poniedziałek, 1 sierpnia 2011

W jaki sposób postrzegają nasze miasteczko mieszkańcy, przyjezdni (turyści)

ChoszcznoW jaki sposób postrzegają nasze miasteczko mieszkańcy, przyjezdni (turyści): "W jaki sposób postrzegają nasze miasteczko mieszkańcy, przyjezdni (turyści)
utworzona przez użytkownika Choszczno w dniu 31 lipca 2011 o 10:44
Przykładowe wpisy na temat naszego miasta, zamieszczone na jednym z forum internetowym miasta Choszczna. Czy (nasze) Choszczno można nazwać 'miastem turystycznym'... napiszcie co o tym sądzicie.

(oryginalna pisownia)

(...)zniesmaczona
Co sie dzieje z plaża w Choszcznie? Nikt tego nie sprząta? Co to za ratownicy w tym roku że wogóle nie interesują sie plażowiczami? widziałam że jacyś płetwonurkowie czyścili dno koło pomostu, ale od brzegu jest pełno śmieci i szkieł, za co płacą ratowniką. po co ta opłata za bilet?
-----
-----
as
”…W efekcie mielibyśmy bardzo atrakcyjny produkt turystyczny. Przecież Połczyn ma walory uzdrowiskowe, w Mirosławcu i Kaliszu znajdują się części Wału Pomorskiego, w Drawnie jest urokliwy Drawieński Park Narodowy, a Barlinek reklamuje się jako Europejska Stolica Nordic Walking. Turystyka drezynowa sprawi, że będzie tam przyjeżdżać coraz więcej ludzi…”
a Choszczno czym przyciągnie turytstów?? chyba niczym bo nawet nie napisali. brakiem pola namiotowego? marketami? Panowie zapraszam do myślenia
-----
jarek_nieudacznik_zyciowy
nie boj sie o choszczno, kazdy bedzie chcial zobaczyc miasto gdzie zarzadzali/ja barany powodujac potezne zadluzenie, miasto marketow i kosciolow, miasto w ktorym dzwony i trabki koscielne zaklocaja spokoj starszych ludzi, miasto w ktorym nie ma pola namiotowego a jest potezne jezioro,… inaczej mowiac, kazdy bedzie chcial zobaczyc miasto straconej szansy i jego szczesliwych mieszkancow.
-----
nie
wszyscy moi znajomi co przyjeżdżają do Choszczna mówią że mamy piękne okolice, no własnie, czemu tak zaniedbane, odpowiedź jest taka mamy głupich ludzi w samorządach którzy nie widzą jak piękne miasteczko mamy
-----
[PROTOTYPE]
choszczno mogloby byc miastem turystycznym, ale zamiast glupich ramp na malpiaku mogli wybudowac domki do wynajecia na wakacje
tutaj nawet jak ktos przyjedzie to szybko ucieknie bo nie ma zadnych atrakcji (...)"

1 komentarz:

  1. Choszczno nie ma ŻADNYCH atrakcji i z tym trzeba sie pogodzić.Władze miasta dbają tylko o stołki,co widać w ostatnich przepychankach.Ciągle ta sama grupa ludzi od lat.Świat sie zmienia,a oni wciąż tkwią.
    Jestem osoba,która wraca co roku na wakacje do Choszczna,bo tu mieszka moja rodzina,ale z tego,co widzę,to jeśli coś się zmienia to na gorsze.Cała ta ścieżka to nietrafiona inwestycja.Trudno się po niej poruszac jednocześnie pieszym i rowerzystom.Jest niebezpiecznie.Kto odpowie za wypadek?

    OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty