piątek, 11 października 2013

Obrady XXXIII Sesji Rady Miejskiej w Choszcznie

90 komentarzy:

 1. Co to za cyrk.Wykładowca Wydziału Prawa i Administracji Uniwesrytetu Szczecińskiego pieprzy bzdety o qworum w parlamencie europejskim. Burmistrz Purpurowy płacze do mikrofonu, że mu się radni nie schodzą w ilości przez niego oczekiwanej. Czarna Przewodnicząca choruje, a Biała Przewodnicząca haruje m,,,, aż przez parę minut. Dietki pewnie pozbierali . Ale łach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan doktor faktycznie nie popisał się wiedzą adekwatną do tytułu i specjalizacji. Szkoda uwalonych przez niego studentów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki Panie mecenasie? W sumie lepiej, że nie radco prawny. Z pełnym szacunkiem, ale Pan Kalina ma tytuł doktora, a żeby móc tytułować się jako mecenas trzeba troszkę więcej jednak, no ale co tam mogą wiedzieć nasi głupio- mądrzy:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciemnocie można wszystko wmówić.

  OdpowiedzUsuń
 5. ta cała opozycja na czele z panią czarną przewodniczącą jedna wielka żenada, Nic do tej pory nie zrobili, oni nie mają żadnego programu, dla nich liczy się tylko kasa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale żeś wymyślił jeżeli chodzi ci o pracę to od tego jest burmistrz rada nie zarządza jak sama nazwa mówi robi to zarząd ,a to że burmistrz nic nie robi oprócz szkodzenia to są dlatego takie efekty. Dla kogo najważniejsza jest kasa to widać na tej sesji której nie było a za którą wierne pieski burmistrza wzieły kasę , zresztą jaki pan taki kram

   Usuń
  2. Pewny jesteś dzidziuś, że nic do tej pory nie zrobili. Madrzy mówią, że czasem największa praca jest zatrzymać głupotę, ale głupi tego nie rozumieją. Musisz zmadrzeć.

   Usuń
  3. Ciesz się ,ze taka opozycja istnieje.Grupa jest silna,mądra i twardo stąpa po ziemii.Patrz na tych co siedzą w przedniej części stołu jak oczy przecierają ze zdumienia i nie mogą załapać co się dzieje.Jedynie Czapiewski R.od czasu rzuci pytanie.Najpierw rozlicz burmistrza co zrobił dla miasta.Pewnie powiesz,że opozycja mu nie pozwoliła

   Usuń
  4. Chwała tym,że odeszli od Adamczyka i zasili szeregi opozycji.Jeżeli pragniesz wiatraki wybuduj sobie przed oknami swojego domu i będziesz miał ciekawą panoramę,a z drugiej strony domu niech Adamczyk wybuduje Ci biogazownię. Będziesz miał upragniony komfort i spełnią się marzenia.

   Usuń
  5. stary Adamczyk wylazł na miasto i zaufanym ludzią głosi że jego synuś będzie miał z powrotem większość że dużo go to kosztowało ale przecież jest zawsze "skuteczny" i takie tam bzdety -mrzonki starego dziada wstydu stary już nie ma

   Usuń
  6. Stary to niech pilnuje domków na Golczy, bo to ponoć jego własność. A jak myślicie po kim Robercik jest taki zachłanny?A po kim tak podle traktuje ludzi?- po tatusiu. A tak na marginesie to Czy stary, czy młodymają w Choszcznie oprócz swoich przydupasów jeszcze zaufanych ludzi?

   Usuń
 6. A jak tam burmistrz Adamczyk z Kaszakami z radną Powiatową i dyrektorką i pewnie na zwolnieniu lekarskim po wycieczce do Paryża? No i pewnie ze swoją małżonką, która też chyba na zwolnieniu lekarskim, Jutro Dzień Papieski. Pewnie z ks. Suchomskim wystapi z śmiechem na twarzy na scenie.brawo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie pani Wioletka jutro wystąpi na Dniu Papiskim jako gwiazda. A ludziom znów z syderczym uśmiechem wmówi,że na zwolnieniu lekarskim to nie była od kilku lat, bo jest taka zapracowana.Brawo Akcja Katolicka i Dziekan Suchomski.

   Usuń
  2. No i prawda. Gwiazda-Kaszak pierwsza na scenie w Dniu Papieskim. Ciekawe jak pomagała w jego przygotowaniu- w Paryżu z Adamczykami, a może w Turcji z Okońskimi? Jak można być tak obłudnym i przypisywać sobie cudzą pracę? I tylko po to żeby ludzie widzieli jaka to pani radna jest wielkoduszna i dobra-nawet sokowirówkę ufundowała. A czemu nie opowiedziała jak było na wojażach na zwolnieniu lekarskim i to ciekawe czy za swoje pieniądze? Brawo!

   Usuń
 7. oto du......kracja głupek + głupek > profesor

  OdpowiedzUsuń
 8. Do Paryża,pewnie służbową toyotką ?! Jeżeli tak to na takie urlopy wypady można robić za ludzkie pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Do Paryża Adamczyk z żoną, kaszakowa z mężem, Okoński prezes CHtbs-u z żona ksiegową z PGK - niezłe towarzystwo!Chwali się taką opozycję !@ brawo! Oprócz ścieżki to co dla Choszczna zrobił Adamczyk - sprzeał PEC żeby spłacić ścieżkę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjdą następni będzie jeszcze gorzej.

   Usuń
  2. strachy na lachy w tym nasz burmistrz jest mistrzem adamczyk ze swoimi utrzymankami sięgną już dna boisz się że ludzie mogą zobaczyć że wcale tak być nie musi niedługo wybory i szybko sie przekonasz że jesteś w wielkim błedzie

   Usuń
 10. A tak na marginesie. czy ta sesja mogła w ogóle się odbyć? nie było kworum Czy .Bikowska nie powinna jej w ogóle otworzyć? pewnie zrobiła tak jak jej kazał Adamczyk.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy radna Bikowska musi tak się dawać urabiać?Przecież jak nie ma kworum to po co otwierać sesję.Napewno jedynym celem to wypłacenie obecnym radnym i sołtysom dietę, a czy sołtysom tak się ta dieta należała.Tak naprawdę to ilu sołtysów zostaje na sesji do zakończenia obrad.Nie ma żadnego.Pani Bikowska , radnym i Pani pozostał już nie cały rok,wypadałoby pozostawić w końcu przez Panią dobre wrażenie i wyrobić sobie swoje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bikowska to znana osoba, najbardziej z tych złych stron. Gdy od Adamczyka odejdą przydupasy, to ona napewno zostanie przy nim. Poznana została w radzie z tego, że nie ma własnego zdania i godności a głupota nie pozwala jej niczego mądrego zdziałać. Aż nie do wiary, że ją wybraliśmy. Żenada i wstyd .

  OdpowiedzUsuń
 13. Wiatraki przepędzone z Choszczna. Radni uchylili uchwałę z 2010r. o przystąpieniu do zmiany studium. Dzięki radnym nie będzie wiatraków. Następny bezsensowny pomysł Adamczyka ląduje w koszu. Powinien sam za to zamieszanie zapłacić. I kto powie, że ten sam czowiek lub jego zastępca powinien zostać ponownie burmistrzem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja to powiem - ma być 3 raz

   Usuń
  2. Tak Adamczyk ty napewno chciałbyś być trzeci raz, bo przecież ci jeszcze mało. A i wiatraki trzeba przepchnąć. Może się w następnej kadencji uda- jacyś głupcy się znajdą, np. taka Bikowska-wierna do końca. Brawo Anetka!

   Usuń
 14. Brak wyobraźni odnośnie przyszłości gminy Purpurowy uwidacznia w sposób maniakalny. I co teraz bedzie? Może drugi dworzec dla miasta kupi. Ponoc jest do wzięcia ten w Bierzwniku- tamten wójt nie wydaje bezsensownie kasy. Biogazownia w mieście, wiatraki na rogatkach miasta, super pensje i nagrody dla wybranych, wyjazdy za granice dla wiernych, zwolnienia z pracy ludzi nieposłusznych- Purpurowy juz nie jest w stanie nikogo zaskoczyć. Jest przewidywalny jak dzidziuś.

  OdpowiedzUsuń
 15. wydaje mi się że ostatnie kilka komentarzy pisze jedna i ta samo osoba. I chyba dostała w d... od kogoś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś mi się jednak wydaje, że wiele osób tutaj dręczą kompleksy. Każdy by chciał jakieś profity od władzy. Niech wybiorą następnym razem swojego człowieka.

   Usuń
 16. Miasto całkiem zejdzie na psy jeśli Adamczyk znowu porządzi. Bądzimy poważni i pozwólmy demokracji wybrać godnego, wyrozumiałego, mądrego, kompromisowego, społecznie pozytywnego i z wizja rozwoju miasta i gminy człowieka na burmistrza. Rozwój z wiatrakami to pomyłka, a o to w następnej kadencji chciałby zabiegać Adamczyk. Poza tym nie można mu wierzyć, dał temu już nie raz wyraz. Więc bez śmiechu proszę- Pan Adamczyk nie nadaje się do pracy na naszą rzecz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Bądzimy poważni i pozwólmy demokracji wybrać godnego, wyrozumiałego, mądrego, kompromisowego, społecznie pozytywnego i z wizja rozwoju miasta i gminy człowieka na burmistrza" - czyli kogo mój przedmówco? Komu według Ciebie można zaufać co??? Wszyscy mądrzy kiedy pluje się tylko w jedno nazwisko? Podaj choć jednego, który będzie cudotwórcą i wśród oszustów i zdrajców będzie rządził tak żeby się wszystkim podobało.

   Usuń
  2. NAJWIĘKSZYM OSZUSTEM I ZDRAJCĄ JEST ADAMCZYK NIKT NIE JEST W STANIE GO W TYM POBIĆ ŁGA JAK PIES

   Usuń
  3. Bo nie dostałeś roboty czy wiatraki mają stanąć nie na Twoim polu?

   Usuń
  4. Bardzo trafna ocena dzisjaj adamczyk pewnie może liczyć tylko na niektórych którym coś dał i z którymi wiąże go biznes pozostali zdecydowana większość wie że to nic nie warty człowiek i manipulant era Adamczyka Andraszkiewicza Kaszaków i Okońskich dobiega końca lekcja demokracji odrobiona czas wyciągnąc wnioski po takiej wpadce nie może być już gorzej

   Usuń
  5. Wybrać godnego, mądrego, wyrozumiałego, kompromisowego - człowieku ostatni taki nazywał się Jezus.

   Usuń
  6. Wydawałoby się, że należy wybrać naprawdę godnego, a nie głodnego władzy, bo następny może się zachłysnąć pieniędzmi i nie będzie miał znowu umiaru.

   Usuń
  7. Ano jeszcze się nie zdarzyło, aby syty zrozumiał głodnego. Adamczyk się nachapał więc dajmy mu następną szanse do 3 razy sztuka

   Usuń
  8. miał już dwie szanse i o dwie za dużo nic nie pokazał nieudacznik i ignorant z miasta zrobił zabitą dechami dziurę trzecia kadencja jest mu tylko potrzebna do dokończenia dzieła zniszczenia i wykorzystania naszego miasta do cna

   Usuń
 17. Cały ten cyrk z podwójnym brakiem absolutorium, sesjami rady miejskiej na które nie przychodzą radni, kosmicznymi pomysłami w sprawie wiatraków i biogazownii, dziwnymi i drogimi wyjazdami zagranicznymi w gronie przyjaciół za gminne fundusze, z których miasta nic nie ma trzeba zakończyć. Adamczyk nie prowadzi dialogu z ludźmi, on ma ich za marionetki. Zastanówcie się z kim mamy do czynienia.

  OdpowiedzUsuń
 18. Kompleksy ma ten, który popiera adamczyka, bo wiadomo, że taki liczy na profity z miejskiej kasy, albo conajmniej na przywózkę na wybory, długopisik z napisami, darmowe piwko z kiełbasą wyborczą. Chyba ktoś tu jest pozbawiony mózgu skoro chce popierać chorego na władzę człowieka...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, burmistrz wygrywa na wsiach. To tam należy zrobić dobrą kampanię. No, ale w jaki sposób, jeśli większość wierzy, że taki jeden radny ma "rentgena" w oczach i wie kto jak głosował i wtedy odpowiednio da, albo nie da wyciąć drewno z lasu. Tak jakby to był jego prywatny las! Ręce opadają...

   Usuń
  2. Nie tylko las, ale i prywatne jeziora. Albo pozwoli się kąpać, albo nie, Zależy jak ludzie zagłosują.

   Usuń
  3. Czas wymienić tego gościa!!

   Usuń
  4. Może ktoś z tego Sławęcina się odważy, albo Sulina - tyle tam teraz inteligencji się osiedliło.

   Usuń
 19. Buta i arogancja na dobre zagościły w progach tego pożal się Boże ministerstwa.Niech teraz minister ma odwagę przeprosić tych wszystkich ludzi, których dotkną konsekwencje bałaganu w sądach ( nieważne czynności i orzeczenia ). Niech uderzą się w piersi wszyscy, którzy tak zawzięcie popierali pseudo-reformę Gowina.

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie wyobrażam sobie, że Adamczyk zostanie wybrany na nastepną kadencję. Napewno wioski nie zagłosuja na niego. Pojawił się człowiek, który psuje mu szyki w sprawie wiatraków, na których chcą zarabiać cwaniacy. On napewno zadba o to, aby ludzie poznali prawdę.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jaki człowiek. Co ty piszesz. Ta osoba broni tylko swoich interesów bo postawiła dom w szczerym polu i boi się że z jednej strony będzie biogazownia a z drugiej wiatraki. Ta osoba nie broni mieszkańców i nie działa na rzecz Choszczna. Wystarczy sobie przeanalizować sytuacje skrzyżowania Dąbroszczaków i Jagiełły. Jak się stawia dom na terenach gdzie zgodnie z zapisem maja być tereny produkcyjne to potem blokuje się wszystkie inwestycje – ale na pewno nie w imię całej gminy tylko w imię swoich interesów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszesz pewnie o Stecyku. Zapomniałeś przedmówco, że on miałby do wiatraków 2km, do biogazowni jakieś 1,5km, a mieszkańcy wiosek i rogatek miasta 500m od wiatraków i biogazownia 150 m od domów. Gość właściwie zauważa, że nie można pozwolić psuć życia ludziom takimi pomysłami,i słusznie. Adamczyk powinien uczyć sie od niego wyobraźni wtedy nie wyjechałby z chorymi wizjami.

   Usuń
  2. Za czyje pieniądze jedzie "wesoły autobus" do Holandii na czele z Adamczykiem, Andriaszkiewiczem i Kiela?

   Usuń
  3. Kto wydał decyzję zezwalającą Stecykowi budować w tym miejscu chatę,jak nie burmistrz Choszczna. Kto sprzedał Stecykowi i Bikowskiemu działkę przy Dąbrowszczaków-Jagiełły jak nie gmina Choszczno. Kto wydał deczję o zabudowie tej działki, jak nie burmistrz Choszczna. Stecyk jest wszystkiemu winny??? Pewnie stonka z ameryki to stecykowa robota.
   Tacy ludzie to przyszłośc normalnej demokracji, gdzie jak głosujesz, to k...rwa wiesz o co chodzi, a nie ile ci dali.

   Usuń
  4. Stecyk to przyszłość, o Boże broń nas przed taką władzą!!! Jak ktoś zna tego człowieka to wie kim on naprawdę jest. Nic bez własnego interesu, a zadymę z wiatrakami i biogazownią to rozkręcił bo stracą na wartości jego działki, a przy okazji pokaże jaki on to sprawiedliwy.
   I do wyborów stanie jako obrońca uciśnionych.

   Usuń
  5. Czepianie sie Stecyka, to tak jakby Adamczyk przemówił. Wtajemniczeni wiedzą, że Purpurowy bez własnego interesu niczym się nie zajmie. Wiatraki to jego przyrzeczenie dla przyjaciół i napewno nie martwi go to, że okoliczne działki straca na wartości. A Stecyka to chyba zaczął się jakoś dziwnie bać, bo obrońcą porządku Adamczyk juz dawno przestał być.

   Usuń
  6. Komuś potrzebna lekcja demokracji.To nieprawda, że Stecyk działa przeciwko interesom całej Gminy. Gmina to wspólnota wszystkich mieszkańców i innego interesu poza interesem ludzi poprostu nie ma. Liczą się ludzie a nie zaściankowa polityka.

   Usuń
  7. działa tylko w swoim interesie. niestety ludzie się nie zmieniają

   Usuń
  8. zobacz na Adamczyka ten gość to jest przykład kogo nie można wybierać zero ogłady ,zero kompetencji ,kompromitacja gdzie się nie pojawi do tego jeszcze ta jego pazerność i pchanie miasta w śmierdzące tematy po to żeby załatwić interesy koleszków i swoje nie patrząc na z ludzi którzy tu mieszkają

   Usuń
 22. no to ładnie Nasza Gazeta wyciągneła kase od kolegi Adamczyka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, oj tam ledwie starczy na zrobienie zdjęć GŁÓWNEGO LEŚNICZEGO.

   Usuń
  2. to ciekawe ile ta fota by kosztowała skoro ponad 3 tys za miesiąc to za mało

   Usuń
  3. I co teraz zrobi Kasiorowa z tym fantem heheh fajnie faktury nie zaakceptowawne a kasa poszła i tak się wyprowadza kase z gminy A może zgłosić to do CBA ABW lub gdziekolwiek :)

   Usuń
  4. Zgłoś to do przełożonej partyjnej Wiolety Kaszak. Tak znamienita partia napewno się oczyści się z takich elementów.

   Usuń
  5. ja tylko jestem ciekaw co z tego wyniknie a może przejdzie bokiem hahah

   Usuń
 23. Ludzie, powstrzymajcie się od rejestracji zmian stanu prawnego nieruchomości w księgach wieczystych. Wszystkie ewentualne wpisy dokonane przez sędziego wieczysto- księgowego będą nieważne , z uwagi na jego bezprawne przeniesienie przez Gowina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znowu Zbyszek się zaktywizował i popełnił artykuł na choszczno pl jaka to tragedia w sądach. Ja też bym chciała dostawać pensję sędziego okręgowego a pracować w rejonowym , i to mój Boże już od 9 rano do 14 po południu,

   Usuń
  2. Drodzy Państwo w tym roku z okazji Dnia Nauczyciela nagrodę otrzymała pani Mariola Adamczyk. Purpurowy przyznał żonie nagrodę. No cóż kończy się rządzenie i Mariola więcej nie dostanie. Mąż jest bardzo zapobiegliwy. W przedszkolu nr1 jest wiele bardzo dobrych nauczycielek ale pani dyr. Bogdanowicz wytypowala zone burmistrza. Wstyd pani Bogdanowicz, wstyd, wstyd!!!!!!!!

   Usuń
  3. A tu masz nagrody z powiatu- Dzień Edukacji Narodowej był też okazją do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli. Nagrody otrzymali:,,,,,,,,,,, Agnieszka Szuba z Zespołu Szkół nr1 w Choszcznie. czepiasz się to czepiaj się i starostwa

   Usuń
 24. Co??- dostaje co roku że jest to nadużycie.Pracuje tam więc ma prawo dostać nagrodę. Znasz tą Panią czy tylko wietrzysz sensację( raczej to drugie). Wiele osób dostało i bardzo dobrze że dostała ta Pani i nikt tego nie ukrywał bo to żadne przestępstwo. tak cie to boli to zobacz jakie osoby dostały medale za ,,Zasłużony dla powiatu"- to dopiero są jaja i zniżenie rangi wyróżnienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie znamy tą panią.i dziwimy się czym sobie zasłużyła na nagrodę? Chyba tym że często chodzi na zwolnienia lekarskie na których razem z mężem i koleżanką Wioletką jeździ na wycieczki i wczasy zagraniczne. Idźcie do niej ze swoim dzieckiem, a zobaczycie jakie ma podejście -pani logopeda do dzieci. Powodzenia. A tak z ciekawości: to ciekawe ilu dzieciomm pomogła w poprawie wymowy?

   Usuń
  2. rozumiem że pisząc ,,ZNAMY" masz na myśli rozdwojenie swojej psychiki. Zgłoś się do lekarza

   Usuń
 25. Same złe rzeczy o Adamczyku. A zrobił coś pozytywnego? Z własnej inicjatywy? Wszyscy go skreślają- nawet struktury PO już na niego nie stawiają. Tak człowiek pozostaje sam. Ale chyba zasłużył na ukamienowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowicie z własnej inicjatywy jeździ na sponsorowane wczasy, korzysta do celów prywatnych ze służbowej toyoty, je obiadki w miejskim hoteliku, szczeka na podwładnych itd, itd.
   Z jego punktu widzenia sa to pozytywy.

   Usuń
 26. My nie chcemy wiatraków. Jesteśmy za ekologią. Nikt nie ma prawa niszczyć naszego środowiska, które nas otacza!!! Stawianie wiatraków to zysk dla kilku wybrańców. Nie pozwolimy na to!!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak na buraka, to Stecyk nieźle sobie radzi. Nie można tego powiedzieć natomiast o aktualnym Buraku Ratuszowym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a z czym sobie radzi??? precyzyjnie prosze

   Usuń
 28. Zdecydowanie zgadzam się z protestem mieszkańców. Celem budowy farm wiatrowych nie jest żadna ekologia a jest to kolejny sposób na robienie pieniędzy i zrujnowanie krajobrazu. Stecyk na Burmistrza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również popieram Stecyka który broni interesu swojego i 20 tysięcy mieszkańców miasta i gminy Choszczno niż Adamczyka który broni interesu swojego i może 20 mieszkańców

   Usuń
  2. Gratuluje Stecykowi odwagi. Nie znam człowieka, ale uważam, że zasługuje na poparcie. Robi dobrą robotę. Jego zaangażowanie jest bardzo pozytywne. To człowiek, który bez wątpienia może reprezentować większość.

   Usuń
  3. Adamczyk reprezentuje słuszną opcję biznesowo -PrOrodzinną a więc członków i członki PO koło miejskie w osobach :
   pp. Okońscy
   pp Klińscy
   pp. Kaszakowie
   p, Kobeszko
   Ma dołączyć ponoć KSIĄŻE kOŚCIOŁA KATOLICKIEGO w osobie magnificencji Suchomskiego.

   Usuń
  4. On pilnuje tez tylko swoich interesów i nic więcej.

   Usuń
 29. Co to za Persona ten Stecyk ? Kogo ma za plecami ? Jaka opcja polityczna za nim stoi ?

  OdpowiedzUsuń
 30. Myślę ,że cała opozycja w radzie miejskiej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała opozycja czyli większość Rady Miejskiej, a to jest w tym układzie bardzo ważne.

   Usuń
 31. Po co to Stecyk robi. Robi to dla siebie i w tym jego interes.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście tylko tak się składa że jego interes jest taki sam jak 99,9% mieszkańców gminy popatrz lepiej kogo interesu pilnuje Adamczyk bo mam nieodparte wrażenie że swojego i paru kolesi
   a ludzi z miasta i wsi ma po prostu w dupie

   Usuń
  2. A ty co - sondaż przeprowadziłeś czy miałeś objawienie z tym 99%. Mów za siebie a nie wymyślasz jakieś wyssane z palca dane

   Usuń
  3. przecież to jest jasne zyskuje tylko ten który ma wiatrak tych będzie kilku pozostali tracą po pierwsze poprzez drastyczny spadek cen pozostałych nieruchomości spowodowany głownie tym że nikt nie chce mieszkać przy farmach wiatrowych po drugie ograniczenie możliwości rozwoju miasta i wsi z uwagi na strefę buforową po trzecie degradacja środowiska po czwarte bezpowrotną utratę walorów turystycznych i zdrowotnych żadne państwo żyjące z turystyki w miejscach do których przyjeżdzają turyści nie funduje w tych miejscach sobie wiatraków po piąte degradacja środowiska poprzez zachwianie jej równowagi wpływa na utratę zdrowia mieszkańców tego miejsca w którym ona następuje podsuwowując tych kilku co będą mieli wiatraki będą brali kasę i dzięki niej będą mogli mieszkać gdzie będą chcieli pozostali zdecydowana większość będzie musiała się tu kisić wiatraki to lipa w europie zachodniej doskonale o tym wiedzą dlatego wypychają je w obszary martwe np strefy przy autostradach gdzie z uwagi na zanieczyszczenia nie ma innych mozliwości ich wykorzystania Adamczyk z naszego Choszczna właśnie tak strefę martwą tworzy poprzez swoje pomysły(fermy wiatrowe czy biogazownie w mieście) i działania rozwalenia finansów gminy bo kto nie ma pieniędzy ten niby nie ma wyboru i pewnie o to mu chodziło najpierw do tego doprowadził a teraz chce to wykorzystać

   Usuń
 32. Jeżeli interes Stecyka byłby odmieny od interesów mieszkańców, to napewno już nic byśmy o nim nie słyszeli. Mam wrażenie, że jeszcze o nim będzie głośno. Napewno Adamczyk, na tym nie zyska.

  OdpowiedzUsuń
 33. Dobrze,ze taki odważny Stecyk się znalazł, bo kto wie, a ,może Adamczyk postawiłby jeszcze wiatrak na miejscu fontanny koło domu towarowego.Nigdy nic nie wiadomo co jeszcze jest w planach.!?

  OdpowiedzUsuń
 34. A pani radna Bikowska jak tak się martwi o porządek w gminie, to niech sprawdzi co się dzieje przy bloku, którym właścicielem jest jej mąż. Przechodzę tam codziennie po zakupy i aż wstyd jaki tam syf. Porządek wokół posesji to chyba obowiązek właściciela. A drugi właściciel- "gminny ekolog" Stecyk to też mógłby zadbać o porządek na swoim podwórku. Obydwoje i Bikowska i Stecyk- tacy porządni i ekologiczni. Proszę państwa należy zacząć od swojego podwórka. Może tym warto się zainteresować pani radna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przykład idzie od góry skoro burmistrz adamczyk nie dba o porzadek w mieście i mu to nie przeszkadza bo widocznie w syfie został wychowany to na innych tego też nie wymusza choć ma taki obowiązek i prawo

   Usuń
 35. Faktycznie, brud, syf i nędza na tych naszych chodnikach i ulicach. Chyba czyściej jest w Zamęcinie i Sulinie !!!!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty