piątek, 8 listopada 2013

powiatowa przyszłość - wróżbita

Pewien facet poszedł któregoś dnia do wróżki, ciekawy co będzie miała do powiedzenia na temat jego przyszłości. Wróżka spojrzała w magiczną kulę i wyraz jej twarzy powiedział mu wszystko. Zginiesz, powiedziała, w tragicznym wypadku autobusowym. Miało się to stać w ciągu najbliższych dwóch lub trzech miesięcy, jednak wróżka nie umiała powiedzieć kiedy dokładnie. Facet wrócił do domu, przygnębiony i mocno zmartwiony, powtarzając sobie, że nigdy tak naprawdę nie wierzył w przepowiadanie przyszłości. Dlaczego miałby to zrobić teraz?
Gdy minęły dwa miesiące, cały czas miał w głowie to co powiedziała mu wróżka, dzień po dniu. Postanowił zamknąć się w swoim domu, aby nie znajdować się w pobliżu jakiegokolwiek autobusu przez następny miesiąc.
Minęły trzy tygodnie i mężczyzna postanowił zejść po schodach ze swojej sypialni do kuchni aby zrobić sobie trochę kawy. Jego mały synek zostawił na podłodze w kuchni swoje zabawki, jedną z nich był mały autobusik. Facet nadepnął na autobus w chwili gdy schodził z ostatniego stopnia, poślizgnął się i uderzył głową w poręcz ginąc na miejscu.
Morał tej historii: „Jeśli coś ma się wydarzyć to się wydarzy. Nasze uciekanie przed życiem niewiele tu pomoże.”

Na ostatnim szkoleniu Opalony Starosta oświadczył, że odpokutował swoje grzechy związane z jego wybrykami związanymi z jazdą po pijaku, stąd prosił radnych by więcej nie wytykali publicznie tej sytuacji. Trudno z tym się zgodzić z tym poglądem .Opalony Starosto twoje grzechy są większe niż jazda po pijaku, to unikanie kary ,matactwo, unikanie sądów ,przeniewierzanie kasy powiatowej na nagrody dla Elusi i Lusi ,kiczowate promocje naszego powiatu ect .Zapomniałeś o zatrudnieniu Pana Bila ,który ma problemy z prawem. Po takim stwierdzeniu szef Rady powiatu były wicestarosta stwierdził ,że radny Gacek też już odpokutował i należy mu się posada powiatowa np. Dyrektor ZOZ Choszczno. Czas powróżyć powiatowi, wróble ćwierkają. że radny Gacek na kolanie przygotował projekt uchwały o odwołaniu Opalonego Starosty.

Sprawa ta ma związek realizacji zobowiązania Loczka jako szefa klubu porozumienie dla powiatu przydziału posady dla radnego Gacka dobrze płatnej. Radny LOCZEK przestał prosić o posadę dla tego radnego. To ma pokazać ,iż czas zrobić porządek i zdobyć uznanie a co za tym idzie głosy wyborców i stać się mężem opatrznościowym powiatu .Opalonemu Staroście wydawało się, że ograł wszystkich graczy takich jak Loczek, Dycha i Wioletka. Wróżbita przewiduje ,że to nastąpi na najbliższej sesji powiatu ,a jak postąpi radny Dycha może zastosuje u unik po przez absencje?. Kupczenie posadami t to nie tylko na Śląsku ale w naszym powiecie.

9 komentarzy:

 1. Powiat pokazał wszystkim, że ma prawo w dupie i wszystkich pozostałych tez. Tak trzymać! Prawo niech ściga biednych i wara od ludzi władzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starosta ma w dupie pracowników uznaje tylko tych którzy mu służą jak psy i tych co są z rejonu pełczyc bo są jego wyborcami reszta to do odstrzału i niepotrzebni nie liczy się że pracują na niego ale nie głosuje a kampania już rozpoczęta

   Usuń
 2. Starosty nie było na szkoleniu, więc bredzisz buraku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. był na szkoleniu z radnymi, lepiej się doinformuj się

   Usuń
 3. Zaniewska to prosty............ka polityczna bez jej poparcia dla pijanego opalonego za kierownica nie byloby tego burdelu, wychodzi na jej szefowa czyly burdel-mame. A wroble cwierkaja, ze zostanie w najblizszym czasie dyrektorem poradni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza sie cwana gnida i nie mysli

   Usuń
  2. Przecieżw poradni jest dyrektorka

   Usuń
 4. może się w nim podkochuje lekko? hmmmm

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakaś szyszka była w Choszcznie ?, że ruch jak na JP2 w Warszawie

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty