czwartek, 25 kwietnia 2013

Wizyta Stanisława Gawłowskiego w Choszcznie - YouTube

Wizyta Stanisława Gawłowskiego w Choszcznie - YouTube:

22 komentarze:

 1. u nas tez zarabiali na odpadach tylko nie gmina a tzw firma w firmie MPGK słupy za prezesury przewodnicz. rady Powiatu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz na myśli biznesmena / polityka Konrada B.?

   Usuń
 2. Zauważyliście, że u Nas do Powiatu nikt poważny nie przyjeżdża może spowodowane to jest patologią albo proprzestępczą polityką tego szczebla samorządu? Zastanawialiście się nad tym, że polityka prokryminalna starostwa mogła być powodem odebrania naszemu sądowi statusu rejonowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie kryteria były jeasne. Mysliborz dostal brakujące etaty i w ten sposob gowin zareagowal na patologie choszczenskiego srodowiska. wojewoda sobie nie poradzil to minister wzial nas region pod swoje oko. mimo wszystko kryminalny uklad dalej przy korycie. dlatego rozwiazaniem tymczasomym mogloby byc przeniesienia wladz starostwa do siedziby rejonu naszego sadu. Bedziemy miec niedługo zamiejscowe starostwo rejonu "MyslBorze"

   Usuń
 3. Zalewska zjadła Gawłowskiego

  OdpowiedzUsuń
 4. Gawłowski to dureń i lobbysta przestarzałego i przeżytego gówna z zachodu. Zero innowacyjności w rozwiązaniach prawnych dla branży OZE. Niech się zajmą lepiej morskimi farmami wiatrowymi i microinstalacjami do 70kw. Ściemniacz pierdolony. Ciekawe na czyim jest etacie żeby wygadywać takie dyrdymały? Niemcy zrobili sobie u nas szrot samochodowy a teraz będą rozpierdalać nam widoki starymi rozwiązaniami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech Adamczyk skupi się na sprzedaży nieruchomości i majątku do którego dokładamy.Niewiara w państwo wynika z burdelu prawnego, na którym pachołki z PO kręcą lody i w ten sposób nas okradaja. Pan Krawczy strugał wariata o nieświadomości społecznej. Niech pan sie nie martwi ludzie sie przebudzili

  OdpowiedzUsuń
 6. Krzęcin dostaje 1.200.000 dodatkowych przychodow z tytułu tzw. szczesliwej i niesprawiedliwej redystrybucji podatkow. Ale kto za to placi jest pytanie ? My wszyscy w podatkach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Krawiec dobrze pan wie że wielcy naszej uni i nasze krajowe przekupne pachołki z PO hodują nas jak pieczarki.Trzymają w ciemnościach i karmią łajnem

  OdpowiedzUsuń
 8. Niech Pan Gawłowski skupi się na dwuinstancyjnej samorzadnosci a nie odrabia prace "panszczyzniana" dla lobby tej chorej drog i!!! . Myślalam ze Adamczy jako przedstawiciel handlowy nie da sie nabierac na takie haki marketingowe. chyba wyslemy go do podstawowki albo innego wirtualnego świata w następnych wyborach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dodam jeszcze ... albo nad jednostancyjnym parlamentem , a nie homo, smolensk, in vitro, i inne tematy zastępcze

   Usuń
 9. Pani z Krzęcina chyba dostała TO oświadczenie od inwestora co ? Podobnie było z pijarowcem TK, ktory rzucał jakimiś wycinkami wyrwanymi z kontekstu. Dlaczego Polacy są tak łatwo przekupni i dają się okradać? Pewnie dlatego, że widzieli tak mało świata i pieniądz przysłania im horyzont racjonalnego myślenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To była marna reżyseria i ustawka. Krawiec musisz się bardziej wysilić albo naprawdę wierzysz w to co widzą twoje fałszywe oczy. Sprzedawałeś przyjaciół swoim mocodawcą ? To nie graj głupa i zajmij się kroniką KAowską. Nie mieszaj się do biznesu bo szybko zakończysz karierę.

   Usuń
  2. pierdo....się w życiu nie liczą się przyjaźnie tylko interesy. gdzie żyjesz ?

   Usuń
  3. A może jakiś blog o Krzęcinie? Tam to się dopiero dzieje...tylko nikt nic nie mówi bo każdy się boi

   Usuń
 10. Polska jest rozgrywana przez oligarchie niemiecko-rosyjska. Alternatywą byłby przyczólek azjatycki po tym jak juz wezmiemy od trupa unijnego co swoje. potrwa to jeszcze około dwa trzy lata. Dlugow nie bdzziemy musieli oddawac bo splaca nas chinczycy. Oni i tak nie maja co z kasa robic. Co za roznica kto bedzie polskim wlascicielem niemiec rusek czy chinczyk. Teraz sie liczy tylko geogospodarka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i co wy na to, Polacy? Jesteście gotowi "uderzyć duchem"? Macie tyle siły? Czy położycie się do trumny i zdechniecie z całą Europą? To już jak wolicie

   Usuń
 11. Krawiec to faktycznie pachołek Adamczyka. Gada i pisze nie myśląc. Zachowuje się jak potulny piesek, który zrobi wszystko aby zasłużyć na pogłaskanie łba. Dobry redaktor pyta ludzi i na tej podstawie wnioskuje jakie jest nastawienie mieszkańców (wyborców. Jak i co pisze Krawiec wszyscy już wiemy.Spotkanie z Gawłowskim faktycznie było reżyserowane- zero profesjonalizmy tylko zwykły populizm partyjny i przyjacielski. Sesja rady miejskiej z 28 grudnia 2012r. na którym była Zalewska ze Stecykiem pokazała prawdę- ten drugi nie pozostawił suchej nitki na Adamczyku, ale posłuzył się wyłącznie faktami. A Adamczyk ciagle próbuje nami manipulować i poprostu nas okłamuje. Ten człowiek nie zasługuje być burmistrzem. Wyślemy go na gnój czy dalej ograniczymy siś tylko do biadolenia i wytykaniu mu potknięć?

  OdpowiedzUsuń
 12. Idź do Stecyka niech ci piwo pstawi za to pisanie, a reżyserii ucz się od pani pseudoprzewodniczącej Rady,

  OdpowiedzUsuń
 13. Po piwo proponuje iść do Adamczyka... najlepiej tuz przed wyborami. To pewniejsze na uzyskanie trunku. Wątpię, aby Stecyk musiał być przekupny. A Pani wiceprzewdnicząca faktycznie musi być reżyserem. Taka rola szefa Rady. Jednak teraz przynajmniej mamy do czynienia z kulturą, której brakowało Szymańskiemu.Jednak to reżyserstwo moim zdaniem wynika ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości bo nie ma nic wspólnego z kumoterstwem i chęcią załatwiania własnych i partyjnych zamierzeń. Teraz przynajmniej widać, że to mieszkańcy się liczą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Święta prawda.Popieram.

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty