czwartek, 26 września 2013

Prywatne Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie

60 komentarzy:

 1. Chce przypomniec glupim polaczkom ze w dzisiejszych czasach szpital i inne instytucje samorządowe nie są instytucjami charytatywnymi.
  W zwiazku z tym za usluge oczekuje pieniedzy. To normalne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. urzędasy dostają kupę kasy i łaskę robią żeby udzielic informacji ...
  jezeli ich praca polega na bezmyslnym kopiuj wklej to po co oni sa nam potrzebni ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedżejczyk spadła korona z głowy? Jej godność została urażona ? Na kolanach powinna się czołgać bo ta rozmowa nie powinna się znaleźć w mediach.Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.

   Usuń
 3. W naszym powiecie dalej burdel, personel nie mily siedza jak za kare

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzeba powsadzać do kryminału całą tę bandę, ...

   Usuń
 4. Zabiera jej czas na kawe HAHAH

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje mi się że czas najwyższy wysłać takich urzędników na przeszkolenie z psychologii. Niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio widziałam dyr. Choszczeńskiego ZOZ z mamusią na komisji PCPR w sprawie niepełnosprawnosci . Pewno żeby zrobić tzw. presję naaa, żeby nie było żadnych wątpliwości, bo plecy trzeba sobie zabezpieczyć HAHA

   Usuń
 6. Ona podobno zawsze bardzo chamsko się do ludzi odnosi załatwia za darmo po znajomościach, powinna dawno odejść na emeryturę ale też ma układy w starostwie. Stary kręci lody w Drawnie i jest obstawiona u Wicka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta urzędniczka ma tylko obowiązek brać pieniądze z naszych podatków. Wyjebać na zbity pysk !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale babsko drze ryja

  OdpowiedzUsuń
 9. Co Pan chce osiągnąć publikując to nagranie? Przeciętny słuchacz nie wie o co chodzi. Chce Pan osiągnąć cel i tym samym pomóc innym ludziom niech Pan po prostu NAPISZE skargę do starosty, do wojewódzkiego orzecznika, do rady powiatu a wtedy się nią zajmą. Dobrze że Pan się odważył. Gratulacje od wielu, wielu ludzi. Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Poznałam drugą Panią po głosie. Byłam klientką. Pewnie 150,00 za wizytę 10min bez rachunku, 100 dla niej 50 dla Pani Mgr.MJ znamy to z autopsji. Korupcja i przestępstwa podatkowe LIVE

  OdpowiedzUsuń
 11. Po chu... nam taki pasożyt który bezmyślnie umie tylko kopiować i kraść nasze pieniądze . Zgasił ją Pan jak peta i nie dał się zakrzyczeć. Brawo

  OdpowiedzUsuń
 12. kolejny raz niezadowolony becwał nagrywa coś co jest wyjete z kontekstu my sie tym podniecamy obrażamy się nawzajem bo jesteśmy anonimowi ale ziejac tak iplujac anonimowo daj wam boże opluć sobie plujac pod wiatr .nie wim czy to zrozumiesz mój poprzedniku w dyskusji.
  a teraz w twoim tonie palant waść jesteś

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli skazany prawomocnym wyrokiem nadal rządzi Powiatem to podwładni pewnie też czują, że mogą sobie pozwolić na coś więcej niż co nie co.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kur... w końcu kto dla kogo oni dla nas czy my dla nich ,nieeee najlepiej tylko do koryta się dopaść, drenować nasze portfele i liczyć ,że przy żłobie zostanie się do śmierci. Typowe dinozaury komuny !!! Wyjeb... i dopuścić młodych.

  OdpowiedzUsuń
 15. Co tu się dziwić jak zwykle spychologia, typowy tępy i szablonowy urzędnik bez wyobraźni. Niech sobie nowy mózg wygeneruje :))))

  OdpowiedzUsuń
 16. W powiecie sami nieudacznicy w tym starosta LUSI I ELUSI oraz Maria JEDRZEJCZAK to tylko czubek góry lodowej, nie wspomnę o pani niedoszłej mecenas z Drawna Sylwii RZEŻNIESKIEJ. Krąży plotka .że ta pożal się boże grupa próbuje odebrać mandat radnemu Kużmińskiemu, bo w nich wali jak w bęben . Brawo brawo tak dalej

  OdpowiedzUsuń
 17. piją kawę i pierdolą wszystko !!!

  OdpowiedzUsuń
 18. A ja jestem przekonany, że Starosta wyciągnie wnioski i bedzie kara dla kierowniczki która dawno nie powinna być kierownikiem tej instytucji. To nie jest pierwsza skarga na tę panią. Panie Starosto niech Pan ma litość nad niepełnosprawnymi w naszym powiecie. Ta Pani jest pełna pogardy dla ludzi. Ludzie załatwiani są krzykiem.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzisiaj w skrzynce znalazłem GŁOS POWIATU, po jego przeczytaniu zastanawiam się czy starosta to starosta czy doradca do spraw żywienia, Artykuł o słodziku mnie powalił, Facet chyba ma jakieś uprawnienia bo te jego rady jeszcze komuś zaszkodzą. Druga sprawa że bawi się w dietetyka za moje i wasze pieniądze- a to już chyba podchodzi pod sprzeniewierzenie środków publicznych chyba że starostwo ma takie działania wpisane w statut czy inny dokument regulujący jego pracę. Co na to zarząd powiatu- ślepi Państwo jesteście. Jak już szanowny pan daje złote rady to proszę opisać jak uniknąć kary z jazdę pod wpływem alkoholu.

  OdpowiedzUsuń
 20. mi się artykuł podoba oby więcej takich porad. Starosta nie daj się!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to wpis klakierów takich jak Lusi i Elusi przecież on i oni mają brzuchy pełne z nadmiaru, potrzeba dla nich dietetyka a co dla ludu głupoty ,nich zdycha z pragnienia i głodu. Dać jeszcze forsę na gadżety i będzie klawo'''

   Usuń
  2. Przecież Starosta się nie daje. Artykuł z cukrem w roli tytułowej pokazuje, że w powiecie choszczeńskim wrogiem ludu nr jeden jest CUKIER- ha, ha, ha. Jest to taktyka na byka. Staroście wydaje się, że znalazł sposób aby zająć lud czym innym aniżeli "ekipą starostwa". PAMIĘTAJCIE- nie jedzcie cukru po wylądujecie w PRYWATNYM POWIATOWYM CENTRUM POMOCY RODZINIE - i tam zostaniecie osądzeni!!!

   Usuń
 21. Śliżewski ciekawie pisze o zdrowiu i chwała mu za to, sam zacząłem więcej czytać na ten temat. Szkoda że tak rzadko te artykuły się pojawiają. Jeżeli jak pisze tak robi na co dzień to coś w tym jest. Nieźle wygląda jak na swoje lata. Pozdrawiam.
  Ps.
  "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów". -Stanisław Lem
  To do niektórych autorów z tego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 22. Może i ciekawie pisze i wie co pisze ale nie za państwowe pieniądze. Nikt tu nie ocenia treści tylko fakt realizacji własnych pasji za nasze pieniądze. Jak Pan Starosta chce się bawić w porady niech sobie założy bloga albo za własne pieniądze wydaje gazetę. Do poprzednich wpisów jak chcecie porad żywieniowych to nie za państwowe pieniądze. Rozumiecie tą subtelną różnice???

  OdpowiedzUsuń
 23. Kierownik PCPR powinna przeprosić ludzi za swoją arogancję!
  Żenada ta jej wypowiedź!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ścierwo jak oliwa, zawsze wypłynie na wierzch.

   Usuń
  2. Nie martwcie się. Raz na cztery lata ABW czyści odpływy. Ta Pani beknie jeśli się skorumpowała.

   Usuń
  3. Gdzie czas płynie spokojnie, a bieg wydarzeń kontrolują wspólnie proboszcz i komendant policji....myszy harcują

   Usuń
 24. W Głosie Powiatu poruszono temat wiatraków. Dobrze, że Adamczyk nie wyraża zgody na nie bliżej jak 3 km od domów. Krzecin jest zapchany na maxa. A jak to jest w Reczu, Pełczycach i innych gminach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny przedmówco to nie burmistrz Adamczyk nie wyraza zgody na wiatraki nie bliżej jak 3 km, to uchwała Rady Miejskiej reguluje tą odległość, na wniosek radnych opozycyjnych,bo jeżeli zależałoby od Burmistrza to wiatraki w Wardyniu stałyby nie blizej jak 500m!!!!!

   Usuń
  2. Szanowny przedmówco to nie burmistrz Adamczyk nie wyraza zgody na wiatraki nie bliżej jak 3 km, to uchwała Rady Miejskiej reguluje tą odległość, na wniosek radnych opozycyjnych,bo jeżeli zależałoby od Burmistrza to wiatraki w Wardyniu stałyby nie blizej jak 500m!!!!!

   Usuń
 25. U nas w Pełczycach maja byc 3 wiatraki koło Łyskowa. Burmistrz twierdzi, że w ogóle się to nie opłaca. W Reczu ponoć szukaja dla nich miejsc. Ciekawe jak to się stało, że w Choszcznie Burmistrz posłuchał ludzi i stworzył zaporę dla przekrętasów?

  OdpowiedzUsuń
 26. Interes na wiatrakch chce robić burmistrz Drawna, szefostwo RSP Rzecko, kilku radnych choszczna,niektórzy pracownicy adamczyka i ponoc on sam. I wlasnie dlatego radni podjeli uchwałe 3 km odległości wiatraków od domow, bo ci co chcą zarobic mają w nosie protesty. Warto przygladac się tej sprawie, bo coś tu zaczyna śmierdzieć. A może ktoś chce kupić dom w Żeńsku? Chętnie sprzedam.

  OdpowiedzUsuń
 27. Recz wolny od wiatraków. Romanowski umorzył sprawę. Gratulacje dla byrmistrza Recza i jego mieszkańców.

  OdpowiedzUsuń
 28. O rany. Czy komus podoba się widok wiatraków na tle kościoła? czytałam głos powiatu i jestem zszokowana widokiem nowej panoramy miasta. Kto chciałby nam coś takiego wybudować? czy to naprawde jest pomysł naszych radnych i burmistrza? Co to ma być. ludzie opamietajcie się, pomyslcie co zostawimy potomnym. Co sie tutaj dzieje? Lubię nowinki techniczne ale elektrownie przy domu to coś wstretnego. Nie moge uwierzyć, że ktoś pragnie zniszczyc to piękne miasto. Nie róbmy tego co w Krzęcinie.

  OdpowiedzUsuń
 29. Proponuje zamieszkać w gminie Bierzwnik. Wójt Kowalczyk chce tu mieszkać i napewno nie pozwoli na wariactwo wiatrakowe.

  OdpowiedzUsuń
 30. Wiatraki to dobra rzecz. Bez gry wstępnej rżną ....powietrze, nikt nie zaciąża , światło nie zgaśnie więc nie będzie, jak powiedziała Czubaszkowa - bahorów. Na dodatek , zgodnie ze złotymi przemyśleniami krzęcińskiej radnej Wiesi , można w prosty sposób dowiedzieć się kto jest głupi ( ci co nie chcom) , a kto mądry ( ci co chcom ). Same zalety. A jak będzie u nas smog jak we Krakowie, to się zasili wiatraki prundem zNahorów i wywentylują powietrze. To tyż dobry sposób na smrody z biogazowni.

  OdpowiedzUsuń
 31. To ustaw te wiatraki na Grabowiec, Tam już niedługo smród biogazowni słynnego bosa od orzecha połączy się z zapachami z fermy w Nętkowie i przykryje leżący w dołku Recz. Dmuchaj.

  OdpowiedzUsuń
 32. Zawitał chętny na wiatraki. Sądząc po inteligentnej wypowiedzi odkrywa sie i wskazuje na suliszewski uniwersytet. Gratulacje. I z takimi właśnie mamy do czynienia jeśli chodzi o inwestycje w elektrownie wiatrowe. WSTYD. I Jak Ty chcesz przekonać ludzi do swojego marzenia o zarobkowanii na dotacjach wiatrakowych?

  OdpowiedzUsuń
 33. A ja chcę wiatraki przy domach ludzi, których nie lubię. Bo naprawdę trzeba nienawidzić ludzi aby robić takie "niespodzianki" przy ich spokojnych mieszkaniach. A kto zadba o zdrowie mieszkańców? To dobrze, że burmistrz choszczna nie jest głupi i zgodził się na odległość nie mniejszą niż 3 km od terenów zamieszkałych. Mam nadzieję, że nie ulegnie bogacącym się mądralom i przepędzi ich na cztery wiatry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale naiwność i niewiedza. To Adamczyk robi wszystko żeby w Choszcznie były wiatraki i to jak najbliżej domów, bo już on sam i jego przydupasy liczyli ile to zarobią na tej inwestycji.

   Usuń
  2. widze ze adamczyk wykreca się jak zwykle sianem jakby to by od niego zalezało to dzisiaj mielibyśmy biogazownie w mieście i rozpoczęte budowy ferm wiatrowch tuz koło domów .Widać ze ida wybory trzeba sie wiec wybielić "praca " adamczyka nad radnymi nie daje rezultatów a za rok mogą już być inni których bedzie można "poprosić" o wsparcie nic z tego gierki obecnego burmistrza i jego zastępcy ludzie w mieście poznali już aż nadto "praca" ich to zwykła fuszerka i to na kredyt pozoranctwo i dbanie o własne interesy

   Usuń
 34. TO WŁAŚNIE BURMISTRZ ADAMCZYK CHCE TE WIATRAKI I STAJE NA GŁOWIE ŻEBY BYŁY

  OdpowiedzUsuń
 35. Już sama nie wiem, o co tu chodzi. Kto więc chce te wiatraki? Napewno Stecyk ich nie chce, mieszkańcy Wardynia, Smolenia, Korytowa, Radaczewa,Piasecznika, Osiedla Północnego, Witoszyna,Zamęcina, Radlic, pewnie też nie- no bo 500 m od chaty takie monstrum?.Niech ktoś napisze w czym rzecz, bo nie mam spokoju jak o tym pomyśle. A może Burmistrz tylko czeka, aż ludzie wyleją się tłumem przed ratuszem?

  OdpowiedzUsuń
 36. Wiadomo przecież że to radni opozycji ZADBALI O 3 KM OD ZABUDOWY - GDYBY NIE TO TO JUŻ BYŚMY MIELI TE WIATRAKI

  OdpowiedzUsuń
 37. A JA JESTEM ZA WIATRAKAMI. WŁAŚCICIELA TEJ STRONY PROSZĘ BARDZO O ZORGANIZOWANIE GŁOSOWANIA TYLKO TAK ABY Z JEDNEGO IP MOŻNA BYŁO ODDAĆ JEDEN GŁOS. Zacznijmy wykorzystywać technikę do wyrażania opinii, jest demokracja-decyduje większość. Zobaczymy ile za a ile przeciw a potem będzie dyskusja

  OdpowiedzUsuń
 38. Nie za czy przeciw wiatrakom! TU CHODZI O ODLEGŁOŚĆ WIATRAKÓW OD ZABUDOWAŃ! ILE MA BYĆ CZY 500 METRÓW CZY PRZYNAJMNIEJ 3 KM

  OdpowiedzUsuń
 39. Macie przesrane. Wiatraki musza tu być, bo jest w planie budowa następnych lini energetycznych, do których mają być one podłączone. Mieszkańcy i przyroda idą w odstawkę. Adamczyk to tylko figurant, który musi wszystko załatwić i pewnie zostanie mu to odpowiednio wynagrodzone. Sprawą interesują się ludzie z rządu- np. Gawłowski, który mocno wspiera ten interes. Tak więc ludziska patrzcie i podziwiajcie jak wam urosną elektrownie.

  OdpowiedzUsuń
 40. Nie da sie przekonać wieśniaków do wiatraków. Trzeba budowac a nie ich pytać. Zresztą adamczyk ponoć juz zauważył, że takie gadanie nic nie da, bo wie, że mieszkańcy wsi tego nie zaakceptują. Dlatego nie było dotychczas żadnych informacji z jego strony. Jest on tylko narzędziem pozbawionym prawa do własnego zdania w tym temacie. Nie czepiajcie się go a pozwólcie mu pracować. Biedny z niego burmistrz bo nie wolno mu liczyc się z nikim w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zauważył Adamczyk tylko jedno że można zbić na tym wielką kasę stąd ta jego rozgrywka zdanie to on w tym temacie ma dokładnie wyrobione tylko wykonawców mu zabrakło jaj sobie człowieku nie rób i wody z mózgów mieszkańcom niech pracuje nie szkodzi to pewnie wtedy nikt czepiać się go nie będzie

   Usuń
 41. Adamczyk- to karykatura burmistrza. Kogo on reprezentuje w sprawie wiatraków? Wszyscy już chyba zauważyli, że zamiata pod dywan cały ten temat przed mieszkańcami. Zwąchał się z grupką radnych, którzy są przekonani, że nie mogą samodzielnie myśleć. Dobrym przykładem jest Bikowska- to pospolity żołnierz, który z uśmiechem idzie na rzeź. I kto ją przekona, że liczą się ludzie?

  OdpowiedzUsuń
 42. http://www.youtube.com/watch?v=BV8J07l2zRQ

  to najlepszy komentarz na biurokrację , PCPR jest zbędny a już napewno w takiej formie jak obecnie !

  OdpowiedzUsuń
 43. Internet jest przestrzenią publiczną i trzeba liczyć się z tym, co, jak i do kogo się mówi ;) Murzyn Jędrzejczyk zrobił swoje więc może odejść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieprzyć tą Jędrzejczykową, po prostu zostawcie to gówno.

   Usuń
 44. Wiedz jedno że jeśli będziesz głosował na obecnych w Powiecie kryminalistów, będziesz ponosił tego skutki.W każdym normalnym afrykańskim państwie takie jednostki same by sobie dół kopały, żeby oczyścić się z grzechów w następnym życiu po życiu.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty