niedziela, 7 kwietnia 2013

Gala PIG Choszczno 2013 - YouTube

Gala PIG Choszczno 2013 - YouTube:

19 komentarzy:

 1. Jak Śledziu ładnie bryluje za nasze pieniądze. Odkupuje winy czy co? Nie widziałam szefa zorganizowanej grupy hrabiego deBilla

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie a nie widziałaś tej zajeb.... świni w korycie na przystawkę haha

   Usuń
 2. 1:00:11 Jak Mićko podgląda Wybranke naszego opalonego. Nie wyglada mi na bardzo zestresowanego obtańcowując jakby nie patrzeć bardzo zgrabną Panią do towarzystwa. Czy było to symboliczne Arrivederci Moja Dziewczyno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyglądają na zakochanych. Sprawdza się powiedzenie, że dziewczyny lecą na niegrzecznych chłopców. Bezkarność w dzisiejszych czasach imponuje wszem i wobec. Pani Elusi nie zazdrosna?

   Usuń
  2. no pewnie, że zazdrosna, nie została zaproszona jako osoba towarzysząca. Myśli co dalej jak go zdobyć żeby był,na jej usługi.

   Usuń
 3. dziewczyny lubią brąz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziewczynom w brązie do twarzy........

   Usuń
 4. LUDZIE!!! Jestem przerażona w jakim ja mieście żyję!!! Nie znam Adamczyków,Śliżewskich,Bilów,Kaszaków,Sakowskich itd. Nigdy specjalnie nie interesowała mnie polityka. Ale z tego co tu czytam to gmina napierdala na starostwo a starostwo na gminę. Czy to nie jest chore??????????? Niedawno kupiłam tu mieszkanie... ale chyba zaraz je sprzedam. I jak najdalej stąd... Zagryzacie się wszyscy nawzajem, no kurwa! chyba nie o to chodzi! Ja chcę tu normalnie żyć,mieszkać i pracować. Ale przy tej polityce to chyba się nie da...

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyluzuj kochanie, wyluzuj. Tutaj jest podobnie jak w całej Polsce, tylko większa wiocha. Przez takich jak ty wulgarnych wieśniaków co to zarobili trochę więcej kasy niż inni i inwestują w choszczeńskie rudery. A tyle jest pięknych miejsc na świecie... To, nie! Akurat Choszczno sobie wybrałaś! Wredna, złośliwa baba! Przez ciebie i takich jak ty są coraz większe kolejki w Biedronce i Lidlu i w Wietnam-market!
  Kurwwwaa! No! To chciałem powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale stary, tutaj to ona akurat ma rację. Trudno się dziwić,że się zdenerwowała. Ciebie naprawdę szlag jasny nie trafia gdy patrzysz na to co się dzieje dookoła? Bo mi ręce opadają.

   Usuń
  2. szlak mnie trafia dlatego trzeba podziękowąć burmistrzowi i staroście bo inaczej to miasto i powiat doprowadzą się do samolikwidacji

   Usuń
 6. Impreza była na dobrym poziomie. Podobała mi się. Gratulacje dla organizatorów!

  OdpowiedzUsuń
 7. Niech żyje bal ,dopóki my przy władzy zestaw niezmienny Opalony wraz wybranka ,Buchajczykowie,Lubienieckie z wieszakiem ,brumisztrzowie wraz z żonami ,wice wojewoda ,Nyklowie,księża oraz inne pospolstwa zwane elitą choszczenska .Orkiestra gra tytanik idzie na dno w postaci powiatowego rynku pracy.Obecni tam nie troszczą się stworzyć miejsce pracy.Obecni tam niektórzy zatrudniają ludzi na umowy sieciowe ,płacąc zebracze pensje,przy źle traktując .Czy w dobie kryzysu należy balowac niektórzy malują całe życie ,jak nie solarium to bal?.ZNakomita większość ma kłopoty z wykupieniem lekarstw i złożeniem coś do garnka poza Lusi i Elusi ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Najlepsza mafia jest w PSL-u. Tzw. mafia rodzinna z durnymi Kuźmińskimi, Dychami, Chmielewskimi, Mićkami itd. Popatrzcie gdzie poupychali swoje "zdolne" dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiadomo w budżetówce! Tam swoimi łapami mogą najwięcej nagrabić do siebie. PSL-u hasło wyborcze to "NEPOTYZM jest nasz" czyli "ne po to my się wybrali i dorwali do władzy żeby innym było dobrze ale po to żeby dbać o siebie i swoich bliskich - czyli dzieci". Proste?!

  OdpowiedzUsuń
 10. Tych z PSLu co to najbardziej dbają o siebie jest więcej. Siedzą po kątach i czekają na lepszy okres. Teraz ci od Pawlaka są w odstawce więc siedzą cicho, niektórzy zaczynają wchodzić w tyłek tym od Piechocińskiego. Zobaczymy co będzie dalej z ich pociotkami. A jest ich w powiecie wielu. Zapewne wielu ich znacie i być mioże nie domyślacie się że to PSL-owski pomiot.

  OdpowiedzUsuń
 11. Były szef Północnej Izby Gospodarczej zatrzymany przez CBŚ
  To śledztwo w którym do tej pory dwadzieścia osób usłyszało zarzuty, a pięć od grudnia i stycznia siedzi w areszcie. Zarzuty maja związek wyłudzaniem podatku VAT Śledztwo dotyczy też prania brudnych pieniędzy. Prowadzi je Prokuratura Okręgowa w Szczecinie wspomagana przez CBŚ. Podejrzani są o udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

  http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130410%2FSZCZECIN%2F130419971

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierdolicie i pierdolicie, a nic nie robicie. A ja wiem co zrobię. Startuję w najbliższych wyborach. Jestem tutejszy, niegłupi i mam jaja. Wkrótce zacznę kampanię. Liczę na uczciwych i normalnych wyborców

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja też mam jaja i jestem tutejszy i pierdolić mi się chce.
  Dajcie mi jakąś dupę!
  Razem zdobędziemy świat!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty