niedziela, 24 czerwca 2012

Choszczeńska Sobótka 2012

www.choszczno.pl - Choszczeńska Sobótka 2012: "Najważniejszym wydarzeniem soboty będzie festyn plenerowy zaplanowany nad leżącym w centrum miasta jeziorem Klukom. Dokładnie na plaży miejskiej rozmieszona będzie scena i stoiska, na których prezentowane będą kulinarne przysmaki gminy kultywowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Korytowa, Piasecznika, Wardynia, Rzecka i Zamęcina"

'via Blog this'

31 komentarzy:

 1. Ciekawe zjawisko - wioski obsługują kulinarnie imprezę miejską. Rozumiem , że w ramach rewanżu powstaną Miejskie Koła Gospodyń i zrobią wioskom dożynki. A propos - wytwarzanie i sprzedaz np. ręcznie lepionych pierogów odbywała się pod nadzorem sanitarnym, czy na zasadzie każdy lepi , kto ma ręce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...kazdy lepi,kto ma rece i klej w rękach

   Usuń
 2. Ciekawszym zjawiskiem jest bark absolutorium dla burmistrza, myślał, ze jest jak Putin niezatapialny a tu kolesie zrobili mu psikusa. Wprawdzie to dopiero otwiera drogę do referendum ale zaczyna mu się grunt pod nogami palić. Buta i chamstwo zawsze mają swój kres.

  OdpowiedzUsuń
 3. no i po sobótce ... i radny Stefański złapany za jazdę pod wpływem ... pewnie sie wybroni kryzysem jak starosta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolesie zrobili Adamczykowi psikua,bo ten przed sesja nie obiecał im obiadu.Należało mu się za nie udolną polityke i gospodarkę.jedyna niespodzianka,że radny Sakowski zlitował sie nad biedakiem,tylko w jakim i z jakim interesem.Jak tu radnemu ufać.Kto tak naprawdę kim jest?

  OdpowiedzUsuń
 5. Kim Adamczyk teraz jest, bo burmistrzem napewno nie był?Może oleju mu do głowy mu przybedzie,że mieszkańców nie można na palec nawijać.To bractwo kurkowe powinno odejść.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kto był przeciwny absolutorium , może ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nikt nie wie jak przebiegło głosowanie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Za:Szymański,Czapiewski R.,czapiewski K.,Stróżyński,Szemli,Bikowska,Gromadzki oraz co jest nie normalne,bo głosował przez cały rok przeciw uchwałom - Sakowski /bardzo zmienny radny,tylko za co/,Miładowski no i Kozubska.
  Przeciw:Nachorski Paweł i Piotr,Żółkiewicz i szczęsny.
  Wstrzymali się od głosu /mozna powiedzieć,że w tym przypadku przeciwni/kolesie:Gębarski,Jędrowski,Kołodko,Stefański i Mitera.Brawo,wreszcie prawdziwe podsumowanie.Starczy tej obłudy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale Szczęsny pojechał z tym ketchupem... Robcio mu nie wybaczy . Może ktoś wie, czy już zaczęła się rzeź niewiniątek , czyli odpalanie Billadena

  OdpowiedzUsuń
 10. Logika głosowania prosta :
  Nachorscy - zawsze przeciwni,
  Szcęsny i żółkiewicz też
  Kołodko, Mitera - garnuszek powiatowy
  Gębarski i Jędrowski -odpłynęliw
  Szymański będzie budował łowiska musi być wierny
  Gromadzki Bikowska , Miładowski i Czapiewski R. -zawszed wierny
  Szemlij - szkoda gadać
  Sakowski - polecenie partyjne w zamian za stołek dla N - skręta
  Stróżyński wylata z PEC czyli handluje swoim głosem
  Czapiewski K. - jest do zrobienia biznes z wiatrakami na polach RSP
  Zwyczajnie , jak to w całej Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Adamczyk kim Pan teraz jest,dopiero kolesie się przekonali,że byli nakręcani przez tyle lat.Taki miał być dobry burmistrz,a tutaj to samo co w narodowej piłce nożnej.Klapa.

  OdpowiedzUsuń
 12. Stefański złapany za jazdę pod wpływem ... - to prawda.I co z tym faktem zrobią teraz radni gminy.

  OdpowiedzUsuń
 13. MIĄŁEŚ SZEMLIJ AUOTORYTET ZAMIENIŁEŚ GO NA KUPĘ GNOJU -NAJWIĘKSZA KOMPROMITACJA OBECNEJ KADENCJI RADY ZARAZ PO NIC NIE WARTYM SAKOSKIM ITD. PROPONUJE STWORZYĆ NOWY KLUB RADNYCH ,KLUB NĘDZY I ROZPACZY -NIESTETY Z TOBĄ STEFAN NA CZELE.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ogłoszenie jest
  http://www.choszczno.tv/images/stories/ogloszenia/img4.jpg

  Kto tam ma być - ci za , czy ci przeciw ???

  OdpowiedzUsuń
 15. Co oznacza brak absolutorium dla burmistrza? czy to coś zmienia? Czy dla nas wyborców brak tego absolutorium może mieć jakieś znaczenie? czy musimy znosić rządy władzy do kolejnych wyborów

  OdpowiedzUsuń
 16. nic nie zmienia- ma zatwierdzone z RIO- radni tylko się postawili a niektórzy się sprzedali

  OdpowiedzUsuń
 17. Szlak mnie trafia jak dowiaduję się że z Warszawy zatrudniają kierownika oczyszczalni w PGK i opłacają mu mieszkanie z pieniędzy spółki. To chyba jakiś MIDAS co śmieci w złoto zamienia .Czy w Choszcznie nie ma bezrobotnych wykształconych ludzi którym trzeba pracy. Co my Warszawę wspieramy. Może któryś radny poruszy temat tego zatrudnienia na sesji. Kpina i policzek dla młodych ludzi, muszą wyjeżdżać z Choszczna bo nie ma pracy a zatrudnia się obcych, tnie się pensje i nadgodziny a wydaje się kasę na czynsz dla obcego. Co jest k….. grane!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Absolutorium to przyjęcie przez radę sprawozdania burmistrza z realizacji ubiegłorocznego budżetu. Kiedyś – gdy burmistrza wybierała rada miejska – nieuzyskanie absolutorium mogło oznaczać dla najważniejszej osoby w mieście utratę stanowiska. Dziś ma ono wydźwięk czysto propagandowy i może jedynie stanowić sygnał, że burmistrz źle wydawał publiczne pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 19. Absolutorium to przyjęcie przez radę sprawozdania burmistrza z realizacji ubiegłorocznego budżetu. Kiedyś – gdy burmistrza wybierała rada miejska – nieuzyskanie absolutorium mogło oznaczać dla najważniejszej osoby w mieście utratę stanowiska. Dziś ma ono wydźwięk czysto propagandowy i może jedynie stanowić sygnał, że burmistrz źle wydawał publiczne pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie, szastanie pieniędzmi publicznymi to faktycznie wydżwięk czysto propagandowy ?!To ci dopiero rozumowanie.Absolutorium rada zatwierdza,a RIO zatwierdza czy naciągane słupki sa dobrze podliczone.Taką opinię RIO wydaje przy planowanym budżecie i przy właśnie absolutorium.

   Usuń
 20. Fikowska też Go zawiedzie.Komuszki takie są....

  OdpowiedzUsuń
 21. ile stefański miał promili wiecej niz starosta czy mniej?

  OdpowiedzUsuń
 22. Zaczęło się trzepanie dywanów w Urzędzie - starzy doświadczeni naczelnicy do kata dla zbyt mało zaangażowanych w utrwalanie słusznej władzy. Nowi bez doświadczenia ale ze słuznymi poglądami i ustami pełnymi wazeliny na czele pochodu. A wszystko dla dobra społecznego. Warto będzie poczytać oświadczenie majątkowe p. Grucy , wyjdzie czy ma to jezioro, o którym szumi całe miasto. W Choszcznie tak jest, że dopiro po paru latach od zakończenia kadencji dowiadujemy się kto jest prawdziwym właścicielem ato pola pod wiatrakami, a to jeziora, a to działki na wsi Golcz itp...

  OdpowiedzUsuń
 23. Znany chwyt i szkoła burmistrza, p.Gruca jezioro może kupił na tatusia lub mamusię.Podziwiać tylko jak nie którzy mają zamożnych rodziców.

  OdpowiedzUsuń
 24. najlepsza na tv vectra relacja. Trzęsący się Tadeusz K jako spiker w wywiadzie ze swoim pracodawcą, he. Dobre

  OdpowiedzUsuń
 25. Nie oglądałem tej relacji, stąd moje pytanie, a kto tym pracodawcą obecnie dla Tadeusza K.jest, którego tak się można bać? Czy temu młodemu emerytowi potrzebny jest ten stres? Chyba nie ma sensu.Lepszy pożytek był jak spokojnie pisał dobre artykuły do Gazety Lubuskiej. Panie Tadeuszu życzę powrotu.

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie Tadeuszu, gdy był Pan redaktorem Gazety Lubuskiej komfort pracy napewno był o wiele lepszy, pisał Pan szczerze to co życie pokazywało. Teraz niestety musi Pan służyć swojemu PANU, nawet pomimo swoich, posiadanych ogromnych racji.W promocji nic Pan nie zwojuje, to jest wszystko na przetrwanie. Życzyć tylko wytrwania.

  OdpowiedzUsuń
 27. Panie Burmistrzu, czekamy usilnie na publikację oświadczenia majątkowego naczelnika Grucy.

  OdpowiedzUsuń
 28. Dla zainteresowanych w Choszcznie są darmowe szkoły na ,,grunwaldzie i w omnibusie,, W omnibusie za darmo jest technik rachunkowości, bhp, florysta. warto sobie coś zrobić za unijne pieniądze , bo nie wiadomo jak ta unia długo pociągnie. Tryb zaoczny i wieczorowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy radni z tej oferty mogą skorzystać?

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty