poniedziałek, 6 października 2014

XXXIII Sesja Rady Powiatu w Choszcznie

35 komentarzy:

 1. Buchajczykowa cytuje swojego złodziejskiego guru, który nie rozliczył się z 1.5mln pożyczki. Widać, że to niedouczona popegerowska prostaczka pozbowione samokrytyki. Inteligencji brak.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gra na publikę przed wyborami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Buchajowa jak zwykle leje wodę... przecież tego bełkotu się słuchać nie da. Pierdoli o korupcji politycznej a nie pamięta jak satrapa Śliżewski karmił rodzinkę za trwanie przy korycie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta drawieńska czerwona klamczucha nie raz dowodziła że jest zwichrowana moralnie

   Usuń
 4. Zaniewska na zwolnieniu zapierdala sobie na wycieczki z naszych pieniędzy. Złodziejska patologia bogobojnej rodzinki. Teraz wystartuje zapewne z Pisu. Ona zagrzała dupe chyba w każdej parii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaniewska przed wyborami się błyskawicznie nawróciła. Grunt to utrzymać się przy korycie.

   Usuń
 5. Nie wierze w żadne słowo Buchajczykowej ,,,,wszystko pod publike. Zapomniała jak żarła w przestępczym porozumieniu

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Popieram to nie są ludzie, zwykły syf społeczny.

   Usuń
 7. Małgosia B. jest od trzymania fiuta Lesława S. co by sam sobie rączek nie pobrudził.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a Elusi się upiekło. ta to ma szczeście

   Usuń
 8. Przed zbliżającymi się wyborami niektórzy doznają objawienia. Nie zapominajcie, że Buchajczyk, Zaniewska, Bil , Puczyński, Lubiniecki i reszta patałachów to niedawna przestępcza koalicja.

  OdpowiedzUsuń
 9. największym gminnym przestępca to jest Adamczyk! razem z Kaszkam i

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wyroku - nie ma przestępcy. Sorry, taki mamy klimat prawny. U nas nie składa się funkcji publicznej nawet po wyroku.

   Usuń
 10. Romciu, może odwiedzilbys jakiegoś lekarza najlepiej w zakresie diagnozy stanu rozwoju mowy i terapii zaburzeń komunikacji.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zaczęła się ŚCIEMA , po raz kolejny. A ludzie znowu dadzą się nabrać na słówka tych oszustów. Co za paranoja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda, zaczęła się ściema. Ci co pluli na PiS - startują z jego list, ci co są rzekomo mocno kościelni i caritasowi startują z SLD i PO, burmistrz ma witać relikwie naszego papieża ( ciekawe w co wierzy w tej kadencji), sekretarz PZPR pisze książki o ks. Abramskim. To nie świat zwariował, to tylko ludzie... Także Ci , co wybierają

   Usuń
 12. O jejku jejku jakie doniosłe przemyślenia - wystarczy nazwać to demokracją . czy Ci się podoba czy nie każdy ma prawo decydowania o swoim losie. Raz tu raz tam a ludzie i tak sami zdecydują według swojego sumienia. Wybory mamy demokratyczne- kto wygra ten ma poparcie ludzi!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Wygrywający będzie miał na karku wrogów w jednym rzędzie z przyjaciółmi. I kto potrafi to pogodzic i nie zwolni fachowca tylko dlatego, że poprzednio miał innego szefa. Czy ktoś będzie normalnym burmistrzem. Niektórych już znamy dość dobrze. Zawita normalność?

  OdpowiedzUsuń
 14. Bil będzie normalnym burmiistrzem-złodziejem. Ma wprawę w PG-ku trenował.Złodziej burmistrzem Choszczna. Dobre! Ciekawe co tutaj jeszcze można ukraść?

  OdpowiedzUsuń
 15. Jakie mamy Molo. śmiechu warte! jak zwykle tyle hałasu o tu lipa. pieniądze duże wydane, ale przy okazji cos chyba skapło.

  OdpowiedzUsuń
 16. to jest molo -chyba żart

  OdpowiedzUsuń
 17. a jakie pomościki wokól

  OdpowiedzUsuń
 18. jak się udało szkolenie starostwa? jakaś dziwna cisza

  OdpowiedzUsuń
 19. Póki pani Kaszak będzie miała możliwość decydowania obłudzie i zakłamaniu nie będzie końca. Takie zawsze były, są i będą jej metody działania. Ten sztuczny uśmiech na jej twarzy mówi sam za siebie- po trupach do celu. Jej chce się władzy i kasy.

  OdpowiedzUsuń
 20. Teraz jest porządek w powiecie

  OdpowiedzUsuń
 21. Pogoniono tą wstretna Kamińską

  OdpowiedzUsuń
 22. Nooo! Teraz same porządne zostały. Zaniewska-chodząca dobroć, Kaszakowa-kobieta z plakatu,dr Koszałek-Opałek-starosta, prof. Bil-niewidzialna rączka. Kogoś pominęłam?

  OdpowiedzUsuń
 23. a propo szkolenia trzeba było pojechac to bys wiedziała a teraz nie zadawaj pytań,

  OdpowiedzUsuń
 24. Szkolenie wspaniale poprowadziła Pani Eliza Nahajowska - radca prawny w Starostwie. A potem była zabawa do białego rana.
  Ci co nie byli niech żałują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież ktoś musiał poprowadzić szkolenie, żeby była zachowana reguła i mieli pod coś podpiąć wyjazd szkoleniowy. Nie mogą pojechać tylko na zabawę. Szkoda tylko że szkolenie prowadziła radca prawny- trochę nudne, ale było krótko. Wszystko podpięte pod kampanię wyborczą. Żenada

   Usuń
 25. Ale patologia, nie potraficie pisać rzeczowo. Przekleństwami i pomówieniami posługują się jedynie niedoposażeni umysłowo ludzie. Taka lekcja- zmuście się do myślenia.

  OdpowiedzUsuń
 26. dajcie w końcu relację z nowej sesji powiatu pokażcie świra opalnego nie poradził sobie z przegraną mówił głupoty o nauczycielach i dyrektorach a zapomniał jak swoimi obstawiał stołki żenada pokazał swoje oblicze pracownicy z Lubiany o świrze mogliby mówić i mówić a trzymają wodę w ustach on im dał się we znaki

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty