piątek, 8 listopada 2013

Powiat Choszczno – Porozumienie z Porozumieniem, nie porozumieją się.

http://www.pischoszczno.pl/aktualnosci-1/
Powiat Choszczno – Porozumienie z Porozumieniem, nie porozumieją się."Czas działalności obecnej kadencji Rady Powiatu Choszczno, zdominowały sprawy roszad personalnych, które z kolei rzutują na Jej odbiór społeczny. Obecnie, nie widzimy końca tego procesu, ponieważ przedłużają go, sami radni. Niedawno opinia publiczna otrzymała komunikat, iż w Radzie Powiatu Choszczno powstał nowy klub radnych, o nazwie Porozumienie dla Rozwoju Powiatu, czyli oprócz funkcjonującego Porozumienia dla Powiatu - większości rządzącej, jest to drugi klub – opozycyjny. Gdyby tylko, pozostać na takim etapie wiedzy, można powiedzieć, że wszystko jest w porządku, są rządzący i jest opozycja. Czyli normalne zasady demokracji, tyle, że to nie jest, cała prawda o funkcjonującej w radzie, powiatowej scenie politycznej, ...."
Bezrobocie głupcze "W zasadzie wysokie bezrobocie, utrzymuje się w powiecie Choszczno, cały czas. Jednak nie powinno to być, w żadnym razie zdanie, które usprawiedliwia ten stan rzeczy. Tytuł jest parafrazą powiedzenia Clintona "gospodarka głupcze", bo w naszej sytuacji, to bezrobocie jest głównym problemem. Sytuacja jest naprawdę poważna, jesteśmy jako powiat „wiceliderem” tego niechlubnego rankingu, w województwie zachodniopomorskim, z bezrobociem, na koniec 2012 roku na poziomie 28,4%. Wyprzedza nas tylko powiat łobezki, który ma bezrobocie na poziomie ponad 29%- dane wg. http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/s/ASSETS_bezrobocie_sygnal_2013.pdf Niestety, gorzkie słowa za taki stan rzeczy, należą się władzom powiatu choszczeńskiego, bo to one odpowiadają za politykę zatrudnienia......"
http://www.pischoszczno.pl/aktualnosci-1/

5 komentarzy:

 1. W NSA w szczecinie sad uchylil uchwale rady powiatu w choszcznie , ktora nie wyrazala zgody na zwolnienie de Bila, kolejna porazka opalonego i jego zgraji ale to przeciez za panstwowe pieniadze. I co ty na to przemodrzaly doktorku brzustowiczu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w Szczecinie jest WSA a NSA jest w Warszawie

   Usuń
  2. Pan Bil to porządny człowiek odczepcie się od niego palanty i pozwólcie mu pracować

   Usuń
 2. który bo ich jak psów

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Bil porządny? Ciekawe czy bedzie miał odwagę wystartować w wyborach samorządowych. Życie osobiste to ponoć u niego lipa, i to z jego przyczyny. Chociaż to nie nasza sprawa, ale osoba publiczna jest na widelcu. No i te zarzuty...CO z nim będzie?

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty