niedziela, 28 sierpnia 2011

Wszyscy "przyjaciele" PiS-u - H.Bokun

http://www.henrykbokun.pl/: "Jak miałbym wymienić wszystkich naszych "przyjaciół" oczywiście w cudzysłowiu, to ten artykuł byłby napewno za mały. To, że nie narzekamy na brak zainteresowania, szczególnie z jedynie słusznej partii, to chyba widać gołym okiem. Ostatnia dyskusja o "historycznej" propozycji jaśnie panujacego, jest tego najlepszym przykładem. Idąc, w sukurs, mało nóg nie połamią, tak biegną wszystkie usłużne media. Co za histeria, to niemożliwe ktoś smiał odmówić debaty głównemu Kaszubowi Polski.
Nie było wyjścia trzeba było zatrudnić najwierniejszego z wiernych, Pawlaka. Śmieszne to wszystko. Zamiast zdać społeczeństwu relację z własnych nierządów, z tej obiecanej drugiej Irlandii, dalej odchodzi pranie mózgów wyborców. Wspomniane tutaj media, pracują nad tym, jak przysłowiowy rolnik przy zniwach, wykorzystując każdą chwilę pogody. Trzeba się, zastanowić nad kondycją mediów w Polsce, wogóle. Całe te tabuny dziennikarzy którzy wszystko wiedzą najlepiej. Patrząc na nasze małe podwórko, widać że ta maniera nie omija lokalnych "dziennikarzy". Tu też, są mentorzy, wszechwiedzący. Przy okazji, rzetelność dziennikarską można włożyć między bajki. Myslę tutaj o gazecie, która charakteryzuje się tym że newsy podaje po około miesiącu od ich pojawienia się. Otóż to "medium" chcące uchodzić za bezstronne, już dawno takie nie jest. Obecnie promuje nowe, czyli uciekinierów, którzy to mieliby być, nową nadzieją polskiej polityki. No ale nie powinienem się czuć pokrzywdzony, było i coś o mnie. Otóż po ponad roku funkcjonowania, została zauważona moja strona internetowa. Pogratulować refleksu. A co do rzetelności, zanim zawiera się informacje na mój temat, to proponuję, mnie zapytać, co ja na to. Bardzo chętnie odpowiem. Proszę się również wczytać, we wszystkie treści zawarte na mojej stronie, bo ich zakres jest szerszy niż kilka tekstów dotyczących naszego samorządu.
I na koniec, tak kandyduję do sejmu, z 10 miejsca z listy Prawa i Sprawiedliwości. Powodów tej decyzji jest wiele, myślę że Ci którzy autentycznie analizują moje wpisy, część z nich odnajdą. Dosyć już tej obłudy i kłamstw. Moje środowisko polityczne posiada kompleksowy program dla kraju, z którym się utożsamiam. Zaręczam, nie jesteśmy bandą oszołomów.
Henryk Bokun"

9 komentarzy:

 1. 15 września będą wybory w grupie starszaków przedszkola Nr 1. Jeszcze tylko tam Pan nie próbował się dostać...

  OdpowiedzUsuń
 2. "Chyba żadnej innej partii tak wszyscy nie kibicowali jak PJN-owi właśnie. Mówiło się nawet, że TVN-24 to sztab wyborczy PJN-u. Politycy tej partii nie opuszczali nieomal studia. Znani dziennikarze traktowali tę partię na równi z, jak to określa Korwin-Mikke, „bandą czworga”. Chyba z tego powodu liderzy tej partii uznali, że nie są potrzebni – skoro tak dobrze im idzie w mediach, to po co startować? Najpierw założycielka PJN – Joanna Kluzik – Rostkowska „sprzedała” się do PO, a teraz jej następca Kowal uznał, że zostaje w Brukseli i nie zamierza startować z list partii, której jest szefem. Doprawdy to chyba jakiś rekord świata w braku powagi!!! Ale ja dalej słyszę, że to jest jednak poważna partia bo jest w parlamencie!!! Co więcej nie tylko, że są w parlamencie, ale jeszcze – a to jest bardzo ważne - nie używają brzydkich słówek, nie przynoszą świńskich ryjów i nie machają wibratorami!!! No powiedzcie ludzie czy można ich za to nie kochać? Czy w polskiej polityce potrzeba czegoś więcej aby uchodzić za symbol powagi i profesjonalną organizację!? W dodatku ten Poncyliusz jest taki przystojny!! Nawet gdyby nikt nie startował z tej parti, albo jeszcze gorzej gdyby z list PJN-u startował Migalski – to i tak warto na nich zagłosować ; na pusta listę nawet!! Taka pusta lista jest przecież bardzo mocna!!! "

  PS
  A tak Apropo z którego pozition startuje
  nasza LOKOMOTYWA Z PO - Perłowy R. Adamczyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Henryk to jedyny odważny w naszym mieście. Mówi otwarcie co reszta szemra po kątach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo, ktoś wreszcie powiedział to o czym większość wie ale siedzi cicho
  Za NORWIDEM "wolni ludzie tworzyć czas".

  OdpowiedzUsuń
 5. Zabawni jesteście...

  OdpowiedzUsuń
 6. Wy z Pis już rządziliście o efektach to lepiej nie mówić bo żal d... ściska.
  Głosuje na PJN albo Palikota albo SLD

  OdpowiedzUsuń
 7. Pojawiła się w Intermarche jakaś nowa gazeta "Głos choszczeński"

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak słyszę PO to sprawdzam czy portfel jeszcze mam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Za rzadów PIS-u mi sie żyło lepiej.Marzeniem byłoby wygrana z 51% poparcia.Nawiedzeni z PO i lewacy z SLD,do oślej ławki.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty