środa, 20 listopada 2013

Wspomnienia o Księdzu Prałacie Janie Abramskim 1922 - 2003

4 komentarze:

 1. Fajny pomysł TV E-CHO, błagam tylko zmieńcie panią od wywiadów albo zainwestujcie w korepetycje z języka polskiego. Wstydzę się gdy słyszę tak prymitywne pytania i zadane do tego niepoprawną polszczyzną. Panie prezesie firmy E-CHO proszę zadbać o poziom audycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz. Z zasady nie polemizuję z anonimowymi osobami. Zachęcam do ujawnienia się w celu podjęcia dyskusji. Niestety w naszym mieście tak to jest że lepiej nie robić nic, niż robić coś nie do końca dobrze, bo zaraz pojawiają się znawcy tematu, którzy sądzą że potrafią coś lepiej. Tylko ta ich "znajomość tematu" przekłada się na komentarze, drwiny i ciche gadanie a efektów brak. Dlatego nasze miasto tkwi w miejscu od dobrych 15 lat. To taka nasza choszczeńska mentalność.

   Usuń
  2. Nie ma potrzeby się ujawniać i nie mam zamiaru polemizować. Po prostu mam swoje takie zdanie, robić coś, to znaczy gospodarnie wydawać pozyskane pieniądze. Obecnie zaciąga się obligacje po to by spłacić wcześniej już wyemitowane i których spłata przypada na 2014 i 2015r.Natomiast spłata tej nowej emisji przypada na 2024r. Nie wspomnę o kosztach obsługi tych obligacji. Niestety ta "znajomość tematu" nie doprawadza ani nie przekłada do drwin czy negatywnych komentarzy, proszę tego w ten sposób nie odbierać, to jest obawa do zamglonej przyszłości. To miasto nie ma gospodarza, bo ile pieniedzy by nie było, to w tym przypadku nie ma efektu.Anonimowy

   Usuń
  3. Dzień dobry Panie Anonimowy.
   Wiem, że zrobiłam błąd językowy i niestety poszło to w eter.
   Mam nadzieję nie popełniać w życiu więcej błędów.
   Niezmiernie mi miło, że błąd ten został zauważony, co świadczy o wysokim poziomie umiejętności językowych w naszym mieście.
   Zachęcam jednak do bezpośredniej konwersacji na żywo lub poprzez e-mail. Czekam na konstruktywną krytykę. paulina.buczkowska@e-cho.pl

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty