czwartek, 2 sierpnia 2012

www.choszczno.pl - 300 miejsc pracy

www.choszczno.pl - 300 miejsc pracy: "CHOSZCZNO Przy ul. Dąbrowszczaków budowany jest zakład serwisu sprzętu elektronicznego. Tylko koszt budowy hali, magazynów i budynku socjalno-biurowego wyniesie ponad 10 mln złotych. Dodatkowe nakłady, to włoskie i amerykańskie linie produkcyjne oraz wyszkolenie pracowników. – Zakład docelowo da 300 miejsc pracy (po 100 na zmianę) dla osób o różnym wykształceniu – MICHAŁ OKONOWICZ właściciel inwestycji informuje, że już niebawem ruszą z naborem."

'via Blog this'

8 komentarzy:

 1. Coś nie do końca się zgadza z charakterem tego zakładu
  (http://bip.choszczno.pl/dokumenty/6722 )
  - może tylko burmistrz chce wybudować co innego. Dobrze, że coś powstanie, ale czy to będzie serwis czy zakład utylizacji elektroniki , czas pokaże.
  W tym zadupiu to chyba nawet takie coś to cud.

  OdpowiedzUsuń
 2. To serwis urządzeń elektronicznych składa się urzadzeń do utylizacji i recyklingu odpadów elektronicznych ? Fajny ten serwis.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla zainteresowanych w Choszcznie są darmowe szkoły na ,,grunwaldzie i w omnibusie,, W omnibusie za darmo jest technik rachunkowości, bhp, florysta. warto sobie coś zrobić za unijne pieniądze , bo nie wiadomo jak ta unia długo pociągnie. Tryb zaoczny i wieczorowy

  OdpowiedzUsuń
 4. Budują nam wagę dla samochodów ciężarowych na ul. Jagieły kolo cmentarza żołnierzy radzieckich. Plan jest taki że z Kalisza Pomorskiego, Recza i Suchania czyli z krajowej 10 ITS( krokodyle) będą kierowały do Choszczna wszystkie TIRY i ciężarówki na kontrole wagową . Wszystko fajnie ale czy ktoś nas mieszkańców pytał o to czy chcemy w naszym mieście dodatkowych kilkadziesiąt ciężarówek w ciągu dnia ,a w skali roku kilka tysięcy. Ile osób zginie pod ich kołami, jak zdewastują nam one drogi w mieście i jak utrudnia ruch w godzinach szczytu a w nocy jak utrudnią życie. Kto na zgotowali taki prezent. Droga jest wojewódzka, mamy radną w sejmiku. Ciekawe czy wojewoda da na remont Jagieły i obiecaną obwodnicę za tych kilkorga poległych pod kolami tirów w przyszłości. Jaka władza przyzwoliła na taka inwestycję- .

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta władza przyzwala na wszystko na przejazdy obciążonych pojazdów do kontroli, na wiatraki i na zatruwające biogazownie. Może ktoś udzieli odpowiedzi, a na czyjej posiadłości ta waga została wykonana? Może to następny urok polskiej miejscowości, co to za miasto i wieś gdzie nie ma radaru i pewnie wagi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Duomat 2, zakład utylizacji sprzętu elektronicznego - nie polecam. W Choszcznie jest tak ogromne bezrobocie że ludzie znajdą się w moment, jednak Okonowicz to kretyn. Człowiek w ogóle nie szanuje innych, przygotujcie się, że praca u niego to będzie droga przez mękę. Młody ma na oko z 25 lat a jak się pracuje u bananowego szczyla proszę zapytać któregokolwiek z jego aktualnych pracowników...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrów starych ode mnie :D

   Usuń
 7. Ma dobrze ponad 30, dobry wiek to młode wilki niech coś budują, moze nie taki zły????????????

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty