna grupie pro przestępczej. Ta pani nie ma grama godności, zwykła sprzedajna szuja. Teraz liże jaja komuchom Loczka i robi lody z coreczką. haha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ta pani !!!!!! wstyd,,,,,,,,,, nie wie ze oszukiwanie wyborcow tylko trwa chwile za moment beda nowe wybory gdzie sie znajdzieu boku loczka ha, ha.!!!!!!!

   Usuń
 6. Pani Basiu Z. nie powinnaś szukać własnej korzyści dla siebie i córki, ale dźwigać ciężary najsłabszych i najuboższych. Dlatego już nigdy nie dostaniesz mojego głosu larwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo slusznie powinna reprezentowac interesy wyborcow a nie swoje jak widac dba tylko o swoje kase ale nie dorownuje swojej kolezance buchajowej, jaka przysiege zlozyla zapomniala????

   Usuń
 7. zaniewska i buchajczykowa jedna z drugą, możecie mnie "pocałować"

  OdpowiedzUsuń
 8. Wstyd Pani Basiu, że upadła Pani tak nisko , aż żal patrzeć...

  OdpowiedzUsuń
 9. Małgosia i Basia to dwie suczki zestresowanego palanta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dwie suczki?????mysle ze chodzi o cztery suczki zapomanieliscie o lusi i elusi?????? a JESZCZE
   CZARNA WDOWA ZA MAZ WYJSC GOTOWA O TYM ZAPOMNIELISCIE ,,,,, NIE NBEDZIE STRARTOWAC W WYBORACH BO TAK MA DOBRZE W POWIECIE ZE NIC WIECEJ NIE CHE
   ZA KABLOWANIE KOLEZANEK TAK SIE DOSTAJALE WIEDZA MIZERNA APLIKACJI SIE NIE ZDEALO POMIMIO OCHRONY ANDRZEJA LUBINIECKIEGO A NAPEWNO ROMANA KRETYNSKIEGO TATUSKA ZA MAlo rozowych swinek wyszlo z rsp rzecko tylko pluc na te chlew
   przysiega!!!!!!!!!,,,,,, co z tego maja wyborcy??????

   Usuń
  2. temat dla komisji rewizyjnej ile czarna wdowa ma zlecen z urzedu starosty zarabia wiecej niz sam starosta czy w tym wypadku nie dzialaja przepisy o najeleprzej ofercie. Ile byloby miesc stazystow, zasilkow dla biednych, stypendiow dla zdolnej mlodziezy?????? dla pani BUCHAJ to nie jest waZNE JEJ PODOPIECZNA MIZERIA /PSYCHOLOGICZNIE I ETYCZNIE/
   JEST NAJWAZNIEJSZA!!!!!! PANI BUICHAJ GZIE PRZYSIEGA ZLOZONA WYBORCOM???
   GDZIE ICH INTERESY PANI MA CZY W D.....PIE
   BOTAK TO WYGLADA!!!!!!!!!

   Usuń
 10. Burdel mama tego całego szemranego towarzystwa to LUSI spad po Adamczyku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LUSI JEAST ZA STARA ABY SIE CZGOS NAUCZYC PRZYSZLA DO SWTAROSTWA BRAC PIENIADZE!!!!!!!!!!
   DLA NIEJ PRACOWNICY STAROSTWA TO PAPUGI NICZEGO NIE UMIEJA TYLKO KLEPIA GLUPOTY.!!!!!!JESTEM ZA STARA ABY SIE UCZYC!!!STAROSCIE BEDE SLUZYLA JAK SUKA!!!!!
   ZA TAKIE PIENIADZE !!!!!!!!!

   Usuń
 11. Starosta nie ma honoru, trzyma się stołka nogami i rękami, przy okazji korumpuje wszystkich wokół....kupuje samochody obstawia dzieci radnych i bawił się za nasze pieniądze!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkie te mendy z komuchem-Loczkiem na czele wyjebać na zbity pysk! Naszą kasę przepierdalają! Skurwiel Loczek wziął odpraw za 100 tys. i się śmieje z durnego starosty że mu wypłacił. Pogonić gnidę i pasożyta który przez tyle lat brał kasę za to że chlał w urzędzie. Nic nie zrobił dla Choszczna tylko swoją rodzinkę ustawiał i kurwy chronił. Won z komuchami!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dalej soje KURWY chroni, znowu dobija się do władzy.

   Usuń
  2. JEDNA NAJWAZNIEJSZA z laska bedzie chodzila do pracy . emerytura plus wynagrodzenie
   ale podatki zabraly nie splacvi sie kredytow corki!!!
   ale ze inni nie maja co do garnka wlozyc to nie jest wazne!!!!! Wazne jestem kochanica loczka to moge zygac zlotowkami!!!!!!!!!

   Usuń
 13. Jakie komuchy toż to kapitaliści pełną gębą. Za komuny tyrali ciężko to teraz mają, taki Loczek, Janek, Stasiu ...

  OdpowiedzUsuń
 14. Robactwo pełza po starostwie ,żuki gnojarze zawitały w gabinetach opalonego, Lusi i Elusi a pomniejsze gnidy w zarządzie .

  OdpowiedzUsuń
 15. Najgorsze czerwone robale, krwiopijcy jak pijawki przyssane do stołków. Zawsze im mało. Nienażarte czerwone świnie.Czerwony Loczek zainkasował 117000 zł na odchodne. Za co!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. CZYSTA KRYSTAKICZNA PRAWDA TAKIE UBECKIE GNIDY TYLKO W CHOSZCZNIE JESZCZE MAJA COS DO POWIEDZENIA!!!!!!!!!!
  NIKT ICH NIE ROZLICZYL ILU LUDZIOM ZROBIL KRZYWDE. NIE TYLKO JEGO ALE ROMUSIA LUBINIECKIEGO CZAS WYWIESC NA TACZKACH Z GNOJEM Z TEGO CHOSZCZNA!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. A chuj powiatowym złodziejom w dupe Opalony skurwysyn przestępca.

  OdpowiedzUsuń
 18. Kurwa! Ale napierdalają! Chuje i pizdy wypierdalać z ciepłych posadek! Stare lampucery obciągać! i wynocha!

  OdpowiedzUsuń
 19. Pieprzeni popapranice! Jak widać, to piszą tu tylko i wyłącznie ludzie PSL-u. Domyślam się, że żal wam dupe ściska przez to, że to nie wy macie więcej do powiedzenia. Zastanawia mnie fakt dlaczego nikt nie wspomni o p. Kuźmińskim? Skoro jesteście kurwa tak obeznani i wiecie wszystko o wyżej wymienionych ludzi, to nie oglądacie sesji? Nie widzicie jakie pośmiewisko robi z siebie ten człowiek? A może autorem powyższych wpisów jest ktoś z rodziny tego Pana? Każdy wie, że stołek w powiecie ma też syn Pana Jana, to też wam sie nie wydaje dziwne? A może ma coś wspólnego z tym jego żona? Chcecie oceniać, a bazujecie na jakiś plotkach wyssanych z palca, które powiela jeden za drugiem, a ja jestem w stanie udowodnić każdemu z was to, że jednak wbrew waszemu idiotycznemu myśleniu Ci ludzie, których obrzucacie najgorszym błotem przyczynili sie do wielu inwestycji w tym powiecie... Dodam, zę podpisując sie jako "ANONIMOWY" mozecie wszystko, ale miejcie odwagę i powiedzcie to np. podczas sesji.. Chyba, że autorem tych wpisów jest jedna osoba, tak wiec pozdrawiam autora ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZAMKNIJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  2. czy Kuzminskiego rodzina tak sie plawila w ,dostatku jak buchajczykow,????? Przedsiebiorca roku!!!!!!! kpina czy tez nie wolno oceniac ?
   stowarzyszenie jest przedsiebiorca???
   Wszyscy zatrudnieni za pieniadze z urzedu pracy na interwencyjnym. Dlatego radna MB zawsze chwali PUP. Maz radny w Drawnie dba o to zeby sprzatanie miasta otrzymalo stowarzyszenie, za pieniadze z budzetu gminy drawno.Promuje sie cwaniactwo!!!!!, Przedsiebiorcy powiatu choszczno kto z was ma takie publiczne pieniadze i jaki przy tym jest zysk???????
   Autorze powyzszego wpisu nie masz prawa odbierac nam oceny tego bagna jaki stworzyles,
   ta sytuacja nadaje sie tylko do CBA!!!!!
   Dotarlo do twojej mozgownicy!!!!!!

   Usuń
 20. Osoba pisząca dużymi literami chyba ma spory problem z emocjami;D

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten blog powinien być po to, żeby ludzie wyrażali swoją opinię na temat tego jak pracują, co zrobili dobrego,a co złego władze Powiatu. Zmienił się jednak w serial: oszczerstw, domniemań, przekłamań i wulgaryzmów. Pisząc ironicznie- czarna wdowa o kobiecie, której mąż umarł i sama wychowuje dzieci niezwykle nie na miejscu. Pisanie o kwestiach łóżkowych Pani skarbnik również w żaden sposób nie zmieni sytuacji powiatu. Jak dostajemy jakąś władzę, wykorzystujmy ją odpowiednio, nie na dziecinne plotki. Mniej krzyku i zakłamań, więcej faktów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani skarbnik sama oswiadcza ze nie ma czasu pracowac od tego sa pracownicy???? Bo ma tyle problemow osobistych a to maz , a to corka!!!! To sa fakty!!!! Natomiast nie trzeba marnowac czasu jak na konto wplywa wysokie wynagrodzenie i nagrody!!!
   Za co?
   Za bywanie w pracy!!!!
   Gnojenie pracownikow to mistrzostwo w wykonaniu tej pani i jej serdecznej przyjaciolki.
   Te panie robia cos dobrego ale tylko dla siebie, Zapomnialy ze maja robic cos dla powiatu!!!!!

   Usuń
  2. Z tymi problemami proszę się zwrócić bezpośrednio do Pani Skarbnik, bo widząc jak szczegółowo zna Pan/Pani jej pracę, teksty i życie prywatne, nie ma Pan/Pani do niej daleko.

   Usuń
  3. Autorko tego wpisu proszę nie zarzucać kłamstwa po pierwsze; to pani pomija istotne fakty dzieci na
   wychowaniu tej Pani otrzymują rentę rodzinną po ojcu nie małą.
   po drugie ta Pani bierze kasę z powiatu miesięcznie po 10 tys, zł,
   po trzecie chętnie uczestniczyła z sekretarz Lusi w zwalnianiu z powiatu matki samotnie wychowującej dzieci /sprzątaczki/
   po czwarte znam rodzinę ,gdzie ojciec dzieci zginął na budowie bez prawa do renty ,bo pracował na umowie śmieciowej, a matka bezrobotna.
   Sprawy łóżkowe nie są istotne, wtedy gdy nie mają wpływu na kasę powiatową a tu jest inaczej ;nagrody ,wyjazdy do SPA ,czy to kłamstwo ?...

   Usuń
 22. Powiat dobrze jest zarządzany więc forsę na prawo i lewo rozdaje. Pogratulować staroście!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaha gdybyście znali całą prawdę o panu Lś i o jego posłusznych pieskach to by wam dopiero szczena opadła, ale już niedługo!!!!!!!!!!!

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty