czwartek, 8 września 2011

www.choszczno.pl - CO? GDZIE? KIEDY?

www.choszczno.pl - CO? GDZIE? KIEDY?: "
CHOSZCZNO Nie masz pomysłu na weekend? Sprawdź, co dzieje się w mieście i okolicy. Choszczno gwarantuje wiele sportowych i kulturalnych wrażeń.
Piątek (9 września)


„Letnie spotkania w plenerze”
wystawa Klubu Plastyka „Impresja”, którą już o 17:00 będzie można oglądać w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury. – Zobaczymy prace ponad 20 artystów, w tym z choszczeńskiego klubu „Impresja” oraz malarzy z zaprzyjaźnionego Szczecina czy Gorzowa. Wszystkie były prezentowane dwukrotnie – DOROTA ALEKSIUN z ChDK myśli o plenerze „Malujemy w mieście” oraz tym, który już po raz dziewiąty odbywał się podczas XXXII Lata Filmowego w Ińsku.

Sobota (10 września)


Turniej piłkarski
OZIMEK CUP
Osiem drużyn z rocznika 2000 zmierzy się w turnieju piłkarskim „OZIMEK” CUP, który już o 9:00 wystartuje na boisku "Orlik 2012" (koło Gimnazjum). Oprócz Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno zagrają: Chemik Police, Czarni Marianowo, Energetyk Junior Gryfino , Warta Międzychód, Calisia Kalisz Pomorski, UKS Kanonierzy Witnica i Ina Ińsko. Sędzią zawodów będzie MAREK PLUTA.

Turniej Tenisa Ziemnego EL-POM CUP
Na choszczeńskich kortach (ul. Mur Południowy) zostanie rozegrany turniej tenisa ziemnego EL-POM CUP, największy tego typu turniej w regionie. W sobotę odbędą się gry eliminacyjne, natomiast w niedzielę finały. Start - 10:00.

Niedziela (11 września)


Dożynkowa zabawa w Raduniu


Nasi w Barzkowicach
W konkursie na „Najładniejszy Wieniec Dożynkowy”, który zostanie rozstrzygnięty na odbywających się 9-11 września Targach Rolnych „Agro Pomerania 2010” w Barzkowicach wystartowały sołectwa z gminy Choszczno. Zachęcamy do udziału w targach, a w niedzielę do trzymania kciuków za naszą reprezentację.

Środa (14 września)


Nowy klub sportowy w Choszcznie
W zespole Szkół Nr 1 o 18:30 odbędzie się spotkanie inauguracyjne powstania klubu aikido w Choszcznie. W programie pokazy sztuki aikido, a chętni będą mogli zapisać się do powstającej sekcji."


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty