środa, 24 października 2012

zarządzanie zastępcze o stwierdzeniu wygaśnięcia mandatu radnego pana Lesława Śliżewskiego - FORUM BLOG PEŁCZYCE

FORUM BLOG PEŁCZYCE: "Wojewoda Zachodniopomorski Marcin Zydorowicz wydał zarządzanie zastępcze o stwierdzeniu wygaśnięcia mandatu radnego pana Lesława Śliżewskiego. Zarządzanie Wojewody Lesław Śliżewski zaskarżył do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Szczecinie, i 26 września na wokandzie odbytej o godz. 13.00 uzyskał odroczenie terminu rozprawy. Pewnie Śliżewskiemu to nie przeszkadza bo on -zawsze pobłażliwie traktowany przez Sądy- nie może doczekać się żadnej rehabilitacji publicznej skoro popełnił ten czyn, który mu jest zarzucony, i nie posiada wehikułu czasu. Śliżewskiemu chodzi o stracenie czasu i o trwanie do końca kadencji na stołku, rzucając cień instytucjom publicznym i pokazując najgorsze oblicze polityki, które czuje się w stanie całkowitej bezkarności."

'via Blog this'

30 komentarzy:

 1. Nastąpił powrót do starego ;Pani Lusia została ponownie sekretarzem Powiatu , nie tylko była sekretarz dostała list ,ze idzie do domu',taki sam los spotkał sprzątaczki oraz Panią Salach-Bury. Był taki artykuł ,ze nia dla ........... kiełbasa .to w tym przypadku kiełbasa dla Pani Lusi jest chyba z jadem Kiełbasianym. Powodzenia w dalszych intrygach.a nasz Powiat idzie na dno ,a Starosta bryluje na powierzchni wody tylko nie morskiej.
  Ciąg dalszy nastąpi

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego sprzedajnego lokaja błazna Sliżewskiego nie oderwiesz od koryta do śmierci. Dobry temat na "państwo w państwie"

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, powiatowi grozi marazm i degradacja. Pierwsze tego symptomy do zniesienie sądu.Inna sprawa, że władze powiatu niewiele zrobiły żeby go utrzymać ,w przeciwieństwie do starosty myśliborskiego. W czerwcu na forum PO w Barlinku osobiście dziękował on ministrowi Gowinowi za pozostawienie sądu w tym mieście i wręczył mu statuetkę za zasługi dla ziemi myśliborskiej. Niestety naszego starosty i burmistrza tam nie było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że nie ma sądu jest wynikiem izolacji naszego powiatu ze strony władz centralnych ze względu na utrzymującą się bezkarność jego władz chodzi o bande zwyrodnialców pazernych na kase ktora podpisała pakt z kryminalista, na przedłużenie żłoba do końca kadencji.

   Usuń
  2. UE też nas izoluje, ten bandyta powoduje że wszyscy się od nas odwrócili nawet burmistrz Choszczna.

   Usuń
  3. Dobrze, że nie ma sądu. Wreszcie nadejdzie kres układom i układzikom w Choszcznie.

   Usuń
  4. W końcu skoro jesteśmy SAMOrządem to powinien być SAMOSĄD! Powinno być referendum w tej sprawie. Kto jest za?

   Usuń
  5. Alkoholowa koalicja zniszczy do reszty to miasto. A zadufany w sobie figurant kryminalista Śliżewski, który stoi na jej czele wszystko wie i kontroluje ją. To tu pleci z wazeliną to tam.

   Usuń
 4. myślę że jak wywalą staroste to ranga powiatu wzrosnie i skonczy sie marazm i bedzie tak jak w gminie, czyli dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co za durnie i kretyni piszą na tym blogu?
  Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś jest na rzeczy zobaczcie jak nasz powiat olewaja z inwestycją na drodze wojewodzkiej do gorzowa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko pozazdrościć ostatniemu anonimowemu tak konstruktywnej i merytorycznej wypowiedzi.A może tak nasz "mędrzec" podzieli się swoją opinią, chyba że nie ma nic do powiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nawet śnieg nie chce padać. Wszędzie padało a tutaj nic.
  Zróbcie coś z tym starostą bo zimy nie będzie! Święta bez śniegu przez tego skur... moje dzieci tego nie przeżyją.

  OdpowiedzUsuń
 9. Do tego drogę zaczęli robić od drugiej strony. Co na to Gacek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co on jeszcze tą drogą do "babci" jeździ? Podobno Wioletka jest potrzebująca? I jest na miejscu.

   Usuń
 10. Proszę o wyrozumiałość i wstrzemięźliwość do czasu rozstrzygnięcia sprawy :) L.Ś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od wstrzemięźliwości oczy wychodzą na wierzch, więc wal się.

   Usuń
  2. Śliżewski jest załosny i kompletnie zakłamany
   Kogo on reprezentuje jakich wyborców?
   Kto się z 'tym' utożsamia? Zaniewska, Puczyński ...
   Starosta jest przykładem świni która dorwała się do "koryta" i tylko liczy tą kasę co ją zgarnie do końca kadencji za walenia w chuja.
   Dziękuję do widzenia.

   Usuń
 11. A o jakie to układy i układziki, mające związek z sądem, chodzi. Niech się dowiemy bo nie zasnę z podniecenia.Żebyśmy tylko rychło się dowiedzieli zanim nas "porażą" te wydumane sensacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze że Śliżewski nie jechał na rowerze, bo by już dawno siedział.

   Usuń
  2. Ostatnio siedział. A teraz podobno to będzie musiał siedzieć. Lekarz mu kazał.

   Usuń
 12. Jednego trzeba pogratulować Śliżewskiemu, że potrafił się porzemienić jak kameleon i współpracuje z dawnymi wrogami chodzi o wańke wstańke loczka.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mój wróg siedzi w kącie i nie współpracuje ze mną. pozdro L.Ś.

  OdpowiedzUsuń
 14. Faktycznie Loczek jakiś taki zakęcony boi się własnego cienia. Nikt nie chce guwna ruszyć bo sam ma nieźle za uszami.

  OdpowiedzUsuń
 15. W dniu 8.11.br.w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy, która może uratować nasz sąd.Tutejsze władze samorządowe o tym nie wiedzą, gdyż nie zostały zawiadomione o tym fakcie- w przeciwieństwie do innych zainteresowanych samorządów. O czym to świadczy?
  Niestety powiat choszczeński w przestrzeni publicznej faktycznie nie istnieje.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nasz starosta i wicestarosta, nie mają żadnej siły przebicia w województwie ani w centrali. Cierpi na tym cały powiat, bo jaki starosta taki powiat.

  OdpowiedzUsuń
 17. zgadza się zgadzam sięw 100%. To izolacja za trzymanie kryminalisty na urzędzie

  OdpowiedzUsuń
 18. A teraz proszę sobie przypomnieć kto głosował przeciwko odwołaniu naszego starosty? Pani Zaniewska- pierwsza w choszczeńskim kółku różańcowym

  OdpowiedzUsuń
 19. Czytam te komentarze i stwierdzam,że,jest TO ujadanie małego pimpka uwiązanego na łańcuchu. Ciemnota w rozumieniu (pisanie to co się widzi a nie TO co się WIE),poza tym jak jeden z drugim nie wie,jak napisać np. guwno,to niech zajrzy do encyklop.,jeśli wogóle ją ma.Myślę,że raczej nie ma,bo zaopatruje sie w Biedronce,codziennie taniej,hehe.Co prawda,są różne rodzaje gówna, jak gówno miekkie,czyste ,mokre , płynne i jest gówno wysokiej klasy- ,które nie śmierdzi.
  Wz-J

  OdpowiedzUsuń
 20. Szanowny Panie Starosto CHoszczeński Leslawie trudno zrehabilitować się po przez przyznanie nagród z okazji 11 listopada swoim przyjaciólkom w tej grupie jest Pani skarbnik ,która otrzymała aż 4000 tysiące zlotych a ile Pani Lusi -sekretarz powiatu ,przeciez jest kryzys. Osoby mające wyższe wykształcenie zarabiają ledwie minimum zagwarantowane prawem. Tak dalej a reputacja nie poprawi się jedynie powiat zubożeje.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty