wtorek, 13 maja 2014

XXX sesja Rady Powiatu w Choszcznie

121 komentarzy:

 1. Zwykła farsa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polskie spoleczenstwo nie jest gotowe na samorzadnosc. Buraki cwiklowe siedza w Radach Poiwatow, Miast i Gmin.

   Usuń
  2. Ludzie, to forum to jakaś farsa! Jestem tu pierwszy raz i ostatni. Jezyk jaki tu jest stosowany to dno moralności ludzkiej.To jest dwuosobowa perfidna dyskusja, gdzie tu rozum,kultura,szacunek?

   Usuń
 2. Dlaczego? Samo życie! Tak się robi politykę w Powiecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to ja tym Państwu już dziękuję!

   Usuń
 3. Pani Buchajczyk, dlaczego dopiero teraz wywala Pani brudy, dlaczego nie zgłaszała Pani nieprawidłowości będąc w zarządzie? Mam nadzieję, że po tych wyborach Was już nie będzie w Radzie. Kłamiecie ludzi w żywe oczy a przecież Wasze machloje widać jak na dłoni. Gdzie są te pieniądze zaoszczędzone na drogach których stan jest najgorszy w województwie zachodniopomorskim. Dlaczego na stronach BIP nie zamieszczacie protokołów z kontroli NIK czy Wojewody, robicie wszystko aby społeczeństwo wiedziało jak najmniej o waszych brudach. I właśnie to się musi zmienić, chcemy jasnych, rzetelnych informacji a nie liftingowych informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co powiedziano o radcy prawnym w podległej jednostce - że była oferta za 500zł a wybrano za 1600 - bo to rodzina radnej Z to czyste przestępstwo. Należny zgłosić to do prokuratury. Jest to jawne wykorzystanie stanowiska do własnych potrzeb pani Z. Następny zarzut to niegospodarność- świadomy wybór droższej oferty w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Ciekawy jestem ile takich kwiatków jeszcze będzie. To całe sta........... to istny tygiel szwindli i przekrętów. Niech nowi u władzy zaczną pokazywać to co robił opalony z zaplecznikami którzy go popierali w tym Pan Pucz...

   Usuń
  2. Przecież tu chodzi o córeczkę Zaniewskiej. Zaniewska każdemu oczy wykole, żeby tylko usatwaić własną rodzinę. Ma takie parcie na kasę, że będzie dążyc do celu po trupach.

   Usuń
  3. Myślę że tych z parciem na kasę jest więcej. Jak myślisz kto by w tej kolejce stał? Niektórzy już nie muszą stać. Wcześniej pozałatwiali swoje sprawy.

   Usuń
 4. Niedobrze mi się robi jak patrzę na ich szydercze uśmiechy, sam fałsz i obłuda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliżewski dlatego wyleciał durna klempo że na te szwindle nie zezwalał. Ale przed taką złodziejską i pazerną mafią jak Bil, Puczyński, Zaniewska Lubieniecki, karłowaty- Konopelski, trudno się było opędzić. Teraz będzie na pewno lepiej. Brzustowicz i Kaszak to chodząca uczciwość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dlaczego mi ubliżasz?

   Usuń
  2. Tobie nie ubliżam tylko "durnej klempie". Sorry ale taki mamy ten blog

   Usuń
  3. Przecież to jest doborowe towarzystwo. Teraz się układają, rozdają stołki, załatwiają pracę dla swoich miedzy innymi dla Gacka w szpitalu, Konopelskiemu tez coś skapnie, przecież to jest chodzący przydupas Puczyńkiego. Kaszakowa też ustawia swoich,Zaniewska obiecuje co może, Brzustowicz szykuje akcję- oj kolejka się zrobiła bardzo dłuuuuuuuga - rozdają co mają i co zostało przeznaczone na przyszłe inwestycje.A skarbniczka jeszcze im w tym pomoże, żeby się utrzymać na stołku.

   Usuń
 6. Myślę że pod tym względem pasują do siebie. Uczciwie podzielą kasę. Między siebie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Macie rację z tym rozdrapywaniem dla swoich. Tylko czy tak zawsze musi wyglądać rządzenie w gminach i powiatach. Jak patrzę na Choszczno to nóż się sam otwiera wszędzie układy i kombinacje. Jak ma tutaj żyć normalny człowiek?

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. śliżu rozdrapał dla swoich co się dało sprawdź kogo przyjął do pracy i za ile, np. sołtyska za grube pieniądze tłusty spad z gminy lenia i nieuka za grubą kasę a wdowa z drawna i wiele innych czy to było w porządku ? i tak się martwisz że nowi będą robić to samo, a niech robią ale wcześniej niech wywalą te klępy intrygantki

   Usuń
  2. masz rację dobrze że go spuścili w kanał

   Usuń
 9. Ciekawe czy go rozliczą za to ścierwo polityczne J.P. Małgorzatę Łausz?
  Ten kurewski pomiot nieźle się nachapał a i tak było jej mało.

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo dobrze zrobili , nawet za późno, jak on może mówić że nie był karany , załatwił sobie, zwykły smiertelnik za jazdę po pijaku ponosi karę a on bo co starosta , który usuwa niewygodnych mu ludzi a zostawia przydupasów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i nareszcie jego usunęli bo kanciarza nie chcieli dalej tolerować a teraz czas na odwołanie jego przydupasów, a pracownicy czekają na wysłanie nygusów i nierobów na zasłużony odpoczynek, oby jak najszybciej

   Usuń
  2. mam wrażenie jakby na tym blogu jedna osoba zadawała i odpowiadała sama sobie na pytania. Nudne jest to wszystko. Zostawcie śliża , już go nie ma. Zajmijcie się tymi co są i rozdrapują co zostało do rozdrapania. Śliżu został ofiarą intrygi Puczyńskiego, Brzustowicza, i całej reszty do siódemki. I to jest smutne że nic się nie zmieni, będzie jeszcze gorzej. Promocja już opracowuje plan kampanii dla Bila, brzustowicza, kaszakowej, puczyńskiego. Już zaczynają obsadzać swoimi ludźmi różne stanowiska. Na Gacka prawdopodobnie czeka już jakaś ciepła posadka w szpitalu.

   Usuń
  3. a co zazdrościsz że ty nie możesz prowadzić kampanii jak zamierzaliście, co nie udało się i żal d.... ściska trzeba było pracować z ludźmi normalnie a nie gnębić, a tylko niektórych forować. ale żal nie udało się super !!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  4. a może śliżu stał się ofiarą własnej intrygi, jest takie mądre powiedzenia -jaką bronią wojujesz od takiej giniesz- prawda ?

   Usuń
  5. Wiesz, durna Klempo-Łausz siedzisz na tym blogu od kilku lat i plujesz na niewygodnych sobie i twoim poplecznikom ludzi (Ślizu, Adamczyk, Krawiec) chronisz złodziei i kurwy typu Bil, Kołodko, Puczek, Grzelczak, bo sama masz kurewską osobowość. Teraz szukasz dla siebie miejsca do wyborów na odpowiedniej liście. Zawsze będziesz Panią Fałsz ze szmatławca choszczeńskiego. Na dobrą opinię trzeba długo pracować. Traci się ją szybko.

   Usuń
  6. Święta prawda. Kurewska natura + polityka=szambo
   Łausz = Fausz

   Usuń
 11. Koń by się uśmiał / Redakcja/ gazeta/ Jaka to redakcja? w sklepie z majtkami na Murze Południowym 5 ? Tam żadnej redakcji nie ma. Może chodziło ci o redakcję w sensie ludzi piszących do tego szmatławca? Jest ich aż dwóch: pojebany spasiony redaktor 2xL i była kochanka księdza po skrobanku Fałusz. A ich dziennikarstwo to plucie jadem na tych, którzy dawali kasę na wydawanie nielegalnej gazetki a teraz nie dają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polać mu dobrze pisze. Prokurator już się wziął za firmę KRZAK a Izba Skarbowa w Szczecinie wzywa wszystkie podmioty którym nieistniejąca firma wysyłała lewe faktury.

   Usuń
  2. Nie wierzę taka uczciwa firma

   Usuń
 12. Zboralski z Łausz to para gamoni która uprawia swoją politykę kosztem ogłupiałych samorządowców i ludzi którzy myślą że to ich dzieło jest prawdziwą gazetą. Kto miał styczność z ich "rzetelnością" ten wie że większość ich tekstów to bzdury wyssane z palca i podlane ich osobistą nienawiścią do większości osób publicznych. Sami w życiu nic nie osiągnęli więc z zawiści tak piszą.
  Na szczęście na rynku choszczeńskim pojawiają się konkurencyjne gazety. Niestety redagowane przez podobne oszołomstwo.
  Brakuje nam porządnego, obiektywnego pisma, profesjonalnie prowadzonego.

  OdpowiedzUsuń
 13. Powiem wam że podziwiam p.Buchajczyk za odwagę staneła patrząc prosto w oczy mówiąć chyba prawdę,niewiem.Ale fakt jest taki że ani p.Kużmiński ani druga pani nie odpowiedzieli na zarzuty a mieli taką możliwość więc jeśli kłamstwo to dlaczego się nie bronią.P.Kuzmiński tylko dużo mówi nic więcej pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kuźmiński, Zaniewska to oszołomstwo połączone z głupotą. Teraz razem w zarządzie z Bilem i Kaszakową tworzą niezłą mieszankę. Brzustowicz będzie musiał to gówno łykać i pięknie tłumaczyć na sesjach.

   Usuń
  2. Jak nazwać to co powstało? To jakaś nowa koalicja?

   Usuń
 14. Nowa mafia! he, he z Kuźmińskim na czele. he, he.

  OdpowiedzUsuń
 15. Chyba z Brzustowiczem na czele

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak zwykle jest koryto i są świnie. Nowe-stare świnie. Wśród nich są lochy i wieprze no i trzy knury.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kaszak wygrał przetarg w gminie, duje nam pomosty za 1 milion 200 tys. zł będzie kasa na wybory. Jesienią Adamczyk z Kaszakami zakryje nas bilbordami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to było do przewidzenia, że tak będzie, a jeszcze Kaszakowa doszła do władzy więc będzie doborowy klan rządzący Gminą i powiatem

   Usuń
  2. Mocny w gębie. Typowe dla wiejskich wataszków

   Usuń
 18. Pilnuj swojego koryta

  OdpowiedzUsuń
 19. Adamczyk jest przygłupowatym PO wcem i myśli że mieszkańcy Choszczna to zwylki durnie bo sam sie tylko takimi otacza trzeba pogonić tą bandę nieudaczników i oszustów

  OdpowiedzUsuń
 20. Bil ma łep do interesów, Kto nie kombinuje, ten nie ma. Konrad uszy do góry, już myślałam że wkręcili cię w handel prochami albo jakąś prostytucje, ale coś takiego jak pare śmietników to niech się nie ośmieszają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dlatego czarna zaopiekowała się nim

   Usuń
  2. Swój do swego ciągnie, są siebie warci...

   Usuń
  3. Jeszcze Mariolce ta opieka nad Bilem bokiem wyjdzie. Chociaż... nie wiem czy jemu nie prędzej...

   Usuń
  4. co ona w nim widzi?

   Usuń
 21. Bil ma złodziejskie łapy. I tyle. Ci co go bronią są go warci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mów dalej... jak jest ....nawet jak jest hujowo ..a jest

   Usuń
 22. Zgadza sie Bil to jedyny "człowiek" w tej oborze który w stanie nieważkości wydoi krowe i któremu koryto nie spierdoli w tym złodziejskim chlewie

  OdpowiedzUsuń
 23. Ile to już krów Bil wydoił? Ma chłop zacięcie do tego procederu. Że też się na nim tylu ludzi przejechało. A on jak Lenin- wiecznie żywy

  OdpowiedzUsuń
 24. Niezłe jaja! PSL za stołki jak zwykle zrobi wszystko. Kuźmiński w zarządzie! Z tym oszołomem nie warto nawet w jednej oborze przebywać.

  OdpowiedzUsuń
 25. Gazeta "Nasza Gazeta Regionalna" nie posiada NIP, REGON, czy KRS? Na jakich zasadach to coś jest wydawane? Dlaczego podają fikcyjne adresy redakcji i wydawnictwa? Dlaczego kłamią, oszukują, i zarzucają to innym? Bo redaktorzy to Zboralski i Łausz zakłamana para łgarzy i oszustów choszczeńskich. Parodia dziennikarstwa!

  OdpowiedzUsuń
 26. Ta ćpunka rzeżniewska co ze swoimi pasierbami ćpa i chleje wódę to w amoku opisuje swoje wizje. może najwyższy czas rozliczyć ją i następną złodziejkę aleksiunową z przekrętów w projektach i w tedy niech dalej rzeżniewska z buchajową pisze o żekomej firmie krzak.
  a swoją drogą ćpanie ze swoim pasierbem albo uchlewanie się do nieprzytomności ze swoją pasierbicą to już nie patologia tylko przestępstwo.jedynie dla chłopów pociecha z takich najebanych kobitek

  OdpowiedzUsuń
 27. W końcu ktoś za tą złodziejkę rzeżniewską się weżmie i niech zwróci z aleksiunową pieniądze za biznesplany , które nielegalnie robiły po 1000 zł. i te osoby przechodziły kosztem innych którzy odpadali bo nie dawali pieniędzy. a to wszystko pod ochroną śliżewskiego i jego psa kamińskiej .

  OdpowiedzUsuń
 28. Teraz Rozumiem dlaczego Śliżęwskiego odwołali i ten nasilony skowyt na forum , że niby nowa ekipa przyszła tu nie ma nic nowego oprucz tego że złodzieja śliżewskiego wyżucili bo prywatne ranczo z powiatu z zbuchajową rzeżniewską rybką i kamińską sobie zrobił.A złodziejki zagrożone krzyczą łapać złodzieja dobre sobie

  OdpowiedzUsuń
 29. Złodziejka rzeżniewska bieże z powiatu 10000 zł miesięcznie za dawanie dupy lesiowi
  i podpierdalanie koleżanek i kolegów to może brzustowicz z jej usług za takie pieniądze nie będzie korzystał bo ta wywłóka za droga jest niech spierdala do stajni buchajowej i niech znowu za rozpierdalanie drawna sie biorą

  OdpowiedzUsuń
 30. Pazerna Łauszowa co to ciągnie kasę nielegalnie z samorządowych projektów to porządna osoba nie czepcie się jej bo się wk... i opisze was w swoim szmatławcu, a grubasek Zboralski się pod tym wszystkim podpisze. Prosta zasada: złodziej krzyczy "łapać złodzieja!"
  A wtóruje jej chór złodziei z Bilem, Puczyńskim, Lubienieckim, Zaniewską na czele.

  OdpowiedzUsuń
 31. Wiecie dlaczego rzeżniewska tylko z babami pije ?
  bo każdy facet który w pobliżu najebanej rzeżniewskiej się pojawi to musi być przez nią zaliczony.
  z tąd uciekają biedne chłopy.
  w choszcznie już też została ta żdzira rozszyfrowana

  OdpowiedzUsuń
 32. buchajowa garkotłuk w apaszce krulowa wśród krów z rzeżniewską chciały powiat zajebać i do drawna zatargać i się zesrały na rzadko z tego wysiłku a buchajowej dodatowo coś w oku jebło od dżwigania śliżewskiego

  OdpowiedzUsuń
 33. PSL to złodziejska partia, pazerna na stołki. Zawsze tak było, jest i będzie. Lenie patentowane i nieudacznicy. Zawsze po układach się pną do góry. A partia to chroni i dba o to żeby tak było

  OdpowiedzUsuń
 34. rzeżniewska z buchajową kamińską rybką i śliżewskim myśleli że będą mieć łauszową i jej gazetę na posyłki i się przeliczyli to im pozostało to tylko co zresztą robią wyją zawiedzione i skowyczą a buchajowa dodatkowo ryczy aż miło patrzeć jak wychodzi szydło z worka

  OdpowiedzUsuń
 35. A wszystko to piszę ja, Redaktor Naczelna Szmatławca Choszczeńskiego Małgorzata Łausz, świętojebliwa o czystych rękach. Sumienie narodu choszczeńskiego.

  OdpowiedzUsuń
 36. wszyscy już w starostwie wiedzą ze najgorszą mędą jest rzeżniewska,
  to czas już się żegnać z tą szują i niech do obory złodziejka wraca i będzie spokój

  OdpowiedzUsuń
 37. Rzeżniewska po mężu to odetchneła z ulgą a po odwołaniu śliżewskiego odwołującym do końca życia nie wybaczy.
  Puczyński bil lubiniecki zaniewska konopelski brzustowicz maj już na zawsze przejebane u rzeżniewskiej i buchajowej i u stowarzyszenia ludzi bezrobotnych buchajowej

  OdpowiedzUsuń
 38. ja małgorzata buchajczyk poraz kolejny ,kolejny oświadczam że stoważyszenie ludzi bezrobotnych w drawnie nie jest moje tylko mojej synowej więc się odemnie odpierdólta raz na zawsze

  OdpowiedzUsuń
 39. W końcu tę sukę Rzeżniewską ktoś obnażył ile ona ludzi z Buchajczykową zgnębiła w Starostwie to się w głowie nie mieści
  może jakaś sprawiedliwość ich spotka żeby już nikogo kto im nie chce służyć nie gnębiły , niech wraca z kąd przyszła i niech się zastanowi czy inni w okół niej mają prawo do życia czy nie.
  W strachu o utratę pracy trzeba znosić takie osoby jak Rzeżniewska to istny koszmar. mamy nadzieje że zamiana Starostów nie jest na przysłowiowy kijek i będziemy mogli pracować w Starostwie tak jak umiemy byle w spokoju i nie pod strachem przed Rzeżniewską ,Kamińską ,Rybką czy Buchajczykową. Ta ostania nie wiedzieć dlaczego też straszyła zwolnieniem z pracy

  OdpowiedzUsuń
 40. O jakiej pracy piszesz kobieto? Ty nie wiesz co to praca. Twój świat to szujostwo, donosicielstwo, kłamstwo, opluwanie innych, szantażowanie, jednym słowem totalne życiowe zakłamanie. Stań przed lustrem i spójrz bez emocji, kogo widzisz? Tak, to TY zakłamana, niezrównoważona psychicznie i niezaspokojona emocjonalnie kobieta. Szkoda mi Ciebie Małgosiu lecz sama sobie to wypracowałaś. Teraz, w towarzystwie Bila, Kaszak, Zaniewskiej, Puczyńskiego, Lubinieckiego i paru innych lokalnych gnid, przynajmniej pozornie czujesz się dobrze, jak wśród swoich i równych Tobie. Pozdrawiam. Już tylko znajomy dla Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 41. Rzeżniewska przed starostwem niech skacze z pala na pal to może się w końcu zaspokoi , to i uspokoi może

  OdpowiedzUsuń
 42. Lepiej nie bo je zastruga i nie będzie do czego podłogi przyczepić wy jej nie znacie ona jest nie do zajebania

  OdpowiedzUsuń
 43. RZeżnieska ty szmato co jeszcze napiszesz na łauszową i zboralskiego bo wszyscy są ciekawi tzn buchajczykowa śliżewski rybka i kamińska
  czyli całe społeczeństwo, twoje całe społeczeństwo no dawaj ty zawodowa prostytutko co jeszcze za skurwysyństwo jesteś w stanie z buchajową zrobić dla swoich marnych celów.
  Miałaś mędo złoty róg... .

  OdpowiedzUsuń
 44. Rzeżniewska , Buchajczykowa , Rybka i Lesiu przekonują sie o kiju co ma dwa końce. Prymitywni i zachłanni ludzie co im się pomieszało w głowach od diety cut.
  Przykro na to patrzeć jak ta rzeżniewska nisko upadła Irek to się w grobie przewraca

  OdpowiedzUsuń
 45. Za te narkotyzowanie się z pasierbem i chlanie z pasierbicą, powinni jej ograniczyć kontakt z nimi. A prawdziwa rodzina rzeżniewskiej pasierbów powinna je ratować przed złą macochą puki nie jest jeszcze zapóżno

  OdpowiedzUsuń
 46. Gdzie jest ta kurwa łałsz i oszust zboralski się pytam? już wszyscy w Choszcznie wiedzą że prowadzą niezarejestrowaną firmę KRZAK o nazwie ZEBRA a prokurator się tym kurestwem zajął w końcu. Lewe faktury wystawiane podmiotom już opisywane są przez kontrolerów Izby Skarbowej w Szczecinie. Pierdolona suka po skrobanku ruchana przez księdza i przybłęda ze Szczecina po zaocznej maturze. Dwa śmiecie którzy oszukiwali przez lata ludzi nielegalną gazetką wydawaną przez nieistniejącą firmę w nieistniejącej redakcji na ul. Mur Południowy 5 w Choszcznie.

  OdpowiedzUsuń
 47. rzeżniewska jeszcze trochę sobie popeirdolisz o firmie krzak i na tym się
  skończą twoje pomysły ale ty kurwo naprawdę bekniesz za złodziejstwo w projektach i mecenasem będziesz niecały rok.
  I ciebie mędo pierdolona nie obroni ani śliżewski ani kamińska.w spólnicy w jebaniu powiatu
  i popierdol sobie jełopie o firmie krzak i o księdzu o urzędzie skarbowym zanim tobie się dobiorą do twojej dupy.
  Ty ćpunko z drawna i pijaczko

  OdpowiedzUsuń
 48. Napisz jeszcze kurwo o firmie krzak ty pojebańcu.
  rzeżniewska ty ćpunko do buchajowej do obory tylko nie daj się doić buchajowej bo się wścieklizną wszyskie krowy zarażą

  OdpowiedzUsuń
 49. A nie mówiłem że Łauszowa to niezaspokojona kobieta. Zboral bierz się w końcu do roboty bo cię baba zagryzie którejś nocy. Napalona dupa z niej. Jak nie to Bil ją przygrucha i pomasuje jak kilka innych

  OdpowiedzUsuń
 50. Ta jebana szmata i kurwa łałsz z wysokiej i gruby spasiony obrzydliwy oszust zboralski to dwa pojeby. Bardzo dobrze że się za oszustów prokuratura wzięła. Jak dojebią im grzywnę za oszustwa skarbowe na nielegalnej gazetce regionalnej to się osra szmata z wysokiej.

  OdpowiedzUsuń
 51. Popieram jak dobrze prawisz. Kurwisko jebane po skrobanku ruchana przez księdza ŁAŁUSZ KURWO PIERDOLONA zarejestruj w końcu nielegalną gazetkę

  OdpowiedzUsuń
 52. Ludzie przecież takie coś jak nasza gazeta regionalna nie istnieje podobnie jak wydawnictwo zebra. Adres wydawnictwa na Ogińskiego w Szczecinie nikt tam o żadnym wydawnictwie nie słyszał a na Murze Południowym jest sklep z odzieżą a nie żadna redakcja. Dwa popierdolone oszusty łałsz i zboralski przez tyle lat oszukiwali ludzi na nielegalnej gazetce. Złodzieje do dzisiaj wiszą kasę za druk gazetki drukarni która drukuje Biuletyn Choszczeński choszczno.pl. Informacje o nielegalnych działaniach oszustów obiegły już cały powiat. Ludzie nie dajcie się oszukać złodziejom!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram. Podam tego newsa dalej aby ostrzec innych przed oszustami.

   Usuń
  2. ja nagłośnię sprawę w reczu bo tutaj mieszkam, chociaż taj gazetki nie ma u nas od grudnia w nowym Lewiatanie.

   Usuń
 53. Rzeżniewskiej jad mózg zeżarł . dawaj dalej ćpunko trzeba ci zabrać dzieci żebyś następnych pijaczko nie zdeprawowała.wykończyłaś irka
  to wystartowałaś na powiat i tu skończysz.
  podła niedoruchana suko.pocieszycielko pijanych facetów

  OdpowiedzUsuń
 54. Po co się zajmować tymi pryszczami z drawna co ta szuja rzeżniewska znaczy albo buchajowa słoma z butów wystaje kocmouchom niech poskowyczom jeszcze trochę i koniec.
  kto by tyle tym łachudrą się zajmował.
  a interes śliżewskiego buchajowej i kasi już prokuratura i tak bada.

  OdpowiedzUsuń
 55. W drawnie wszyscy wiedzą że żeżniewska z pasierbem ćpa i policja co na to?
  niektórzy widzieli że jak się naćpają to kopulują ze sobą.
  to już jest patologia. ratujcie chociaż te młodsze dzieci

  OdpowiedzUsuń
 56. W końcu niech pan Jan Kużmiński za tą buchajową się weżmie i porządek zrobi to i rzeżniewska pójdzie gdzie jej miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 57. No i co, już nie ma winnych zaległego urlopu byłego starosty. Za to jest wypłacony ekwiwalent. Pani sekretarz już nie musi się niczego obawiać. I po co Pani wicestarosta tak huczała z ambony? Cytuję:
  " Według starosty, osoba odpowiedzialna w powiecie za kadry nie naruszyła przepisów prawa pracy nie wysyłając Lesława Śliżewskiego na przymusowy urlop, dlatego też nie zostanie pociągnięta do żadnej odpowiedzialności".
  http://choszczno.pro/nie-bral-urlopu-i-dostal-kase-niemala/

  OdpowiedzUsuń
 58. Łausz to zazdrosna pi...a sama niczego uczciwą pracą się nie dorobiła to Buchajczykom z Drawna zazdrości. Kuźmiński to jej obecne bożyszcze. może przy nim się pożywi, jak jego świnki przy jego korycie. Pchaj się durna babo, pchaj do koryta bo pełne. Bil ci w tym pomoże, Zaniewska, Kaszakowa i Brzustowicz też. Bylebyś tylko o nich coś dobrego napisała w tym twoim szmatławcu choszczeńskim

  OdpowiedzUsuń
 59. Gazeta "Nasza Gazeta Regionalna" nie posiada NIP, REGON, czy KRS? Na jakich zasadach to coś jest wydawane? Dlaczego podają fikcyjne adresy redakcji i wydawnictwa? Dlaczego kłamią, oszukują, i zarzucają to innym? Bo redaktorzy to Zboralski i Łausz zakłamana para łgarzy i oszustów choszczeńskich. Parodia dziennikarstwa!

  OdpowiedzUsuń
 60. Zaniewska, Kaszakowa, Brzustowicz, Bil, Puczyński to dopiero doborowa MAFIA. Już tak się układają na przyszłe wybory,( obiecali że GACKA wstawią do szpitala bo biedaczek tuła się po sąsiadach Niemcach i już trwają rozmowy nt. jakie stanowisko mu podarować - jeszcze jeden jak feniks z popiołu) ,że zobaczycie jak w powiecie i gminie będzie huczało łącznie z Adamczykiem. MAFIA to za mało to będzie GANG MARCELA - hi,hi,hi - popaprańcy, mali ludzie, obiboki.

  OdpowiedzUsuń
 61. A Kaszakowa to jest taka świętojebliwa, ze teraz się boi żeby nie wyszły jej machlojki ze zwolnieniami i innymi rzeczami. Tak , tak teraz w myśl zasady kto szablą wojuje ........................... , i tak będzie, kwestia czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja.Wszystko jest kwestią czasu. Pan bardzo "prawy"- były przewodniczący rady miejskiej też ponoć ma prokuraturę na głowie. Nareszcie wszystkie jego sprwki wyjdą na jaw. Mam nadzieję, że inniych"uczciwych" radnych i rządzących w gminie i powiecie też w końcu spotka sprawiedliwość.

   Usuń
 62. co to jest gówno? Gówno to produkt przemiany materii, który śmierdzi i każdy to omija . Pani Fausz nie dość że jest taka..... to jeszcze jak grypa czyli kazdy ją miał hahahhaaaaaa

  OdpowiedzUsuń
 63. Uwaga , Uwaga ... robimy akcję , zbieramy fundusze na uaktywnienie potencji dla partnera pani Fausz aby nie musiała się poniżać w jednostkach samorządowych .

  OdpowiedzUsuń
 64. rzeżniewska zbieraj sobie na koke ina maryche bo jesteś chyba na głodzie . bo pierdolisz od rzeczy ty szachrajko kłamliwa suko myślisz że wszystkich kręcisz . a wszyscy mają cię za największą męde w starostwie jak się wszyscy zmówili i się okazało jak kurwo manipulowałaś ludżmi i napuszczałaś na siebie koniec szmato twojej kariery w starostwie.spierdalaj do drawna tam krowy kołuj

  OdpowiedzUsuń
 65. co ta drawieńska kurewka rzeżniewska jeszcze robi w starostwie co to już nie ma nikogo chętnego żeby 10000 zł miesięcznie brać na rękę za nic nie robienie niech ją buchajowa u siebie zatrudni.
  po co szuje w starostwie za taką kasę trzymaćlesia już nie ma to za co jej płacić teraz jak mu dupy daje to niech płaci ze swoich.

  OdpowiedzUsuń
 66. rzeżniewska tak jak rybka wszystko dupą załatwia miejmy nadzieje że te wywłoki nie zauroczą brzustowicza

  OdpowiedzUsuń
 67. Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek... Prawda?

  OdpowiedzUsuń
 68. Czy kanalie typu Łausz i Zboralski muszą funkcjonować akurat w Choszcznie? Toż to zakały społeczne. Ile szkody zrobili ludziom? Pisząc swoje kłamliwe, wymyślone historie i upowszechniając je.
  Żeby ich pogonić wystarczy nie kupować i nie dawać ogłoszeń do ich brukowca

  OdpowiedzUsuń
 69. Gazeta "Nasza Gazeta Regionalna" nie posiada NIP, REGON, czy KRS? Na jakich zasadach

  to coś jest wydawane? Dlaczego podają fikcyjne adresy redakcji i wydawnictwa?

  Dlaczego kłamią, oszukują, i zarzucają to innym? Bo redaktorzy to Zboralski i Łausz

  zakłamana para łgarzy i oszustów choszczeńskich. Parodia dziennikarstwa!

  OdpowiedzUsuń
 70. Czy psychicznie chora i niezaspokojona seksualnie Małgorzata Łausz może pracować w starostwie? Czy powinno sę ją wysłać na badania?

  OdpowiedzUsuń
 71. Za taką kasę jaką zarabia w starostwie załatwi sobie dobre zaświadczenie lekarskie. Że jeszcze może hi hi he!

  OdpowiedzUsuń
 72. Jeżeli ktoś jeszcze ma złudzenia że brukowiec choszczeński w wydaniu państwa Fausz jest gazetą obiektywną niech napisze coś jako mieszkaniec Choszczna. Ja kilka razy próbowałem i nic z tego. No chyba że to sami p. Fausz napiszą to wtedy redakcja to "coś" od mieszkańców wydrukuje. Parodia dziennikarstwa!

  OdpowiedzUsuń
 73. Czy ktoś wie ile Rzeźniewskiej tuż przed odwołaniem Śliżewski przedłużył umowe bo bym sobie w kalendażu zaznaczył i grila zaplanował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do listopada 2017 roku.

   Usuń
 74. Zaspokojona seksualnie Rzeźniewska może przestanie dymać pracowników starosta

  OdpowiedzUsuń
 75. Zaspokoić Rzeźniewską to jak nawodnić pustynie

  OdpowiedzUsuń
 76. ojoj, retoryka na najwyższym poziomie. Żal czytać takie gówno. Ktoś tu zdecydowanie potrzebuje sanatorium(przydałby się też kurs poprawnej polszczyzny- w ogóle polszczyzny, bo od tej łaciny podwórkowej to już w głowie miesza). Antyreklama pt.: "dialog sam ze sobą'. Szkoda, że na forum piszą ludzie(a raczej człowiek) o tak niskiej kulturze osobistej. Jeśli to faktycznie Pani Łauuusz tak intensywnie wystukuje wyszukane inwektywy, to wstyd i hipokryzja. Na portalach społecznościowych, gdzie widnieje jej imię i nazwisko jest zagorzałą miłośniczką zwierząt, wykształconą i ułożoną kobietą- cała prawda wychodzi jednak z człowieka, kiedy czuje się anonimowy.. wstyd i jeszcze raz wstyd. Ostatni raz czytam tego bloga, dla takich wpisów i tematów nie warto.

  OdpowiedzUsuń
 77. Swoją drogą, wspominana gazeta nigdy nie przewinęła mi się przez ręce, ale patrząc na powyższe wpisy, to i nie przewinie. Jeśli poziom kłamstw, domniemań i bluzgów sięga tego poziomu, to ja dziękuję. Nie wiem jak okropną i zepsutą trzeba być osobą, żeby napisać takie obrzydliwe rzeczy. Zdecydowanie tracę wiarę w ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 78. Co robi kurwisko FAŁSZ i jej konkubent spasiona świnia ` ZBIERALSKI dwóch oszustó z firmy KRZAK niezarejestrowanej gazety regionalnej? Pewnie po skrobanku z księdzem szmata z wysokiej. kurwisko

  OdpowiedzUsuń
 79. Wielu, którzy wydają się przyjaciółmi, nie są nimi, a znów wielu, którzy się nie wydają, są nimi

  OdpowiedzUsuń
 80. Starostwo napierdala na starostwo... Ludzie wy chorzy jesteście. Tak srać we własne gniazdo... To nie jest normalne...

  OdpowiedzUsuń
 81. Drogie Małgosie ,Mariolki, Konrady, Basie etc. Dajcie tej dziewczynie już spokój. Rzucacie tylko tym jadem na prawo i lewo... Aż żal czytać,to już nudne się robi... Do roboty byście się wzięli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to niesą ludzie ze starostwa, one pracują dorywczo, prawdziwi urzędnicy tak się nie zachowują no chyba że drawieńska piękność śliżowa ale ona już niedługo odejdzie a swoją drogą sądzę że do takiego zachowania podpuszczani są ludzie przez lusi i elusi i ich popleczników wprawdzie nielicznych ale jednak to te dwie intrygantki lubią jak coś się dzieje bo odwraca to uwagę od ich machlojek i plot

   Usuń
  2. lucyna do domu graty czyścić a nie buntować ludzi i siać intrygi. Twój czas już się kończy gruba gnido spadaj i daj ludziom żyć i pracować normalnie Poproś Burmistrza może cię weźmie, a przy okazji twoją koleżaneczkę elcie tam będziecie dalej psuć atmosferę

   Usuń
  3. Ż E N A D A !!!!

   Usuń
 82. ale kusisz ale kusisz, żeby twoje teksty dotyczyły mojej osoby już dawno miał byś sprawę z oskarżenia prywanego

  OdpowiedzUsuń
 83. Prawo do krytyki ma każdy ,ale język jakim się posługujemy świadczy tylko o nas ,mam przyjemność lub nie ?znać kilka osób które piszą na tym blogu i wstyd mi za takie znajomośći. Actus hominis non dignitas iudicentur

  OdpowiedzUsuń
 84. Na tym blogu zasłużona Joanna Bartczak. W końcu się doczekała. Dali jej kierownika. ŻENADA!

  OdpowiedzUsuń
 85. W końcu pochodzenie się liczy

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty