środa, 14 września 2011

Gimbusy miały niesprawne hamulce. Jeden miał aż 20 usterek

Gimbusy miały niesprawne hamulce. Jeden miał aż 20 usterek: "Choszczeńska drogówka skontrolowała autobusy, które wożą dzieci do szkół. Okazało się, że żaden z czterech sprawdzonych gimbusów nie nadawał się do jazdy.
Policjanci z Choszczna autobusy, którymi podróż z domu do szkoły odbywają uczniowie podstawówek i gimnazjów w gminie Bierzwnik, sprawdzali we wtorek. Trzy skontrolowane autosany miały m.in. niesprawne układy hamulcowe i kierownicze oraz uszkodzone konstrukcje nośne. Na dodatek nie miały też oznakowanych wyjść awaryjnych oraz odpowiedniego oświetlenia. Tylko w jednym autobusie policjanci wykryli aż 20 różnych usterek.

Czwarty autobus, który dowozi do szkoły dzieci z gminy Recz, policjanci skontrolowano dziś. Również ten miał niesprawne hamulce i układ kierowniczy oraz braki w oświetleniu. Dowody rejestracyjne wszystkich niesprawnych autobusów zostały więc zatrzymane. "

2 komentarze:

  1. No Pani Krysiu W-B. Jak to tak? Radna sejmiku wojewódzkiego i pozwala na takie coś? Oj nie ładnie Pani Krysiu. No tak jest Pani zajęta swoimi sprawami. Czas zając się pracą. Uchwała w sprawie opłat za przedszkole uchylona, gimbusy niesprawne. Od czego do cholery jest ten BOSS???
    Ja wiem. Jest po to żeby pracę znaleźli kumple.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szefowa BOSS z PO-myleńców. Zastępca koleś z marketu, więc czego tu oczekiwać. A teraz jeszcze na miejsce KWB szykuje się wyrzutek z PSL. BRAWO!!!

    OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty