wtorek, 2 kwietnia 2013

Spotkanie otwarte z Mariuszem Kamińskim byłym szefem CBA » Henryk Bokun

Spotkanie otwarte z Mariuszem Kamińskim byłym szefem CBA » Henryk Bokun: "Dnia 7.04.2013 r., o godz. 9.30 w sali konferencyjnej, Rejonowej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Grunwaldzkiej 36 w Choszcznie, odbędzie się spotkanie otwarte z Mariuszem Kamińskim wiceprezesem PiS, byłym szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W spotkaniu, zapowiedzieli również swój udział, posłowie Ste
fan Strzałkowski i Czesław Hoc."

'via Blog this'

19 komentarzy:

 1. My tu mamy swoich oszołomów choszczeńskich nie potrzebny nam tu jeszcze jeden z Warszawki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy przyjdzie prostytutka polityczna Jagna Zaniewska z porozumienia przestępczego :-D

   Usuń
 2. Przydał by się nam taki Anioł Stróż. Ciekawe czy taki Bil udowodnił by legalne źródło pochodzenia swojego majątku? Oj miałby chyba problem chłopina zwłaszcza ze swoimi dzisiejszymi kryminalnymi problemami. Nie latał by tak jak dzisiaj na wolności i mataczył publicznie we własnej sprawie. Kiedyś to się polityczni gówniarze lokalni bali. Teraz widać po naszym porozumieniu przestępczym że lokalne mafie rozkwitają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponoć Bogdanowicz z Maldzisem dobrze piorą. Mają albo mieli zajebisty automat do emisji pieniędzy. Bil chciał tylko pozbyć się nadwyżki w formie dywidendy dla Adamczyka. Dla wtajemniczonych chodziło o zbilansowanie dochodów z rozchodami, żeby było na zero. Dla ekonomistów z otoczenia służb, inflacja gminna była trochę za niska dlatego trzeba było uruchomić tą ichnią drukarkę czy pralkę jak kto woli. Czyli pusty pieniądz bez pokrycia w usłudze, zasilał prywatne deficyty zamiast naszego gminnego. Ciekawe jak w takiej sytuacji odkuje się kolegom ?. Jeśli ktoś z umoczonych nie odbiera między sobą telefonów albo rozmawia w klatce dźwiękoszczelnej odpornej na indukcje mikrofonów może uznać się za zbawionego poprzez umorzenie w innym przypadku zasili kartotekę skazanych. Można zawsze liczyć na rozgrzeszenie za grzechy jak się wskaże innych winnych. Wszystko wam niedługo wytłumaczą.

   Usuń
  2. O co chodzi z Bogdanowiczem i którym, przecież to tacy porządni ludzie są.

   Usuń
  3. Niedojda powiatowy Roman L. wytłumaczył
   0:45:45 -
   http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BbDH7G47rIo#!

   EDMAR. PHU. BOGDANOWICZ A. Kom: 693 717 234

   Usuń
  4. Ułomny Romek Lubiniecki winę zgonił na Maldzisa i prezesa rady nadzorczej. Jak mówi z więzienia rządził miastem a co dopiero kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą z wolności. On jest dotknięty wręcz obrażony.

   Usuń
  5. A to taki wałek, doswiadczona ekipa w lewych interesach ciekawa po ile przytulili

   Usuń
 3. a tego to szkoda ze do tupolewa nie wsadzili

  OdpowiedzUsuń
 4. Kamiński jest współautorem ustawy dekomunizacyjnej, współinicjatorem obowiązku składania deklaracji majątkowych przez posłów i innych dlatego PO i SLDowo go tak nie lubi oraz pomysłodawcą powołania Centralnego Urzędu Antykorupcyjnego. Obalił rząd PiS po aferze gruntowej. Zwolniony przez Tuska za aferę hazardową. Ujebał wiele lokalnych mafii samorządowych. Stąd negatywne komentarze. Najbardziej poszukiwany człowiek przez skorumpowany wymiar sądownictwa. Najbardziej znienawidzony przez prawdziwych politycznie umocowanych zlodziejii .Ma Pan duzo poparcia wśród uczciwych ludzi.Wielki szacunek.
  Polecam
  http://www.youtube.com/watch?v=i_CFv2dvA44

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać Adamczyk ściąga na siebie działaczy Pis jak lep na muchy pewnie czują że na tym gościu zrobią sobie porządna kampanię wyborczą wyłapują takie nędzne ogniwa PO i tylko czekają zresztą ćwiczą to już w całej Polsce przykład Trzcianki jest najlepszym tego dowodem z kolebki PO nic nie zostało i pogonili takiego frajera jak Adamczyk pewnie teraz przyszedł czas na Choszczno Adamczyk swoją durną polityką którą poruszył całe województwo pcha się prosto w ich paszczę, ot PO trafiło na głąba tyle się mówiło cisza przynosi sukces w polityce podobnie jak pieniądze lubią cisze ale dla tego zakutego łba było to za bardzo skomplikowane.

   Usuń
  2. ot napisał hrabia de BIL

   Usuń
  3. Bil jest kolejnym tego przykładem z tą tylko różnicą że to Adamczyk ciągnie sznurki i stworzył ten chory układ a Bil bez Adamczyka nic by zrobić nie mógł kilka lat Adamczykowi dobrze było z tym żyć i z tego żyć ale jak się zaczęło robić wokół Adamczyka gorąco stracił większość i misterny plan ubezwłasnowolnienia Choszczna zaczął się sypać był bez wyjścia albo on albo Bil ? Odpowiedź jest prosta

   Usuń
  4. Z tego co wiem to w Choszcznie nie ma żadnych działaczy PiS w powiecie a w gminie nie jestem pewny ale chyba tylko dwoje bliźniaków i Panie Teresa K

   Usuń
  5. może i nie ma tym bardziej jest to dziwne jakie Choszczno zainteresowanie budzi u posłów z PiS-u w ostatnim roku było ich chyba ze troje i do tego teraz ten Kamiński a z PO nikogo

   Usuń
  6. Dlaczego z PO nikogo ? A komu mają robić reklamę Powiatowemu Porozumieniu dla Przestępczości. Poza tym radna bezradna z sejmiku wojewódzkiego KWB nie potrafiła zorganizować biura poselskiego w powiecie. Zainteresowana była tak jak i BIL budowaniem prywatnych imperiów po co wyodrębniono BOSS z UM. Chyba nie tylko po to żeby wysoko głowę nosić. Jakby centrala PO wpadła na nasz teren to by im od razu sondaże ogólnopolskie spadły.

   Usuń
  7. ODPOWIEDŹ JEST PROSTA PRECZ Z PRYWATĄ PANA KONRADA B.

   Usuń
 5. Głupek DeBiL Capone myślał, że będzie robił machloje do końca swojego życia na garbie mieszkańców Choszczna. Aż tu dawny kumpel zdruzgotał jego wielkie plany na zostanie capo di tutti capi "szefem wszystkich szefów" przyszłym włodażem z PiS. Teraz może zostać co najwyżej świadkiem koronnym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na spotkanie należy zaprosić Romka L wiceprzewodniczącego rady Powiatu obrónce zacnego Przewodniczącego Rady Powiatu , zasłużonego opozycjonistę kościoła, ktory jak pierwszy udał się do kościoła ,to szukał wieszaka . No wicie rozumicie jak było a jak jest to tyż dobrze?

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty