wtorek, 16 października 2012

nie ma mocnych - czytelnik

"Wczoraj odbyła się rozprrawa Staroty Choszczeńkiego przd Wojewózkim Sądem Administracyjnym w Szczecinie w sprawie wygaszenia mandatu rednego powiatu Choszczeńskiego ,sprawę odroczono bezterminowo jak widać nie ma mocnych dla starosty .nawet Sądy są słabę na tę osobę .Drugi raz upiekło się,zwykł obywatel jedzie rwerem po piwie to idzie siedzieć. W naszym kraju są równi i równiejsi. Jest to przczynek do pojęcia dyskusji w sprawie kondycji wymiaru :sprawiedliwości"

'via Blog this'

39 komentarzy:

 1. klakierzy starosty dali sobie spokój, bo nie ma już Gacka. Starosta broni stołka za wszelką cenę, nawet zapragnął adwokata z urzędu mając 10tys. pensji żenada, tego człowieka bez honoru dosięgła dna. Przedłuży mandat radnego o miesiąc i zleci z hukiem na łeb. Gratuluję zwolennikom, szkoda że Gacek dał sobie spokój i zapier....... u Niemca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Violla, przestań biadolić, stań przed lustrem i popatrz na człowieka o potrójnej (a może i większej) moralności. Ty i twoj koleś Chruściel jesteście siebie warci. Wasze miejsce w kościele, w pierwszym rzędzie.

   Usuń
  2. Miejsce w pierwszym rzędzie w kościele chyba wystarczy,a oni pną się na ołtarze.Na szczęście, świętymi nie zostaną.Uważali,że powiatem zawładną, aż cała ekipa odwróciła się od nich.Czyżby pozostało Koło Gospodyń Wiejskich?

   Usuń
  3. Osoba z wyrokiem nie może być starostą ani radnym to dlaczego go nie odwołali ? Przecież przez takie zachowanie zaniewskiej i innych nasz powiat będzie izolowany do wygaśnięcia kadencji. Już to widać gołym okiem znieśli nam sąd, nie chcą dawać na drogi wojewódzkie , na walke z bezrobociem itd.

   Usuń
  4. Jakbym miała coś do powiedzenia to wypierdoliłabym Zaniewską i BilLadena z moich jednostek. Tak dla dobra naszego powiatu choćby w imie walki z nienarzartą świtą głodnych świń.

   Usuń
  5. Najpierw sama się wyruchaj - dziwko jedna. i nie udawaj że nie wiesz o kogo chodzi.

   Usuń
  6. WSTYD za tych matołów z powiatu. Popierać kryminaliste na stanowisku starosty.

   Usuń
 2. Skoro tak jest, to widać, że dożyliśmy ciekawych czasów.Staroście lepiej się żyje za publiczne pieniądze jak sekretarzowi PZPR.Jak naród można nakręcić, najpierw wdrożyć w społeczeństwie nienawiść do poprzedniej epoki,a w tym przeciwieństwie chełpić dosadny żywot.Widać, że posłał p.Kaszak i p.Chruściela na polityczne dno, bo nic w tej sytuacji nie mogą zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pana starostę popiera PAN PUCZYŃSKI, PANI ZANIEWSKA czyli popierają picie i jazdę pod wpływem

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę przesady, czy ten Starosta pije codziennie, że nikt Jego ma nie popierać? Dlaczego winni mają być p.Zaniewska czy p.Puczyński? W jaki sposób mają współpracować ze Starostą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak to w jaki -razem są w zarządzie starostwa i ustalają każdą decyzję.człowieku bliższej współpracy już nie może być. Godzą się na obcowanie z tym Panem z pobudek materialnych a nie dobra powiatu bo gdyby tak było to dawno by starostę odwołali i wybrali innego

   Usuń
  2. no faktycznie, lepiej jakby działali społecznie dla dobra powiatu. Kto tak naprawdę dzisiaj działa pomijając pobudki materialne?

   Usuń
 5. Chruściel z Kaszakową sami się spuścili na dno, ze swoją pazernością przebiegłością i zakłamaniem zostali ocenieni przez pozostałych radnych i teraz chodzą jak para trendowatych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trędowaci to wszystkie sprzedajne świnie które nie postawiły uchwały o odwołaniu starosty po wyroku skazującym Śliżewskiego
   z Zaniewską i Brzustowiczem na czele

   Usuń
  2. Jazda pod wpływem alkoholu i do tego służbowym autem w Święto??? Czy to za mało, aby Go usunąc ze stanowiska??? Wstydu nie ma!!! Osoba publiczna, obdażona zaufaniem daje taki przykład społeczeństwu. W głowie się nie mieści!!!Wstyd i hańba! Powinien być odwołany automatycznie po udowodnieniu winy (co do tego chyba nie ma juz wątpliwości). Kiedy wreszcie nadejdzie kres układom i układzikom w Choszcznie. Czy to możliwe??? Bardzo wątpliwe. Rada powiatu powinna wiedzieć, że społeczeństwo to wszystko widzi i ciągle się dziwi...Jak w większości przypadków cwaniactwo piastuje władzę. To nie są uczciwi ludzie i fachowcy!

   Usuń
 6. Myślę że Choszczno ma sporo problemów, a wy o jednym, kogo obchodzą Kaszki, chruściele, Gacki i nne kreatury. Jak nie ma pracy to są inne priorytety. Wy z nudów te bzdury piszecie. Mi starosta kiedyś pomógł w życiu i nie jest taki zły człowiek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja myślę, że Choszczno ma problemy własnie przez nich. PEC - prezes Kaszak, szkoła w Sławęcinie - dyrektor Kaszak, MPGK - główna księgowa Okońska z domu Kaszak, szef rady nadzorczej mąż Okoński, TBS - prezes Okoński mąż Kaszakowej z MPGK. Czy w tym kilkunastotysięcznym mieście wszystko co gminne musi się kręcić wokół dwóch małżeństw z jednej rodziny Kaszaków. Teraz chcą im dorównać inne .... pazerne na pieniądze i zaszczyty stąd Chruściel, który zna się dosłownie na wszystkim czy Gacek.

   Usuń
  2. Kaszak? Co to za prezes, nawet nie przeciwstawił się za sprzedażą PEC-u. Kpina pozwolić sprzedać taką firmę. Dziwne, że jeszcze tam pracuje. Dla takiego prezesa nie powinno być miejsca w żadnej choszczeńskiej firmie. Faktycznie wszyscy patrzą przez pryzmat pieniądza.Panie Adamczyk, a tak miało być dobrze. Zapewne sprzedaży Pan nie chciał, powie Pan, że to radni tego chcieli.

   Usuń
 7. Mojej znajomej też ostatnio starosta pomógł załatwić staż, tylko to chyba urząd Pracy jest od takich spraw jak praca istaże. A co z tymi 300 miejscami pracy w Choszcznie?

  OdpowiedzUsuń
 8. W końcu radni zajęli się porządkami w gminie. na sesji wczoraj pogonili ludzi Kaszaków i Adamczyka. Tego bufona Szymańskiego zwalili ze stołka. Tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się to podoba. Szkoda, że tak późno, no ale lepiej później niż nigdy. W końcu może skończy się Kaszakowo w Choszcznie. A swoją drogą ciekawe co Pomidor teraz zrobi? Zdąży jeszcze czy już nie skończyć budować drugą chatę na Golczy? Że też żadne odpowiednie organa się w końcu nie zainteresują skąd pan W. Adamczyk ma tyle kasy aby prowadzić inwestycje. Bo chyba nie ze swojej emerytury.

   Usuń
  2. Spokojnie, bez takiej pewności, Szymański może wrócić. Ta grupa co Jego odwołała jest słaba jak bańka mydlana.Tylko jedna osoba przewagi o niczym nie świadczy.Takie odwołania mogą być na każdej sesji. Adamczyk wie jak to zrobić.

   Usuń
  3. Nie taka znowu słaba jak im się udało odwołać Szymańskiego, który tańczył jak mu Adamczyk zagrał a przy okazji swoje prywatne interesy załatwiał. Zaczęli od niego. Miejmy nadzieję, że zrobią porządek i z innymi, bo jak nie to Choszczno padnie zupełnie. A swoją drogą to kto jest teraz przewodniczącym? Nahorski któryś? I kto jest w tej odwołującej grupie?

   Usuń
  4. w tej grupie są ZDRAJCY i CI co dali się kupić staroście.

   Usuń
  5. Zdrajcą i sprzedawczykiem to ty jesteś krawiec

   Usuń
 9. Adamczyk-junior czyli Pomidor dorabia na bokach, kazda inwestycja, wykonawca przechodzi przez jego lapki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Za każde przestępstwo powinni tracić mandat i mieć pozamiatane, buractwo się panoszy.

  OdpowiedzUsuń
 11. to żona czy kochanka wsadziła Lesia na mine ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba kochanka Adamczyka.

   Usuń
  2. Lesiu nie przejmuj sie ludzmi!!!!!! Sprawa ucichnie, emocje opadną, a Wy pozostaniecie dalej na posterunku. :)))) Basia Z.

   Usuń
 12. Kto ma zrobić w gminie porządek? Na co Wy liczycie. Przecież w grupie odwołującej Szymańskiego są radni, którzy sami wcześniej narobili gnoju. Teraz wchodzą do opozycji i chcą się oczyścić. Wspólnie z Adamczykiem i Szymańskim oklepywali się po plecach. Szanowni państwo nie dajcie się ogłupić i nie dajcie się urobić.Radni Ci pokazują drugie oblicze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli kto jest męską dziwką ?

   Usuń
  2. krawiec ty juz sie lepiej nie odzywaj wstydu oszczędź a radnych z klubu keczupomatołów proszę nie idźcie tą drogą

   Usuń
  3. Męska dziwka zawsze do usług - jaśnie pana czyli ciepły Adriaszkiewicz

   Usuń
  4. Cała sesja, wybory przewodniczącej rady miejskiej to podwórkowa, prymitywna polityka.Odwołanie Szymańskiego był ulgą, ale powołanie Kołotko to tak jakby stryjek zamienił siekierkę na kijek.Jedno życzenie aby prowadzenie sesji przez nową przewodniczącą było sprawniejsze jak liczenie głosów przez Jej siostrę.Pani Bikowska w liczeniu proponuję zaliczyć nauczanie początkowe. Kogo przewodniczący klubów Nachorski i Szczęsny podali na to stanowisko.Jeszcze większy ubaw będzie jak za Szymańskiego.

   Usuń
 13. Głodnemu chleb na myśli. ...

  OdpowiedzUsuń
 14. Przecież Szczęsny nie jest przewodniczącym żadnego klubu. Chyba, że go zawiąże. bo się rozsypał.

  OdpowiedzUsuń
 15. To co nie potrafią z sobą rozmawiać? Może będziemy licytować, kto będzie nowym przewodniczącym rady miejskiej od następnej sesji.To jest wszystko anemiczne i bezpłciowe. Mieć wróbla w garści i go wypuścić ??????!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty