poniedziałek, 3 października 2011

Henryk Bokun - "Każdy, kto odda głos na PO"

Henryk Bokun: "Każdy, kto odda głos na PO, a nie na PiS, w istocie głosuje za tym, by Palikot rządził Polską” – powiedział Jarosław Kaczyński podczas warszawskiej konwencji Prawa i Sprawiedliwości."

'via Blog this'

2 komentarze:

  1. w tym jednym chociaż jarosław zawsze dziwica ma rację :D tylko palikot inni dorobkiweicze juz byli, janusz nie potrzebuje już kasy - ON ją ma ! :), tak jak mają ją politycy w prawdziwych demokracjach, on chec coś zrobić dla polski, te wszystkie ryje od koryta odstawić, belezbuba, który twierdzi, że ruskie magnesami ściągnąneli tupolewa posłać tam gdzie jego miejsce :) . palikot teraz ma 8% za tydzien bedzie miał 15 :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pisiory spieprzać z polityki ! Ogłupiacie jedynie stare babcie w kościołach, prowadzicie politykę zawiści i wykorzystujecie tragedie w Polsce dla własnych korzyści i poparcia! Jesteście bandą skretyniałych, chorych na syndrom spisku baranków. Tylko osoby, które mają nie po kolei w głowach przystępują do tej partii. Niech normalni politycy popracują nad pełną refundacją leczenia z chorób psychicznych to śmiało będziecie mogli uczestniczyć w spotkaniach grupowych. Leczcie się !

    Z poważaniem, ale bez wyrazów szacunku.
    Urzędnik.

    OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty