czwartek, 2 maja 2013

XXII SESJA RADY POWIATU W CHOSZCZNIE 25 KWIETNIA

56 komentarzy:

 1. Mafia powiatowa rządzi !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co się dziwić powiatowi złodzieje walczą o życie.

   Usuń
  2. Bo to co nas podnieca to seks i pełna kasa, co oznacza zdegenerowana władza PO i SLD

   Usuń
  3. kodeks karny na przestepców z Powiatu nie ma zastosowania mogą kraść na maksa

   Usuń
  4. Skarbowy też. Ciekawe czy taki Bil udowodnił by legalne źródło pochodzenia swojego majątku? Oj miałby chyba problem chłopina zwłaszcza ze swoimi dzisiejszymi kryminalnymi problemami. Nie latał by tak jak dzisiaj na wolności i mataczył publicznie we własnej sprawie. Kiedyś jak rządził PiS to się polityczni gówniarze lokalni bali. Teraz widać po naszym porozumieniu przestępczym że lokalne mafie rozkwitają.hulaj dusza piekła nie ma

   Usuń
  5. W Polsce ściga się tylko uczciwych obywateli albo robi się statystyke na drobnicy która w stanie wyzszej koniecznosci lamie prawne reguły! Prawdziwy Kryminał jak widać po Powiecie Choszczeńskim czuje się bezkarnie. Nie ma lewara na prawdziwych przestępców. Organy ścigania boją się dotknąć politycznego i prawdziwie przestępczego gówna. Żal mieszkać w takim miejscu.

   Usuń
  6. nasze powiatowe gówno śmierdzi już na całą Polskę. Tak jest już nie mal wszędzie . Rządy degeneratów i przestępców. skorumpowane szambo. bezprawie siega zenitu. dla tych kryminalistow jest tylko odpowiedzialnosc moralna. a szarego człowieka posadza za gram alko we krwi drobna kradziez, ktora popelnie nie z chciwosci a zeby utrzymac potrzeby fizjologiczne. bedziecie wisiec niedlugo a wasze majatki skonfiskujemy to jest publiczne podzeganie do nienawisci miedzy klasa srednia a biedota

   Usuń
  7. Zgadza się Banda uprzywilejowanych przestępców "Porozumienie dla Przestępczości w Powiecie"

   Usuń
 2. Jazda alkoholowa. Bagno przestępcze !

  OdpowiedzUsuń
 3. Kryminalista Śliżewski i jego pociotki są zagrożeniem dla Powiatu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest typowe wyłudzanie naszych pieniędzy i powinno być ścigane. Łapie się drobnych kieszonkowców a grube ryby przestępcze mają się dobrze. Patologia wymiaru sprawiedliwości. Na miejscu organów ścigania zapadłabym się pod ziemie.Nigdy nie pokazałabym się w takim zdegenerowanym proprzestępczym towarzystwie

   Usuń
  2. SZANUJĘ PANA KUŹMIŃSKIEGO!!!!!!! NADZIEJA DLA CHOSZCZNA!!!!!!

   Usuń
  3. Banda Pro-Przestępcza nic nie robi tylko nawzajem sobie wazelinuje i załatwia swoje interesiki ze szkodą dla miasta. Do buty parchy jedne !!!. Zakała kryminalna naszego miasta.

   Usuń
 4. Biesiada idiotko ja się pytam, kto cię wybrał ?

  OdpowiedzUsuń
 5. To samo ty dupolizie jagiełło. Dbasz tylko o swoją dupę i swojej rodzinki. Kryminaliści powiatowi dobrze cię już przecwelili.

  OdpowiedzUsuń
 6. Po obejrzeniu sesji mam nieodpartą ochotę podzielić kilkoma uwagami w sprawie udzielonej informacji z prac zarządu w sprawie prowadzonych spraw przez starostwo ,z informacji Opalonego starosty wynika ,ze SN uchylił wyrok Sądu Okręgowego z uwagi ,że startowała wyborach poprzednia sekretarz powiatu i z tego powodu utraciła zaufanie Opalonego starosty , z takim starostą to żadna satysfakcja współpracować z uwagi na jego wysokie morale. Jak mi wiadomo była sekretarz wytoczyła jeszcze co najmniej jeszcze 1 proces a w imieniu starostwa prowadzi kancelaria ze Szczecina za niemała forsę. Szanowny Opalony Starosto zapomniałeś powiedzieć o wyroku zasądzającym od starostwa odszkodowanie za dyskryminację. Odszkodowanie zasądzona za okres gdzie opalony nadzorował ten wydział. Po sprawiedliwości to należy stwierdzić ,że jeden z członków zarządu startował z listy PO, a teraz jest w słusznym kubie radnych naszego powiatu, pełniąc funkcję sekretarza ,nikt nie traci zaufanie a powinien z uwagi na postawę swoją choćby w sprawie przewodniczącego rady. Same buble prawne wypuszcza rada, to nic Lusi i tak jest dobra bo nasza .Starosto Opalony zapomniałeś poinformować co z twoimi sprawami przed WSA Szczecin. Pani sekretarz Drabik lepiej być na dole niż z tą pożal się boże ekipą kierowniczą Powiatu .Miejmy nadzieje ,ze już odliczamy czas końca tej farsy. Pracownik powiatu ps.to honor być prześladowanym za poglądy niż sprawować władzę jako hultaj

  OdpowiedzUsuń
 7. Opalony Starosto twoja grożbę represjonowania radnych opozycyjnych to jakiś nie wybredny żart , postradałeś rozum ,nić dziwnego pewnie od alkoholu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może dieta to uczyniła

   Usuń
  2. to nie dieta ani alkohol słoneczko za bardzo przypiekło stąd taki efekt ,tobie opalony należy wybaczyć,a ty innych możesz niszczyć nawet sprzątaczki. Słoneczko zjarało ci psyche?.

   Usuń
  3. Kryminał Śliżewski dopuszcza się trendi przestępczości w naszym powiecie. Po prostu wyłudza nasze ciężko zarobione pieniądze. Od kiedy i ile już wyłudził pytam się ile minęło od zatrzymania go przez strzelecką policję?

   Usuń
  4. Pijany wybrał się po zakupy. Stanie przed sądem
   Radioszczecin.pl
   09:57, Choszczno Pijany spowodował kolizję i próbował uciekać35-letni kierowca miał promil alkoholu w organizmie, kiedy uderzył w auto, którym podróżowała matka z dzieckiem. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło w Choszcznie.
   Pijany pijanemu przyszedł w potrzebie. I to bez prawka
   gs24.pl
   ... drugi prowadził pojazd w stanie po jego użyciu. 29-latek wykonujący prace wykończeniowe w budynku jednorodzinnym, znajdując się pod wyraźnym wpływem alkoholu wybrał się samochodem na zakupy do jednego ze sklepów na terenie Choszczna.
   Policja na początku myślała, że to głupi żart. Kobieta zgłosiła, że ...
   gs24.pl
   Telefoniczne zgłoszenie jakie przyjął wczoraj wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie było na tyle nietypowe, że początkowo wyglądało raczej na kiepskiej jakości żart niż faktyczną potrzebę interwencji policji. Kierujący nim 27-latek ...

   Wszyscy do umorzenia. Biorą przykład z choszczeńskiego kryminalisty, który bezkarnie nadal sprawuje najwyższe samorządowe zaszczyty. Biedny, opalony i zestresowany Lesław Śliżewski

   Usuń
  5. W innych miejscowościach jest jeszcze gorzej np w Pełczycach

   Usuń
 8. Sledz znajduje sie w takim stanie że potrzebuje naprawde pomocy psychiatry. W sadach wszystko może zalatwic nawet w Sadzie Najwyższym. Jednak z opozycją dziala fatalnie, trzeba ja REPRESJONOWAC !!!! Czyzby na podworko choszczenskie wrocil DUCH STALINA !!!! Boze gdyby Chruscielowi czy Kużmiskiemu się cos stalo to wiemy kto za tym stoi!!!! Lepiej tak jak Biesiadowa Jagiello, co tam dobro powiatu ludzi. Trzeba wazelinowac nawet diablu prace i inne korzysci sie ma. To straszne ze dzieci w Lubianie uczyl taki czlowiek!!! Jedyna nadzieja ze nie byl dla nich wzorem. Ciekawe jaki wynik wyborczy mial ten pozal się Boze starosta a jaki Chruściel czy Kużminski???.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy w tych Pelczycach nie ma nikogo porzadnego? Tylko same hieny i inne padalce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są sami porządni: Kluk, Dycha, Mićko, drugi Dycha-syn minister no i reszta mieszkańców czyli PSL. Nieporządni już dawno stąd spierdolili! Został aktyw.

   Usuń
  2. Zapomnieliście jeszcze o plebanie. Zgroza, możecie nam współczuć

   Usuń
  3. rozpusta , pazernosc , beszczelnosc i klamstwa to glowne grzech kosciola . Normalni ludzie to widza i oceniaja . Efektem tego jest zaprzestanie uczeszczania na masze i utrata autorytetu w oczah wiernych. dlaczego plebanie nie odetna sie od choszczenskich kryminalistow ?

   Usuń
  4. Ty się chłopie najpierw dowiedz czym się różni kościół od księży , parafia od plebani,uczęszcznie na msze od uczestnictwa we mszy. Jak to zrozumiesz, to pomyśl dlaczego Adamczyk non stop, jak napisałeś, uczęszcza na msze . Normalni wg ciebie nie uczęszczają, to co , wg ciebie on jest nienormalny ???
   Takie właśnie dupki są wszędzie , napoci się napisze pierdoły, a najpierw TRZEBA POCZYTAĆ , JEŚLI SIĘ UMIE.
   MEDIOCI.

   Usuń
  5. Trzeci kościół parafialny w budowie, klakierzy od duszy razem ze szlachta proprzestępczą dobrze się bawią grając razem życiową rolę godną holywłódzkich ojców chrzestnych. Wszędzie a u nas wibitnie widoczna zgnilizna i upadek lokalnych elit. Wszechobecna korupcja i bezprawie, sprzeniewierzenie zasadom i grabież wartości uniwersalnych.

   Usuń
  6. Jakby prałat jeden z drugim zrobił frajerom moralny wywód na tzw. kazaniach bożych to nie zaznałbyś więcej widoków karłów moralnych na mszach. A tak całe gówno ciągnie się za czarnymi spódnicami. Kiedy szefowie tej organizacji pozbędą się choszczeńskich pro-przestępczych lachonów ? Bo sami od koryta się nie odspawają. Napewno chcieliby wysłużyć się jakimiś mediotami ale niestety ci ostani mają już ugotowane zwoje od tv

   Usuń
 10. Szydercza mina Tadzia to nic nowego ,szkoda że niemiałeś jej jak Opalony kierował garść inwektyw pod twoim adresem na pamiętnej sesji rady powiatu ,cóż można oczekiwać po takich ludziach co donosili i donoszą na swoich obywateli nic dziwnego że tam jest Romcio a potem będzie wołanie o wybaczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widocznie to była prawda i zgodził się że jest złodziejem i jeszcze innymi doniosłymi epitetami. A teraz stary czerwony zgeriaciały komuch siedzi ciucho pod kryminalna budą Śledzia i DeBila bo wyjda na jaw jego szemrane interesy. Niedługo wszyscy pójdziecie siedzieć prawdziwi kryminaliści i zboczeńcy moralni. Sodoma i Gomora typowe zezwierzęcenie choszczeńskich elit

   Usuń
  2. Puczyński przystał do kryminalistów bo wie że to jego ostatnie podejście. Typowy komunistyczny pasożyt i zgeriaciały emerytowany aparatczyk, który służył by dla samego diabła gdyby można było na tym zarobić i obstawić własną klawą rodzinkę. Nie doś, że okrada nas legitymizując złodzieji to jeszcze zabiera trzy etaty dla bezrobotnych. Ot beszczelna i anty moralna gnida !!!. Ostanie jego podrygi dlatego chce nakraśc iloe się da naszym kosztem, biednych i uczciwych. Jak tu iść zgodnie z nakazami i własnym sumieniem.

   Usuń
  3. Nie śmiejcie się z deBila Romcia L. jemu chyba wóda wypaliła opony mózgowe, że nie potrafi sklecić poprawnie jednego zdania. Wszystkie opcje polityczne w których rezydował wstydziły się za tego tępaka . Jego kadencja też dobiega końca.

   Usuń
  4. Pruszków na wolności, Kociołek niewinny, afery hazardowej nie było, Sawicka była tylko niemoralna. To dlaczego chciwi kryminaliści powiatowi nie mogą rządzić w Choszcznie ?

   Usuń
 11. wyborcy z BIERZWNIKA CHYBA BYM się nie leczył się u radnej ,bo straciłem zaufanie ,bo na przedostatniej sesji Rady nie opuściła obrad

  OdpowiedzUsuń
 12. klakierzyca z Drawna przeszła sama siebie tak dalej, gadką intelektu nie nadrobisz, dla czego tak 'kochasz 'byłą radną Jolantę K ,ty spójrz na siebie ,pożal się z taką radną. Czy Drawna nie stać na innych radnych

  OdpowiedzUsuń
 13. w końcu niech ludzie zobaczą kto to klawisz-Chruściel ze swoją zakłamaną pobożnością, Dycha-koleś z PSL który nie potrafi znieść żadnego słowa krytyki, Kużmiński-zakłamana PSL-owska gnida, działacz z Drawna i ten PSL-owski dyrektorek ze wsi który nie zabrał nigdy głosu na sesji, Brakuje klakierzycy Adamczyka Wioletki Kaszak ale ta wiadomo na wczasach ze swoim szefem za nasze pieniądze zresztą. Wszyscy zajebiście uczciwi!
  PSL-owska banda cwaniaków od załatwiania spraw dla siebie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpis ten może tylko pochodzić ze środowiska związanego z klubem radnych 'porozumienie dla powiatu' .Jest to porozumienie dla kasy bez żadnych zasad idei,celów mające jedno zadanie utrzymanie władzy kosztem nas wszystkich za wszelką cenę.Środkiem do celu jest atak na osoby mające autorytet,wkorzystując nawet atak na kościół i ludzi znim związanych.Większość tych osob wojowało z kościolem donosząc na swoich obywateli a teraz uprawiają demokrację innymi słowy 'diabeł ubrał komże i dzwoni na msze'.

   Usuń
 14. Klakierzy z choszczna od Adamczyka. Powiat was kole w oczy bo u was bieda. Zus-y nie popłacone, zaraz energię odetną, wszystko wysprzedane, bieda, bieda! A powiat spoko daje radę, nowe ninwestycje, modernizacje, nagrody, podwyżki. Żal dupę ściska. Głosujcie na BURAKA a zawsze tak będziecie mieli!

  OdpowiedzUsuń
 15. Kochani! dzisiaj wielkie święto, 3 MAJA, świętujmy a nie obrażajmy innych!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Zastanawiam się skąd tyle nienawiści u ludzi, u ludzi, którzy deklarują że są członkami kościoła katolickiego. Wstyd!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. To że takie obelgi są na tej stronie to wina między innymi pana, panie Chruściel gdyż to Pan popiera tych ludzi. To nie przystoi prezesowi Akcji Katolickiej. Nie pozostaje nic innego jak przesłanie wydruku tych wpisów do arcybiskupa. A wcześniej do Proboszcza bo zapewne tego szamba nie czyta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wpis ten świadczy o braku rozeznania kto jest kim w tej radzie powiatu ,bądz w powiecie .Klub radnych porozumienie wraz z Elusi i Lusi to gejzer intelektu powiatowego ,obraduje nadczym tylko chce,tylko chowając do szuflady to co niewygodne dla ich przewodniczącego Bila.Akcja katolicka więcej robi więcej niż ta banda powiatowa za kase ,więc precz ręce od akcji katolickiej. Radna Buchajczyk to chodząca moralna dobroć naszego powiatu ,inaczej mówiąc szefowa powiatowej organizacji nepotyzmu ,klub ten to bracia i siostry mamony powiatowej i synowej.

   Usuń
  2. Kto jest kim w Powiecie Starosta skazany kryminalista za jazde naszym samochodem po alkoholu i wyłudzacz naszych pieniedzy. A ponoć wyłudzenia stanowią nawiekszy problem wynika z raportu Policji. Czyli najwyzsza władza daje wzór pospolitym przestępcą. Oczywiscie nieuprzywilejowani zawsze dostaja po dupie podwojnie bo dostaja po dupie za okradaja innych ale nic sie nie mowi ze głowa choszczenskiej osmiornicy jest beskarny okradajac innych i ich właśnie. Następny wynalazek z zarzutami złodziejstwa to sprawca kierowniczy defraudacji z naszej gminnej spolki i wyłudzacz naszych pieniedzy. A wiec rządzi nami skorumpowana proprzestępcza banda kryminalistow. Dających dobitnie i bezczelnie wzory postępowanie biednej i pragnącej przerzyć garstce uczciwych mieszkancow. Niech zaczną walkę z patologią od góry a nie od dupystrony. Nie dość tego styl życia kryminalnej powiatowej przewyzsza ich realne dochody z czego wynika że kryminalna działalnośc tego srodowiska kwitnie. Dlaczego skarbowka nie zaopiekuje się nami, robiąc bilans ich kradzieży i wyłudzeń tylko czepia się nas mieszkancow, ktorzy chcą tylko przeżyć.

   Usuń
  3. Zgadza się powiatowe porozumienie dla przestępczości to dawna szlachta stojąca ponad prawem. Nie możemy w takiej sytuacji czuć się bezpiecznie. Złodzieje naszych podatków są ewidentnie bezczelni

   Usuń
 18. Zostawcie tego klawisza Chruściela w spokoju. To ludzie Adamczyka z urzędu mają dyżur przy kompie. Starosta swoim zabronił wchodzenia na blog. Krawiec ten stary sprzedajny Dupek musi na bierząco komentować życie. tak jak ktoś wcześniej napisał: żal dupę ściska bo w powiecie jest tak dobrze a lepiej by było źle. Przydupasy Cieniasa-Adamczyka

  OdpowiedzUsuń
 19. Od Krawca się odp....ol to fachowiec który pracuje za pieniądze. Zawsze!

  OdpowiedzUsuń
 20. Czyli KURWA!!!

  OdpowiedzUsuń
 21. Krawiec tea who you yeah bunny

  OdpowiedzUsuń
 22. Szanowni mieszkańcy Powiatu Choszczenskiego czas ucieka rozliczenie czeka ,już podchody czerwono -skórych braci z powiatu się zaczęły będą mamic wycieczkami do Brukseli ,aby pomału zdobywać lokalnych działaczy do pracy przy wyborach ,nic z tego ,posluzcie się tak zwanymi elitami powiatowymi opalony Starosta, kawiorwy TADZIU ,klakierzyca Buchajczykowa,Romcio wieszak ,lewicową Basia,nieludzki doktor Bogdan i inni z tego klubu

  OdpowiedzUsuń
 23. Starosta znów będzie się pocił 05.06.2013r na rozprawie o utratę mandatu, ma chłop nerwy tylko pogratulować.

  OdpowiedzUsuń
 24. Biedny ten nasz Adamczyk dzielnie i samotnie stawia czoło bandzie peowskich lobbystów diabła i powiatowych kryminalistów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. problem w tym że ten " biedny" adamczyk sam jest największym PO-wskim lobbystą i zakłamanym szują ,dzięki Bogu ludzie w mieście się już w tym połapali i na tą zakałe nie mogą patrzeć a w jego pseudo walkę z niby kryminalistami wymyśloną na potrzeby ochrony własnej dupy nikt zdrowomyślący i znający adamczyka nie wierzy oprócz tych którzy muszą w to wierzyć bo są w jego kieszeni i im za to płaci

   Usuń
  2. dzielnie i samotnie to Adamczyk stawia co najwyżej sobie wacka jaj sobie nie róbcie

   Usuń
  3. Nie do wiary, że jeszcze ktoś ma argumenty na obronę Adamczyka. Jak ktoś chce się przekonać co on wyprawia, to niech n.p. prześledzi Jego prognozy budżetowy z ostatnich lat a później ich wykonanie. Przecież to kryminał! Musimy się opamiętać i trochę wysilić w celu prawidłowej oceny człowieka. Wacek nic tu nie wskaże- oprócz zagubionego myślenia oczywiście. Potrzebujemy menadżera w ratuszu a nie BURAKA, inaczej podatki gmine nas zamęczą.

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty