wtorek, 16 października 2012

www.choszczno.pl - Jednak nie zostaje

www.choszczno.pl - Jednak nie zostaje: "Powtórzę raz jeszcze, sądy rejonowe (w tym te małe) to symbol sprawiedliwości, są blisko ludzi, pochylają się nad ich sprawami i trzeba je bronić za wszelką cenę. Nie można być obojętnym teraz, gdy do „majstrowania” przy ustroju sądów zabrał się minister- polityk, który nie jest prawnikiem i w dodatku ma w nosie literę prawa."

'via Blog this'

5 komentarzy:

 1. Gratulacje i duży szacun za interesujący tekst.
  Swoją drogą zniesienie sądów może okazać się niestety jedynym przedsięwzięciem ministra sprawiedliwości, które mu się powiedzie.Jak do tej pory minister nie zrobił nic dla poprawy funkcjonowania sądów i chyba dlatego część z nich postanowił znieść.Podkreślił, że wymagało to od niego dużej odwagi.Mam nadzieję, że minister zdaje sobie sprawę z tego, że odwaga czasami idzie w parze z głupotą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zbysio, sam do siebie o sobie piszesz, no przestań. Wyluzuj trochę, bo się zadręczysz tym, że nikogo zniesienie sądu nie interesi. No może poza swoimi chłopami z psl-u.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbyszek przestań, sam sobie składasz szacun za artykuł, no nie żartuj, Zauważyłeś, że nikogo to nie interesuje, no może chłopców z psl-u, ale oni teraz bawią się w wyrywanie rzepy, aż do utraty dych-u. Jajcarz z ciebie zbyszek, oj jajcarz.

  OdpowiedzUsuń
 4. A z Ciebie DUPEK!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zbyszek wyluzuj, bo Ci żyłki pękną.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty