piątek, 6 czerwca 2014

niemoc powiatowa - mocarz

Nie szukajcie Boga – rzekł Mistrz. – Po prostu patrzcie, a
wszystko się wam objawi.
- Ale jak mamy patrzeć?
- Za każdym razem, kiedy patrzycie na cokolwiek, starajcie się
widzieć tylko to, co jest, i nic innego.
Uczniowie byli wyraźnie zdezorientowani, więc Mistrz wyłożył to
prościej:
- Na przykład, kiedy spoglądacie na księżyc, starajcie się widzieć
jedynie księżyc i nic ponadto.
- A cóż innego oprócz księżyca można widzieć, kiedy się na niego
patrzy?
- Człowiek głodny mógłby zobaczyć krąg sera.
Zakochany – twarz ukochanej osob
Przechodząc do nowo wybranej władzy powiatowej patrzecie na nią zwyczajnie jako nieudcznicy ,którzy nie potrafią pospsrzątać swój ogródek powiatowy. Pani skarbnik powiatu znów bryluje,nikt nie ma zamiaru i odwagi podjąc decyzję o jej odwołaniu a PSL naczele z liderem klubowym Panem Dychą murem stoją za Elusi.
Problemem nie jest to ,ze kancelarja odzyskała kasę z podatku VAT za kasę a Elusi otrzymała znów nagrodę.Ostatnie wydarzenia wskazują w powiecie .że mamy doczynienia z radnymi którzy posiedli amnezję w sprawie ekwiwalentu starosty Puczyńskiego i jego wysokiej odprawy. Na tym przykładzie należy przytoczyć hasło" krzyczy złodziej lap złodzieja".Za publikacją trybuny Leszek Miler będąc w Choszcznie oświadczył ,ze czas zmiany władzy samorządowej ,pewnie myślał o TADEUSZU Puczyńskim a co nato Pan Nykiel szef powiatowego SLD. Przyjęcie władzy przez choszczeńskie PO nie zmieniło sytuacji w powiecie.Pani Basia brała garściami i brać będzie.Pani Wioletta Kaszak to tylko ma parcie na władzę. Przechodząc do pana starosty ,to świadomie łamie prawo ,obejmując władzę zdawał sobie sprawę ,zę brat nie mozę pełnić funkcję starosty.W naszym powiecie mamy do czynienia ze swoistą polityką rodzinną.Przechodząc do podsumowania wladzy powiatowej to wyborcy patrzcie w sposób normalnyo ceniając adekwatnie do czynów do was należy głos

28 komentarzy:

 1. Ktoś tu dobrze napisał. Wyłuszczył wszystko jak jest ( umarł król, niech żyje król). Cała prawda i o skarbniczce ( która jak wiatr wieje tak się ustawia, sekretarzowa - brak słów, Kaszakowa ma takie parcie na władzę i stołki, że zgadza się na wszystko, przymyka oczy - woli udawać że nie widzi, Brzyustowicz to taki miglans i lawirant i wszystkie zasługi przypisuje wszystko sobie - wszedł na gotowe -spijając śmietankę. O Puczyńskim już nie wspomnę - nachapał się tyle kasy i odpraw i innych zasług ( chyba za manipulowaniem ludźmi bo w te klocki jest dobry- komuch jeden - wiecznie żywy Lenin). Dopiero starostwo jest sparaliżowane, większość dostaje bokiem kasę , przygotowują się ostro do kampanii wyborczej - a za czyje pieniądze -POWIATOWE przecież zostało dużo kasy do wydania!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. I kto to pisze?
  Następny komuch któremu nie po nosie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz mnie to wali

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Wiolo czekamy na Pani działania. Chyba że okazała se pani kolejną pomyłką powiatu. I proszę się nie tłumaczyć tylko k...działać. Bo wybory niedługo a ludzie patrzą, widza zdjęcie z gazety i się zastanawiają - co się dzieje. Niech pani słowa przekuje w czyn bo inaczej będzie marnie. Po coś chyba Pani tam poszła nie po stołek tylko po działanie- do broni i niech się krew leje. Chyba że już ją z pani dłoni ktoś wybił ( układzik?)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba nie myślisz że ta foka jest zdolna do działania? Musi mieć instruktora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ludzie w innych samorządach zaczęli brać sprawy we własne ręce. W ten właśnie sposób można ukrócić złodziejskie praktyki.
  http://youtu.be/DLXvVRanUrY

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem na tak!!- bo nauczą się skrywać to kim są...

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę napiszcie czy coś się zmieniło na lepsze w naszym Starostwie? Co z dyscypliną pracowniczą, czy Pani S. przychodzi punktualnie do pracy, tak jak to jest tam uregulowane? A jak tam kamery, gdyż patrząc na pracowników ciągle chodzących po sklepach w czasie godz. pracy,to chyba nic to nie dało.

  OdpowiedzUsuń
 9. Daj spokoj, szkoda kasy na ten monitoring, ciągle chodza, gdzie i kiedy chca, a praca przeciez nie zając, poczeka.

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej Wy macie rację, zdaje sie ze tam obowiacuje stara zasada, czy sie stoi czy też lezy 5 tys. się nalezy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Słyszałem, ze sekretarzowa odpusciła, wybiera się na emeryturę i chce mieś swiety spojoj.

  OdpowiedzUsuń
 12. 5 tys. tez bym chcial zarabiac, jak tam mozna sie dostac do pracy? czy 2 fakultety wystarcza.

  OdpowiedzUsuń
 13. Tak pracuje się w starostwie, a inaczej nie jest w Urzędzie Miejskim. W piątek tj.06.06.2014 urząd nie pracował. Super takie u nas jest życie w Choszcznie.Widać, że władza wypina się do ludzi i to przed wyborami. Ludzie przyjeżdżają coś załatwić, a ratusz nie funkcjonuje. Tylko trzeba uważać jak starostwo, przychodnia czy szpital będzie zamknięty, bo pracownicy i obsługa ma zamiar poświętować. W końcu kto dla kogo jest urzędnicy dla społeczeństwa czy społeczeństwo dla urzędników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. synku - poczytaj prawo pracy a potem pisz z sensem komentarze.

   Usuń
  2. Brzustowicz spóźnia się do pracy tak jak wszyscy pracownicy w starowstwie, Skarbniczka zaprzyjaźnia się z Brzustowiczem i Kaszakową ( wchodząc im w d....), żeby tylko jej się nie czepiali. Tańczy tak jak jej zagrają

   Usuń
 14. to w jej wykonaniu normalne! zawsze wchodziła w d..,ę każdemu staroście.to bardzo zła kobieta, zły człowiek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zła kobieta była................ , to jest okropne babsko. Prawda zły człowiek

   Usuń
 15. Piszesz o Kaszak czy Zaniewskiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszę o Kaszakowej ale Zaniewska to też niezłe ziółko, też zła kobieta, mściwa, zachłanna

   Usuń
  2. Pani Kaszak i Pani Zaniewska razem nie tryskają jadem jak Skrabniczka razem z grubą Lusi. Te dwie to najgorsze szuje w starostwie. Elcia wchodzi w dupę każdemu szefowi a lusi z tym swoim podłym charakterem nienawidzi ludzi bo ma straszne kompleksy chyba wiadomo dlaczego. A tak bardzo chciały rządzić aż wykończyły śliża, żeby tylko mądrością wykazał się cały zarząd i nie pozwolił szarogęsić się tym babskom a rozliczył ich z tego co dotychczas narozrabiały te podłe intrygantki. Pracownicy byliby bardzo wdzięczni za to. Bardzo, bardzo podłe baby i powinny odejść jak najszybciej.

   Usuń
  3. chyba nie wiecia jak zachłanna na pieniądze jest sekretarzowa, za parę groszy dałaby się ogolić. Pracy to ona nie lubi bo ona jest ponadto, tylko pieniądze i to duże. Niech się rozliczy co teraz robi a zobaczycie nic!!!!!!!!!! całymi dniami gra w pasjansa i za to jej płacę ponad 10 tysięcy. To jest nieetyczna pani lusi, a mówisz że jesteś taka uczciwa ty głupia intrygantko, a won do gminy tam twoje miejsce przy sprzątaniu miotłę już masz hahaha bo tylko do tego się nadajesz

   Usuń
 16. Pani Łausz jeszcze nie przeszło? Tyle się zadziało dzięki jej staroniom w swoim brukowcu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ameryke odkryłeś. Przecież to jest FIRMA KRZAK, Czegoś takiego jak wydawnictwo ZEBRA nie ma. Fikcyjne adresy, nieistniejąca redakcja i dwóch pojebów: Fałusz i Zbieralski. Prokuratura się tymi dwoma oszustami zajmuje a Izba Skarbowa w Szczecinie wzywa na przesłuchania ludzi którym ta firma krzak wystawiała fikcyjne faktury.

  OdpowiedzUsuń
 18. Szkoda że znowu dziadostwo i złodziejstwo doszło w powiecie do władzy.
  Prywata górą!

  OdpowiedzUsuń
 19. Dlaczego znowu? Śliżewski się temu przeciwstawiał i dlatego go pogonili. Koledzy i kolesie. Teraz mogą pohasać bo mają dużo kasy do wydania.

  OdpowiedzUsuń
 20. a Śkiżewski wydawał tylko dla siebie i Rybki oraz sekretarzowej no i oczywiście rzeźniewskiej.używał samochodu na maxa zresztą tak jak Adamczyk, ekwiwalent za urlop -Adamczyk to samo , dlaczego radni miejscy nie zapytają o to Adamczyka.warto przypomnieć ze Kamińska zarabia 8,5 tys , za co? za inrtygowanie i plotkowanie razem ze skarbniczką. szkoda słów na nich

  OdpowiedzUsuń
 21. Wydawał jeszcze na tą niedorobioną Łausz, ale zmądrzał i ją pogonoł. Dostawała za nicnierobienie niezłą kasę.

  OdpowiedzUsuń
 22. Brzustowicz i spółka to wielkie gówno. Następne gówno!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty