wtorek, 3 stycznia 2012

Na liście sądów przewidzianych do likwidacji - CHOSZCZNO


24Kurier - Pięć sądów do likwidacji
www.24kurier.pl
" Na liście sądów przewidzianych do likwidacji na obszarze działania szczecińskiego Sądu Okręgowego są sądy rejonowe w Choszcznie, Kamieniu Pomorskim, Łobzie, Myśliborzu i Świnoujściu. Pozostałyby dwa sądy rejonowe w Szczecinie oraz sądy w Goleniowie, Gryficach, Gryfinie oraz Stargardzie Szczecińskim."

13 komentarzy:

 1. Ciekawe co za rząd to wymyślił?

  OdpowiedzUsuń
 2. Chodzi o obronę miejsc pracy czy chodzi o obronę instytucji Sądu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Chodzi o zrzucenie roboty na dół.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko będzie jak jest tylko zlikwidują stanowiska prezesów. Tak jest w Pyrzycach. Dla ludzi będzie tak jak było tylko utnie się po klika tysięcy paru osobom z sadu. Jak chcecie podpisywać listę wsparcia to się lepiej zastanówcie jaki jest ukryty cel i kto tak bardo agituje do podpisów. Niech się boją utraty stołków- nikt dzisiaj nie jest pewny pracy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale pierdoły na ten temat nasmarował tk na choszczno.pl. Jak likwidacja sądu ??!!
  Zniesienie sądu rejonowego to nie likwidacja sądu.
  Podstawowy temat, o czym nikt głośno nie mówi , to możliwość przeniesienia sedziów - poczytajcie ustawę o ustroju sądów powszechnych ( z cazsów PRL).

  OdpowiedzUsuń
 6. Szanowni Państwo,spokojnie bez nakręcania złej atmosfery,prawdopodobnie nasz wódz pojechał na rozmowy do Ministerstwa Sprawiedliwości,dobrze jakby nie wziął ze soba uchwały Rady Miejskiej z wymyślną podstawą prawną porównującą Sąd do magazynów wodociągowych.Może polewać wodę,że do najbliższego sądu do Stargardu Szcz.jest 100 km i niech pochwali się ile społeczeństwa korzysta z wydziału ksiąg wieczystych,który rzekomo ma pozostać na miejscu /tak było odczytane w projekcie uchwały/.Dobrze byłoby jakby rozmawiał przez mikrofon bezprzewodowy,bo kręcąc przewodem jak to często bywa może się zakręcić.Trzymajmy kciuki,może będzie dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ta radna z PO słyszała co czytała,dopiero teraz zauważyła jak sąd rozwiązują,ze dla miasta grozi bieda i bezrobocie.Zapomniała jak w poprzedniej kadencji łapki podnosiła przy głosowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Co za wredoty ciągle pisze źle na tym forum. myślę że to są ludzie którym się nic nie podoba,sami siebie chyb asie nie lubią, albo są życiowymi nieudacznikami, którzy za swoje nieudacznictwo obarczają innych.wygląda to tak że czy coś robisz czy nie robisz to i tak jest źle.nie interesuje mnie czy burmistrz kręci tym przewodem czy nie , ważna jest inicjatywa! Mieć sąd rejonowy a nie oddział zamiejscowy to różnica i to duża dla całego miasta , jego prestiżu!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. W końcu skończy się własność polityków lokalnych i ich służba. Gnębią biednych i bezbronnych a usługują bogatym, ważnym i przestępcom oraz tym co siedzą na stołku. Kto podpisze za ich utrzymaniem ten w przyszłości podpisuje na siebie wyrok bo bez pleców siądzie na dupie.

  OdpowiedzUsuń
 10. No i nareszcie skończy się kolesiostwo i prywata w tym sądzie.
  Przecież to najgorszy sąd w Zachodniopomorskim.

  OdpowiedzUsuń
 11. Najgorszy to mało powiedziane. Korupcja i syf. Jedne wielkie bagno i patologia.

  OdpowiedzUsuń
 12. zlikwidowac przeciez maja 2 wydziały m.in KSIaG WIECZYSTYCH i dobrze!!!! przynajmniej niektóre Panie z tego wydziału w czasie pracy! nie beda biegaly po wszytskich lumpach i innych przybytkach!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Ale jaja!!!To dlatego chca sprzedac Niemiensko aby nabic kieszenie przed upadloscia powiatu. Smutny los was czeka.Pieknego macie staroste i jego swite. Smiechu warte.Ha ha!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty