sobota, 23 maja 2015

VI sesja Rady Miejskiej m Choszczno111 komentarzy:

 1. Ależ nudno! 17. za, 2. przeciw. Kto ma pytania? No tak, tylko radny Nahorski. A reszcie wszystko pasuje. Właściwie to już nie jest nudne, lecz niebezpieczne. Może skończy się tak jak w Polsce - podziękujemy tej opcji, która tak poczuła się bezkarna, że przestała zauważać swych wyborców. Zauważa tylko tuż przed wyborami samorządowymi. Żałośni są w tym momencie, a my co 4 lata dajemy się omamić!

  OdpowiedzUsuń
 2. Adamczyk lubi radnych niemyślących. Po co maja zabierać głos i go wkurzać. Stara klika pozostała a 'nowi" radni nie są od zmian.

  OdpowiedzUsuń
 3. A psy szczekają dalej. wreszcie porządek w gminie! Adamczyk rządzi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wcześniej to Andriaszkiewicz rządził ?

   Usuń
 4. ZARZĄDZENIE NR 44/ 2015 w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Krzęcinie.
  Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Krzęcinie”, opatrzonych adresem zwrotnym, w terminie do
  dn. 16 czerwca 2015 r. do godz. 15.00 w sekretariacie Urzędu Gminy Krzęcin, ul. Tylna 7, 73-231 Krzęcin, tel. (95) 765-52-13.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będzie można się wysikać z kulturą w adamczymkowskim dworcu? Przepraszam pana burmistrza, ale czy nie obiecał pan przebudowy dworca? radni już chyba nie przeszkadzają? Zresztą burmistrz jako były akwizytor chyba potrafi "załatwić" kasę?

  OdpowiedzUsuń
 6. Chopie problem nie istnieje. Chcesz sikać, bierzesz gazetę Kultura w rękę, idziesz do kibla obok dworca i sikasz. Jest ok. A co do radnych, to fatalnie, że nie przeszkadzają - nie ma na kogo zwalić. Ja bym stworzył sztuczną opozycję , idealny do tego jest gajowy Irek.

  OdpowiedzUsuń
 7. adamczyk jako akwizytor keczupu kasy nie załatwiał i dlatego go wywalili.... a teraz skąd chłop ma wiedzieć jak to robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ty zamiast mózgu masz keczup i to w dodatku niefirmowy. Idź puknij się w łeb to może przecier pomidorowy ci się zrobi i trochę zaczniesz myśleć.

   Usuń
 8. Ja z innej beczki. W końcu na stronie naszej policji w zakładce Poszukiwani znalazło się zdjęcie blond piękności! Niech będzie to przestrogą dla innych urzędników z lepkimi rękami, że nie warto łaszczyć się na cudze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Adamczyk organizuje specjalna strefę ekonomiczną, podobną do tej w Kaliszu Pom. Mówił o tym już chyba 9 lat temu i w końcu dotrzymał słowa. Brawa Panie Burmistrzu. I niech "niefirmowe keczupy" zamilkną. Burmistrz Adamczyk w końcu ściągnie inwestorów i zredukuje bezrobocie. Dziekujemy!

  OdpowiedzUsuń
 10. czy ta strefa ma powstać w pobliżu dworca kolejowego? Wyszło by na to, że zakup dworca przez burmistrza nie był bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
 11. O co chodzi z tą "specjalną strefą ekonomiczną"?

  OdpowiedzUsuń
 12. Napewno strefa by się przydała. Zorganizowanie jej to wynik ogromnego zaangażowania osób decyzyjnych. Z przykrością stwierdzam, że u nas brak osób, które z ramienia gminy mogłyby coś takiego załatwić. Powiat także nic nie zrobi z aktualnym starostą na czele. Pomysł faktycznie był, ale to tylko propaganda przyszłego sukcesu, który w przyszłości się nie sprawdza. Nie warto robić zamętu takimi wpisami. Burmistrz ma pensje jeszcze ponad 4 lata, i napewno coś jeszcze niedorzecznego nam obieca....

  OdpowiedzUsuń
 13. ..ktoś wie, kiedy ruszy remont dworca kolejowego?
  Adamczyk to PO. Oni obiecują wszystko przed wyborami a później niech ludzie się od nich odwalą....obiecanki przy następnych wyborach.

  OdpowiedzUsuń
 14. na święty nigdy

  OdpowiedzUsuń
 15. nowe wieści o były prezesie !!!!!!

  http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/6522,dzierzgon-sprawa-przeciwko-konradowi-b-ponownie-od

  OdpowiedzUsuń
 16. ale jaja- doświadczony i niezastąpiony- pali za sobą wszystko - jednak taki zdolny nie jest jak już go odwołali z prezesa zw Dzierzgoniu .W Choszcznie był dłużej bo był po układzie jakby nie to też by poleciał po kilku miesiącach. Wielki mi fachowiec!!!!

  http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/7093,konrad-bil-odwolany-z-funkcji-prezesa-zgkim-w-dzie

  OdpowiedzUsuń
 17. Na dworcu Adamczyka zaczęli pobierać zeta za korzystanie z toy toya
  A jak ktoś nie ma grosza to za budynek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty i tak zawsze robisz za budynkiem to co za larum podnosisz i jaki jego dworzec???. Dworzec jest GMINY czyli nas wszystkich .Jak o niego dbasz to nie szczasz po kątach tylko w WC i płacisz obszczymurku.

   Usuń
  2. Tak dworzec jest gminy czyli nas wszystkich. Ale czy my kur... wszyscy decydowaliśmy żeby był nasz i nas kosztował ?

   Usuń
 18. Dworzec lepiej za darmo oddać do PKP, przynajmniej nie będzie ciążyć miastu. Szkoda słów- dworzec to inwestycja bez rozumu. I jak pan zamierza uzyskać kasę na budowę i remont Sp 1 panie burmistrzu?

  OdpowiedzUsuń
 19. Co z tą SP 1? Będzie remont lub budowa? A dzieci gdzie się będą uczyć od 01 września?

  OdpowiedzUsuń
 20. najpierw się robi remont rozwala się wiecej niż trzeba tak na maksa czym większa rozpierducha tym większa inwestycja a cel jest zbozny nikt nie moze się przywalić póżniej się powie że nie ma wyjścia trzeba sprzedać wodociągi albo rozciągnie się zadłużenie na kolejne dziesięć lat no bo trzeba spłacić robotę a wyjdzie jak zawsze dużo drożej niż wychodziło na początku , póżniej będzie propaganda sukcesu przewalenie kasy i chwalenie sie jakim to sie jest gienialnym gospodarzem dla "dobra "mieszkańców a co do dworców to dzisiaj PKP chce gminom oddawać je za darmo tylko takich jeleni jacy są w Choszcznie zabrakło i nikt nie chce ich brać

  OdpowiedzUsuń
 21. No i znowu pewnie powtórzy sie sytuacje jak z przedszkolem nr 1, gdzie znajomi z PO poaneksują umowy z miastem....Wiadomo, kto zajmie się budową.
  Zresztą, czy ktoś wie o ogłoszonych przetargach....?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aleś ty prosty człowiek. Masz zerowe pojecie o przebiegu takiej inwestycji. Pilnuj BIPu to zobaczysz kiedy będzie przetarg. Jeśli wiesz kto go wygra to napisz tu kto bo ja jestem ciekaw??.

   Usuń
 22. Prosty człowiek czasem logicznie mysli. Przedszkole nr 1 - Kobeszko, Pompy ciepła WTZ PIasecznik - Kobeszko, pompa ciepła śwrtelica Wardyń - Kobeszko, pompy ciepła Środowiskowy Dom - Kobeszko, Budynek komunalny Staszica ( oczywiście z pompami ciepła ) - Kobeszko, ul. Czarneckiego - Kobeszko, termomodernizacja przedszkola nr 5 - Kobeszko, remont hydrofornii Koplin - Kobeszko, studnie na Dąbrowwszczaków - Kobeszko, Hydrofornia Golcza - Kobeszko. OCZYWIŚCIE TO NIE WSZYSTKO, ALE ZAWSZE WYKONAWCA WYŁONIONY W RAMACH PRZETARGU. Ciekawe czy przed czy PO ?

  OdpowiedzUsuń
 23. to ten sam kobeszko co ma sprawe karną i jest oskarzony o wystawianie i rozliczanie faktur za niewykonane usługi ? jak tak to niazłe jaja w tym Choszcznie u Adamczyka znalazł sobie idealnego wykonawce tych niby gminnych inwestycji

  OdpowiedzUsuń
 24. Adamczyk to PO, więc nie ma się co dziwić. Jaka to partia i jej członkowie to już wiemy z mediów.

  OdpowiedzUsuń
 25. Uważam, że jeśli ktokolwiek pisze na tym forum, to zależy mu mniej lub bardziej na naszej gminie. Ale ludzie, zastanówcie się. Przecież większości naszych mieszkańców szczerze wszystko "wisi" - nie poszli do wyborów!!! Startował p. Pliszka, śp. Szczęsny - i nie wybrano ich, bo prawdziwy elektorat to ten spod "Żabki" i innych sklepów czynnych od 6.00 na terenie Choszczna i okolic. Przecież ten elektorat otwiera te sklepy i zamyka! Cóż więc się dziwić, że wyniki wyborów są przesądzone, skoro decydują ci, dla których ważniejsza jest przysłowiowa kiełbasa wyborcza. Reszta to wypisz wymaluj obrazek z piosenki Daukszewicza: "Ja do polityki się nie mieszam, kiedy każą flagę wieszam, jeśli każą podpisuję. Polityka to nie moja sprawa, moje miasto nie Warszawa!"
  Tak długo, jak nie będzie w Choszcznie odpowiedzialnych wyborców, tak będziemy narzekać. A władze gminne niestety nie są jedynymi, które żerują na obojętności, "tumiwisizmie" obywateli! Nie trzeba się długo rozglądać, żeby w Choszcznie znaleźć relikty komuny: zawalona "Jedynka"? - wiadro na korytarzu łapało cieknącą wodę z sufitu już kilka lat temu, ale o tym się nie mówiło, tylko o sukcesach komputerowo-internetowych szkoły (zasłużonych zresztą); przodujące liceum na Chrobrego? - uczniowie biegający od "korków" do "korków" i nauczyciele rodem z epoki wczesnego Gomułki, prawdziwe relikty komuny, ukrywający się pod sukcesami unijnych projektów swoich zdolniejszych kolegów; niezadłużony szpital? - arogancja personelu służby zdrowia (oczywiście nie całego!) w stosunku do pacjentów, a przede wszystkim skandaliczne nieposzanowanie tajemnicy służbowej przez tenże personel i odsyłanie bezradnych pacjentów na trasie pogotowie - Falk - lekarz rodzinny, a to wszystko pod płaszczykiem pseudosukcesów p. dyrektor, tak naprawdę oszczędzającej na najniżej zaszeregowanych pracownicach fizycznych.
  Tych nieprawidłowości w gminie można mnożyć. Ale nic się nie zmieni, bo my cały czas jesteśmy bierni! Żaden z rodziców nigdy nie pisnął, że "Jedynka" nie spełnia norm bezpieczeństwa, że na Chrobrego nauczyciele powinni zmienić zawód! albo swój stosunek do uczniów, bo wykonują konkretną usługę i powinni dostosować się do obecnych czasów, a jeśli tego nie zrozumieją, to za parę lat co mądrzejsza młodzież będzie wybierać szkoły w Kaliszu i Szczecinie albo bardziej przyjazną szkołę na Polnej. Na temat ZOZ-u też brakuje słów, szczególnie w okresie, kiedy czeka się w kolejce do medycyny pracy, tak jakby dużą trudnością było zapewnienie pracy lekarza przez kilka dni w tygodniu! Każdy z nas cierpliwie czeka w kolejce, zamiast skonfrontować się z dyrekcją ZOZ-u.
  Nie ma więc co narzekać, bo wszystko, co się dzieje złego jest tak naprawdę winą naszej bierności!!!
  Zapraszam też do dyskusji! Sądzę, że to właśnie na forum można zwrócić uwagę p. burmistrza i dyrektorów na bolączki naszego społeczeństwa.
  Pozdrawiam mieszkańców Choszczna, łącznie z panem, który z odgórnego rozkazu hejtował w poprzednich komentarzach.

  OdpowiedzUsuń
 26. W gs24 z 3. 09. jest artykuł pt. "Militarne znaczenie naszego regionu wzrośnie jeśli Amerykanie uruchomią tu swoją bazę. Nieoficjalnie typowane jest Choszczno".
  http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150903/CHOSZCZNO/150909925
  Nie tylko burmistrz, ale i jego rada oraz starosta powinni zabiegać o to, bo to szansa na nowe miejsca pracy, to więcej klientów w sklepach, pacjentów w przychodniach, uczniów w szkołach.

  OdpowiedzUsuń
 27. Nasza SP nr 1 chyba znowu się zaczyna walić w nowych miejscach. Zobaczcie na górne rogi ścian budynku......adamczyk wiedział o walącej się szkole od dawna, ale jego pensja zawsze była dla niego ważniejsza, więc zamiatał problem tak długo jak mógł. Teraz nasze dzieci uczą się przy drewnianej zagrodzie, która pewnie stać będzie prze kilka lat, bo aktualny magik magistratu już nie jest w stanie wydoić kasy na najpilniejsze zadania. Prawdę pisze przedmówca w ocenie elektoratu wyborczego. Tutaj widać pęd do władzy ludzi nieodpowiednich. Są mieszkańcy, którzy adamczyka uważają za prawdziwego przywódce i guru, ale gdzie nas ten zachwyt zaprowadził? Niepopłacone rachunki miejskie zwiększają się z każdą jego kadencją, poziom długu miejskiego przybija do granic ustawowych. I pewnie zwolennicy tego guru powiedzą, że ma on mandat społeczny do psucia miasta, bo go wybraliśmy....

  OdpowiedzUsuń
 28. sposób na rządzenie Adamczyka to rolowanie do maximum zadłuzenia w między czasie sprzedaż najbardziej atrakcyjnego majatku gminnego i inwestycje oczywiście przeinwestowane potrzebne żeby kolesie mieli co robić a on miał jak największą satysfakcję i czym się chwalić wszystko proste jak budowa młotka za tą całą robotę bierze do tego kilkanaście tysięcy miesięcznego wynagrodzenia a że Choszczno zdycha no to cóz jaki gospodarz takie gospodarstwo

  OdpowiedzUsuń
 29. Dobra wszyscy wyżej piszący cwaniacy. Przyjmijmy że zmienia sie dzisiaj burmistrz. Proszę napisać skąd nowy burmistrz weźmie pieniądze na budowę nowej lub remont starej szkoły. Macie na BIP dane budżetowe proszę was ,, krytykujących ogólnikami" o podanie konkretnych źródeł finansowania szkoły. Tylko bez ogólników i gładkich słówek cwaniacy- podawać konkrety.

  OdpowiedzUsuń
 30. Nauczanie początkowe z "Jedynki", czyli klasy I-III, ma lekcje do 17.00. Skandal! Dlaczego nikt nie wpadł na pomysł, że można udostępnić salki katechetyczne? (Przypominam, że latach 80-tych budowali je wierni z naszej parafii.) Władza pcha się na msze do pierwszych ławek, a nie wpadnie na żaden pomysł, żeby ludziom ułatwić życie. Lekcje na drugą zmianę to porażka - dziecko siedzi w świetlicy przez kilka godzin, tam ma określone zajęcia, więc na lekcje idzie już zmęczone albo bez sensu siedzi w domu z ciociami, babciami, oglądając bajki lub na kompie i też idzie zmęczone. A co z rodzicami? Zamiast odebrać dziecko zaraz po pracy, muszą specjalnie po nie wracać. Porażka. Współczuję, naprawdę. A kiedy odrobić lekcje? Dziecko musi odpocząć, więc po 19.00. Przecież życie rodzinne wywraca się do góry nogami!
  A dla informacji piszącego o cwaniakach: po to ktoś bierze wysoką pensję, żeby się wykazać. To w magistracie powinni zrobić burzę mózgów i wymyślić coś sensownego. My zarabiamy na waciki, a oni biorą większą kasę, no więc chyba nie za grzanie stołków! A ty Antycwaniaku masz jakiś pomysł czy tylko bijesz pianę w obronie burmistrza?
  Na zakończenie: mobbing w "Jedynce" jest powszechnie znany, ale czy nauczyciele aż tak boją się pani dyrektor, że nie potrafili wymyślić coś sensownego? Naprawdę nie można było poprzenosić klas do pomieszczeń w innych instytucjach? Przez kilka lat istniała przecież mała "Trójka" i dzieci uczyły się w normalnych warunkach. A właśnie: Szkoła Muzyczna też do południa świeci pustkami!

  OdpowiedzUsuń
 31. Z neta:
  Placówki oświatowe (w tym szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz przedszkola) mogą też otrzymać środki na rozbudowę, modernizację oraz informatyzację. Unijne wsparcie w tym zakresie zapewniają Regionalne Programy Operacyjne, dzięki którym możliwe jest finansowanie nie tylko zakupu wyposażenia do szkół, ale też pomoc dla takich inwestycji jak: budowa, rozbudowa i modernizacja budynków szkolnych.

  OdpowiedzUsuń
 32. Budżet miasta jest wydrelowany przez adamczyka w poprzednich latach na inwestycje przepłacone. Gospodarz nie zadbał o oszczędne wydawanie środków więc teraz współczynniki tak zadołowały, że RIO nie pozwoli na dalsze zadłużania miasta przez tego pana. Jesteśmy w kropce. Szkoła się wali i należy wybudować nową-to jest pewne. Niestety należy ciąć wydatki. Jeżeli adamczykowi zależy na szkole to niech zacznie od siebie i zaproponuje radnym obniżenie pensji. Zgoda będzie -przecież ma większość bewzględną w głosowaniach...

  OdpowiedzUsuń
 33. no właśnie Radni ta bezwzględna większość zadbali już o siebie na początku kadencji podwyższając sobie dietę średnio o kilkaset złotych miesięcznie głownie przecież po tam poszli reprezentując interesy Adamczyka i przy okazji zadbali o swoje po złożonych oświadczeniach za kolejne lata będzie jasne na ile to był skok na kase i co Choszczno w zamian dostało na razie niestety jak widać i słychać bezmyślną masę

  OdpowiedzUsuń
 34. Radni to po części nauczyciele, a ci zawsze siedzą cicho.

  OdpowiedzUsuń
 35. czy to prawda, że Adamczyk dogadał się z Sokołem w sprawie budowy wiatraków? Ponoć burmistrz zamierza teraz spłacać zaciągnięte długi wdzięczności u kolegów. A co z protestami popleczników Stecyka? Adamczyk obiecał wyborcom, że wiatraków i biogazowni nie będzie ale jest on z PO więc jak mu wierzyć?.

  OdpowiedzUsuń
 36. jeżeli Adamczyk wzioł to pewnie moze i prawda ,kasa w gminie pusta to będzie strała sie upiec dwie pieczenie na raz celowo doprowadził jak zwykle do sytuacji tak zwanej bez wyjścia jeżeli oszuka ludzi i pomogą mu w tym radni nic nie pozostanie jak odwołanie tej bandy w referendum Adamczyk doprowadził że z radnych zrobił śmieci uzależnionych bezwładnych miasto zdycha a urządzane igrzyska (wytyczne PO tzw zamazywanie rzeczywistości) to tak jak makijaż trupa sorry za porównania ale taka jest niestety prawda

  OdpowiedzUsuń
 37. Było startować! Już widzę, jak w Choszcznie będzie referendum. Za kilka lat znowu będzie powtórka z rozrywki i znowu wybiorą obecnego burmistrza i jego świtę. Po co się spinać. Tu nic się nie zmieni i A. ma tego świadomość. Może robić, co chce. A kto mu niby zabroni?

  OdpowiedzUsuń
 38. tylko głupi nie wie ze polityka to nic na zawsze poległ Kiela ,Boratyński za chwilę skompromitowane PO i przyjdzie czas na Adamczyka i jego świtę kwestia czasu i momentu taka jest polityka wydaje sie że już jesteś zwycięscą a właśnie zaczynasz być przegranym nigdy nie było i nie będzie inaczej co do referendum biorąc pod uwagę ostatnią frekwencję w wyborach samorzadowychi i ewentualne jej powody tak szybko jak radni zostali radnymi jeszcze szybciej i łatwiej ich się odwoła z burmistrzem na czele duży i jedyny plus niskiej frekwencji :)

  OdpowiedzUsuń
 39. To nie o wiatraki chodzi. Adamczyk w sądzie administracyjnym występował w obronie mieszkańców, bo zauważył znaczne protesty i obawy o zdrowie i utratę wartości gruntów. Nie róbcie z Niego kłamcy, bo to człowiek prawy dla którego zdanie mieszkańców jest najważniejsze a nie jak ktoś wbazgrał, że teraz się odwdzięcza za wybory kolesiom...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj program nowej sesji rady i zobacz jakie projekty wnosi Pan Burmistrz - ano właśnie plany miejscowe wiatraków i fotowoltaiki u pana Sokoła. Zauważył protesty przed wyborami, teraz możecie sobie poprotestować .....

   Usuń
 40. A ja nie ufam wszystkim osobom, obu płci, które pchają się do władzy. Coś z nimi nie tak. Pewnie leczą jakieś kompleksy.
  Imprezy, bo wypada bywać; alkohol, bo trzeba się odreagować; niekończące się rozmowy o dobru gminy/powiatu, bo już nie zna się innych tematów, no chyba że robienie kasy; kochanka/kochanek, bo małżonka/małżonek już przestali satysfakcjonować; wpadanie w samouwielbienie, bo słucha się lizusów w pracy; oderwanie od rzeczywistości, bo kasa przewraca w głowie.
  Za komuny powtarzano taki dowcip dotyczący dyrektora (tutaj - czytaj burmistrza, starostę, ich zastępców itp.): Dyrektor jest jak ziemniak - ludzie albo go zjedzą, albo wykopią.
  Nie przeczę, że p. Adamczyk "to człowiek prawy", jak pisze przedmówca. Ale trudno mu nie zarzucać marnotrawienia naszych pieniędzy, skoro najpierw z powodu braku kontroli nad urzędniczkami wypłynęły niemałe pieniądze z gimnazjum, a potem z gminy. Sądzę, że za taką sumę można by było spokojnie wybudować co najmniej parter naszej "Jedynki".
  A jeśli chodzi o "wbazgranych kolesi", to może coś w tym jest, bo jakoś nie popłynęli obaj odwołani dyrektorzy ze szkół nadzorowanych przez powiat, bo znaleźli schronienie w szkołach gminnych. I nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś pracował, bo musi z czegoś utrzymać rodzinę, tym bardziej na szeregowym stanowisku. Niestety mierzi mnie powtórka z Barei: "Mój mąż jest z zawodu dyrektorem".
  Nasz burmistrz z sobie znanych powodów kieruje się sympatiami, a może litością, i ludzie to widzą. A że jest demokracja, mają prawo wyrażać swoje niezadowolenie, jeśli coś lub ktoś im nie pasuje. Proste.

  OdpowiedzUsuń
 41. Adamczykowi nie wolno ufać. Mieszkańców ma za baranów. Co innego obiecuje i co innego robi. Liczą się dla niego jednostki a nie ludzie, którzy chcą normalnie żyć. Krzęcin w przyszłym roku ma dobudować kilkanaście ogromnych wiatraków przy naszej granicy gminy, Suchań też się "rozwija". Czy my tego potrzebujemy? Kto zapyta mieszkańców i zechce ich szanować?

  OdpowiedzUsuń
 42. To nie adamczyk. Tak chcą radni. Przecież to oni głosują za pomysłami adamczyka i mają własne zdanie już wyrobione. Przed wyborami temat był niewygodny, więc uchylono uchwałę w sprawie opracowania planu pod sokołowe wiatraki, bo mieszkańcy tego nie chcieli. Teraz też tego nie chcą, ale mieszkańcy właśnie nie są potrzebni adamczykowi więc robi co chce. Obłuda, kłamstwo i wstyd tak postępować z ludzimi Panie Burmistrzu! Moralność na agrawkach.

  OdpowiedzUsuń
 43. adamczyk ma pozamiatane dlatego nie patrzy na nic idą zmiany a nasz burmistrz jak to mówią jego koledzy z PO narobił tyle gówna że tylko kwestia czasu kiedy się w nim utopi więc pewnie nie ma nic do stracenia dobrze że chociaż oszusta nagrałem jak mówił w telewizji szczecińskiej "jak nie chcą mieszkańcy wiatraków to nie będa ich mieli" będzie co puszczac przed referendum pogonimy dziada z bandą pseudo- radnych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakie to gówno. Napisz to może zgłosimy na policję. Jestem bardzo ciekaw co wymyślisz

   Usuń
 44. Denerwuje mnie to. Startował Pliszka, śp. Szczęsny. Dlaczego nie zostali wybrani? Nie tylko Adamczykowi wisi, ale mieszkańcom także, bo nie chodzą na wybory. Dlaczego nikt, komu można zaufać, nie chce już stawać do wyborów? Dlaczego alternatywą był Bil :( i Stecyk :( ?
  Niedawno puszczali w TV, jak w "Ranczu" proboszcz namawiał Lucy, żeby startowała w nowych wyborach na wójta jako "słup", żeby wymusić aktualnym wójcie konkretne zachowanie wobec elektoratu. Po co o tym piszę? Po to, aby pokazać, że mamy dwóch proboszczów, którym także "wisi". Nie widzę w naszym środowisku nikogo z taką charyzmą, aby zorganizował sztab wyborczy i sam został burmistrzem albo kogoś wypromował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie brak mu przeciwników a ci co chcą i myślą że mogą mu stawić czoła są żenujący.

   Usuń
 45. sokojnie niedługo adamczyk sobie będzie musiał odpocząć posiedzi pomyśli a że słabo myślał to długo posiedzi zrobi się miejsce dla ludzi z charyzmą takich którzy zrobić będą chcieli coś naprawdę dla Choszczna radnym obecnym podziękujemy dali obraz o sobie po co tam poszli i popisali się fundując sobie zaraz na początku kadencji nie małą podwyżkę nie patrząc na inne potrzeby gminy będzie dobrze cierpliwości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HA -HA dobre . Miałeś już poranną wizytę , podali ci leki bo raczej nie zaczęły działać. Masz marzenia - albo śnisz . Posiedzi to sobie jeszcze kilka kadencji na stołku jako burmistrz tego miasta bo nie ma przeciwnika - ostatnie wybory to pokazały. Wiem że opozycja musi szczekać i to chyba blog dla niej ale nie kompromituj sie żenującymi wpisami . Nawet jak PIS przejmie władze to nic nie ma do samorządów. Nic nie zrobi i nikogo nie wymieni - pobudka.

   Usuń
 46. No tak. Władzę przejmie PIS a u nas będzie dalej rządzić klika PO. Kłamcy w skórze aparatczyków PO tak samo jak nasz burmistrz prędzej czy później dostają żółtą kartkę od wyborców. A dlaczego adamczyk wygrał? Mieszkańcy dali żółtą kartkę władzy miejskiej i nie mieli ochoty iść na wybory.... niestety to się mści i dalej władza ze swoim guru występuje przeciwko mieszkańcom. Adamczyka należy przegonić, bo wystarczy, że sokół bąknie to już widać chocholi taniec. A jeśli takich bąków będzie więcej?

  OdpowiedzUsuń
 47. Wiem, że nikt nie lubi nauczycieli, ale tak dla porównania - wychowawstwo w szkołach naszej gminy - praca 24 h - koło 50 złoty/m-c, inne gminy - 200-300 i więcej. Jak czytam o tych podwyżkach dla radnych, o zarobkach burmistrza to czuję żal. Tym bardziej, że w radzie zasiadało i zasiada wielu nauczycieli, którzy przez lata milczą na temat swojej grupy zawodowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I starczy te 50 zł. praca 24 h - pogięło cię. Ja nawet nie mam numeru wychowawcy mojego dziecka bo powiedziała że to jej numer prywatny. Przestań pisać bzdury. Jest garstka nauczycieli którzy faktycznie maja kontakt przez cały dzień ale to nieliczne osoby. Wyniki egzaminów również nie są wysokie co powinno przekładać się na wysokość pensji. Czyli mają za duże wypłaty jak na 20 godzin pracy. W imię zasady powinno być tak jak w moralnej firmie + masz wyniki to masy lepsze pieniądze. A tu na odwrót + pierw kasa potem wyniki+ tak to nie działa. Sprawdzianem na BIP UMiG oświadczenia radnych nauczycieli + chciałbym mieć takie wypłaty przy takim czasie pracy albo nawet z czasem pracz obowiązującym na umowę o prace. Niech się wezmą do roboty a nie strajki w głowie a jak się nie podoba to proszę szukać innej roboty - nikt nikogo nie zmusza. radze zmienić CI kolor ubrań bo się obył.

   Usuń
  2. Zgadzam się z przedmówcą . Przodujące liceum w Ch-nie to porażka :(
   Zgadzam się , że tylko garstka nauczycieli powinna pracować w tej instytucji.
   Nie zgadzam się , że dużo zarabiają , bo nie braliby tyle "korków" ( to oczywiście sarkazm ) .

   Usuń
 48. Mam zamiar budować dom za osiedlem północnym. Czy to tam adamczyk planuje te cholerne wiatraki? Ponoć z tematu wycofał się w trakcie wyborów. Zamierzam żyć w przewidywalnym mieście a tu nie wiem, co władza mi zgotuje jutro. Szlag mnie trafia gdy dowiaduję się, że ponownie zostałem okłamany.

  OdpowiedzUsuń
 49. Przyjdź na sesję RM 21 09 2015 to się przekonasz, jak Twoje marzenia zawadzają Adamczykowi. Oczywiści on obłudnie jak zwykle pewni stwierdzi, że to Radni wszystkim kierują...

  OdpowiedzUsuń
 50. Nic Adamczyk tu nie zrobi, bo przeciw wiatrakom jest Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Szymański. Zresztą to radny reprezentujący mieszkańców z rejonu Smolenia Witoszyna Wardynia i Stradzewa. Tam ludzie aż kipią na myśl o wiatrakach przy oknach domów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty reprezentujesz chyba stan nirwany. Burmistrz nic nie zrobi , bo Szymański..... Ale odlot. Przepraszam, Pan Szymański, Przewodniczący Rady Miejskiej . Wszystko z dużej litery, bardzo dużej. Tak dużej , że poza literami nic nie widać . Zupełnie nic.

   Usuń
 51. A gdzie można zobaczyć sesje rady? Zamieszczony powyżej link daje możliwość posłuchania, a ja chcę obejrzeć. Rzućcie jakieś linki z wizją!

  OdpowiedzUsuń
 52. KŁAMCA ADAMCZYK ! Ma mieszkańców gdzieś. Z baniaka wrzucił na obrady kilka planów pod wiatraki, choć przed wyborami był przeciw. Co się zmieniło znowu Panie Burmistrzu. Komu teraz Pan naobiecywał cudeńków? Najwyższy czas wsłuchać się w głos mieszkańców- a teraz należy cię taczka z gnojem do transportu z miasta dla takiego człowieka jak Pan.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówisz fałszywie. Przed wyborami był innego zdania , bo chciał wygrać wybory i wygrał. Teraz ma większość w radzie i cztery lata rządzenia , to może zmienić zdanie. Tylko krowa nie zmienia zdania. Kto mu zabroni ?

   Usuń
 53. nic się nie zmieniło Adamczyk to zwykły cham i oszust tak naprawdę w imie swojego własnego interesu nie liczy się z tym co się z tym miastem i gminą stanie dodatkowo dołączył wiatrakowy interes jeszcze w Zamęcinie

  OdpowiedzUsuń
 54. a kto z zamęcina jest radnym? to chłop, któremu wiatraki przewróciły w głowie. muszą być na jego polach, bo adamczyk mu to obiecał. to tyle. barany.

  OdpowiedzUsuń
 55. adamczyk załatwi co zechcecie. ale nie za darmo... kto tu jest świnią widać i słychać wyraźnie.

  OdpowiedzUsuń
 56. sprawa stała się jasna widać kto wyraża i aprobuje politykę oszusta i pcha to miasto w czarną wietrzną dziurę uzależnieni sprzedajni radni najpierw podnosza sobie diety oczywiście za czym stoi i jest inicjatorem adamczyk a póżniej podnosza łapki jak pan kazał i wpuszczaja miasto w kanał to się nazywa korupcja polityczna widać adamczyk wybrał najgłupszych z głupich tak jak zresztą chciał dobrze że głosowania są jawne będzie wiadomo do których drzwi CBA ma zapukać

  OdpowiedzUsuń
 57. Nie dziwię się Gumulińskiemu-jest przewidywalny- córeczka wszak pracuje w Ośrodku w Piaseczniku i ma apanarze od Adamczyka, Szemlij już nie raz pokazał, że coś gada ale nie wie o czym. Bikowska jak zwykle głosuje za Panem i to pomimo tego, że przeciw Stecykowi, który ponoć jest rodziną dla Niej. Ostatnia sesja daje zielone światło dla budowy wiatraków, których faktycznie Adamczyk nie chciał przed wyborami. Kłamstwo ma jednak ograniczone grono zwolenników Panie Burmistrzu.Towarzystwo Radnych w większości wybitnie nieudane, które reprezentuje samych siebie i ulegle pracuje dla Adamczyka, z wyraźną pogardą dla ludzi, którzy ich wybrali. Po prostu paranoja i "wspaniały" scenariusz dla następcy filmów Bareji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja uważam, że Adamczyk otrzymał mandat społeczny, bo w końcu wygrał wybory. A radni - przecież też wybrali ich konkretni wyborcy z konkretnych miejscowości czy ulic. Czy ktoś rozsądny nie wiedział jak będzie funkcjonował radny Szemlij, Gumuliński czy Miładowski. Nie mówię już o radnych-nauczycielkach ? To odmiana tzw. pendriva - logują się przed sesją do poru USB ( Urząd Samego Burmistrza), ładują swoją pustą pamięć , a potem na sesji odtwarzają po uruchomieniu przycisku ENTER, czyli wzroku burmistrza. Takich wybraliśmy. Gorzej z taką radną Pawłowską, bo nie do końca łapie kiedy się odtwarzać i który pokład pamięci masowej. Widać , że BIL ją zainfekował w pierwotnym stanie formatowania .

   Usuń
  2. Ja nie na temat - boska wypowiedź! Gratuluję!

   Usuń
 58. Rada Miejska co najmniej powinna szanować uchwały poprzedników, którzy po burzliwych debatach opowiedzieli się za mieszkańcami, którzy wiatraków nie chcą. Na tym polega tzw. ciągłość władzy oraz trwałość decyzji administracyjnych. Jeżeli Rada postępuje inaczej to znaczy, że jest skorumpowana. Wstyd i hańba. Wpisuję się w potrzebę podstawienia taczek z gnojem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śmieszno i straszno. Całej sprawie winny się przyjrzeć jakieś sprawne służby.

   Usuń
  2. Jedyne sprawne służby to koła różańcowe radia maryja. Widzą jeszcze dobrze bo Adamczyk dosponsorouje niedowidzących, ale ździebko niedosłyszą - nic to zajmą się problemem. Pierwsza na ogień pójdzie Kasiorowa, oj będzie się tłumaczyć...

   Usuń
 59. Nie chce się już czytać waszych wypocin FRUSTRACI! Piszecie chyba już tylko dwaj dla siebie samych. Miłej konwersacji!

  OdpowiedzUsuń
 60. aż nie chce mi się wierzyć że w Zamęcinie takie ciemniaki mieszkają i godza się na wiatraki jak w Polsce tam gdzie jest najwieksza świadomość Wielkopolskie, Mazowieckie, Górnośląskie nie daja sobie kitu wcisnąc bronią sie jak mogą i przez to głupich szukają gdzie indziej w biednych zadłużonych gminach wioska się rozwija tylko po co i dla kogo jak jak jeden gospodarz z drugim zrobi interes życia kosztem wszystkich pozostałych postawią przy wiosce kilkanaście wiatraków wywieje z Zamęcina ludzi szybko

  OdpowiedzUsuń
 61. a ja odwróciłbym pytanie! jaki interes w tym mieli radni, którzy głosowali przeciwko?

  OdpowiedzUsuń
 62. Oj cwaniaczku. Przecież wiadomo, że za wiatrakami głosują tylko ci co mają w tym interes- sami chcą na swoich polach wiatraki lub ktoś z ich rodziny pracuje w jednostkach gminnych (PKG, szkoły, urząd itp).... Głosujący przeciw wiatrakom na pewno nie chcą mieć widoków na te monstra i niejednokrotnie rozmawiali z mieszkańcami o tym. Adamczyka ludzie obchodzą tylko przed wyborami- jest zwykłym kłamcom z PO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj! Zdaje się, że to Ty jesteś cwaniaczkiem! Wypisując tu takie bzdury-insynuacje, niepotwierdzone oskarżenia, snując teorie spisku itp. próbujesz mącić ludziom w głowach i pewnie masz w tym cel! Jednak LUD nie jest ciemny jak Ci się zdaje i potrafi sam myśleć. Zmień retorykę i tematykę bo jeden już na tym się przewiózł i nic nie wskórał a LUD olał go w wyborach!

   Usuń
  2. Wiatraki niech mają sąsiedzi. dzięki temu u nas będą się budować i płacić podatki, a nie "pod wiatrakiem". Poza tym postarajmy sie o elektrownie słoneczne, bo z nich faktycznie są duże pieniądze dla gminy. Wiatraki nie pomogły Krzęcinowi, który stracił zainteresowanie nowymi budowami a budżet mają naprawdę lichy...

   Usuń
 63. Wybory do sejmu za pasem a Adamczyk wycina taki numer! Ciekawe jak długo PO będzie się tolerowało takie zachowanie? Widać, że tej partii kompletnie nie zależy na wizerunku a tylko na władzy i publicznej kasie.

  OdpowiedzUsuń
 64. Adamczyk zwalczał Pana Sokoła za plany wiatrakowe w sądzie administracyjnym a teraz zachowuje się jakby jadł mu z ręki.... I co się tu "nowego" pojawiło? Potrafi ktoś wyjaśnić nagłą zmianę?

  OdpowiedzUsuń
 65. Niedługo wybory parlamentarne a nasz Heniek Flaszka radny powiatu, nie wiadomo czy jest w PIS czy w Kukiz15. Heniek oddaj mandat radnego PIS, bo jak można być pełnomocnikiem PIS i Kukiza15, bynajmniej do zgłoszenia obwodowych komisji wyborczych w całym powiecie. Ciekawe czy wie o tym jego szef poseł Hoc, i ciekawe co by o tym pomyślał Kaczor, za którego plecami siedział w II rzędzie na niedawnym spotkaniu w Koszalinie. Heniu pierwszy wszedł w koalicję z Kukizem chociaż nie wiadomo jak rozstrzygną się wybory. Heniu to strateg, który myśli za swoich bonzów. Takiego zdolnego mamy polityka w Choszcznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełnomocnicy PiS zostali do tego upowaznieni właśnie na konwencji o ktorej tutaj wspomniano. Widzę że ktoś tutaj jest niedoinformowany dlatego radze najpierw sprawdzić informacje a dopiero później się wypowiadac. Istnieje coś takiego jak Ruch Kontroli Wyborów i właśnie z racji tego iż ruch Kukiz 15 nie posiada odpowiednich struktur by obstawic wszystkie komisję, ten obowiązek i przywilej spadł na działaczy PiS :) wszystko w temacie!

   Usuń
  2. Weź Heniu flaszkę spotkaj się z Jasiem i nie marnujcie czasu komunikowaniem się przez neta.

   Usuń
  3. Jakis super ekspert chciał wietrzyć aferę w PiS a zostal zgaszony jak pet hehe widać że człowiek bez mapy.

   Usuń
  4. Na fejsbuku "Henio - polityk"- mój wnuk pokazał mi ile ma on fanów, aż 24
   Heniu jesteś Wielki!

   Usuń
  5. Nie liczą się fani na facebook a wyborcy którzy oddają głos ;) Pan Henryk jest w Radzie Powiatu a Ciebie pewnie nie ma nawet w radzie 'podworka' hehe.

   Usuń
  6. HENIEK TO MITOMAN, CZY WIECIE WY KTÓRZY NA NIEGO GŁOSOWALIŚCIE, ŻE POTRAFI BYĆ NA SESJI RADY POWIATU ALBO POD WPŁYWEM... ALBO NA KACU
   GRATULUJĘ JEGO ELEKTORATOWI, DOSTAŁ SIĘ PRZE PRZYPADEK BO KOLEDZY Z LISTY PIS ZAPEWNILI MU MANDAT A GŁOSÓW DOSTAŁ CHYBA 3 RAZY MNIEJ JAK OBECNY STAROSTA, CZYLI FUKSEM !!! WIELKI POLITYK CHOSZCZNA.?

   Usuń
  7. obecny starosta to nie jest dobry przykład z całym szacunkiem dzisiaj widzimy ile psl naprawdę jest warty z ponad 20% niby poparcia w ostatnich wyborach gdzie było kilka milonów głosów nieważnych pozostało ledwie ponad 5% niemniej jednak Heniu to cieniak trochę cieńszy od starosty to prawda

   Usuń
  8. hehe komuś żal dupke ściska!

   Usuń
 66. czy ktoś z Choszczna startuje z listy Partii Oszustów ? wyjechałem z miasta nie mam kontaktu a jestem ciekawy czy znalazł się ktoś w mieście co nie ma honoru ani godności obstawiałbym Adamczyka ale to śmierdzący kartofel i nikt go pewnie nigdzie już nie chce a może jednak jakiś akt desperacji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z listy PO do Sejmu z Choszczna startuje Pani W. Kaszak, wicestarosta Powiatu z nr 3

   Usuń
  2. Startuje z tej listy bohater afery podsłuchowej, serdeczny kolega naszego burmistrza i zagorzały entuzjasta wiatraków PAN Stanisław Gawłowski (obaj PO). Za aferę wyleciał z wiceministra środowiska, ale to w partii PO widać nie ma znaczenia. Czy warto ufać takim popaprańcom?

   Usuń
  3. Warto ufać dopóki jest przy korytku. Jak odszczepić go od korytka należy przestać ufać i przerzucić zaufanie na kolejne "narodu wybranie", czy nikomu nie kadzę - ufam tym co majom wadzę .

   Usuń
  4. Stasio jedzie po bandzie - pokazuje zdjęcia z jakiegoś kulinarnego programu jako dowód że pisiory zrobiły aferę podsłuchową. Wiceminister, co prawda były, ale żeby taki poziom. No, no....

   Usuń
  5. Gawłowski: „Maciek [minister środowiska Maciej Grabowski] do mnie mówi: chodź ze mną na spot­kanie ze związkami zawodowymi. Pytam: chcesz mieć dobre spotkanie czy zje…ne? On mówi: no nie, no, raczej dobre. Ja mówię: To idź sam! Tak, kurde, to jest – powiem to uczciwie – co nowy minister, jest spotkanie ze związkami i ja tam jestem. Po ch... ja tam mam iść po raz czwarty!
   Wawrzynowicz: Kwiatek do kożucha. Cztery godziny pier...lenia o niczym.
   Gawłowski: O niczym. Beznadziejne pensje, beznadziejne coś tam, skargi – niech spier...lają!
   (...)
   Wawrzynowicz: Za 30 lat będzie kompletnie rozjebany system emerytalny. Nie będzie istniał w takim sensie, jak dzisiaj istnieje. I wszyscy będziemy otrzymywać emeryturę 700 zł, 900, 1200, czyli taką, żeby przeżyć, natomiast absolutnie umożliwiającą wegetację. […]. Bo to jest ten problem taki właśnie, który ja mam z tymi emeryturami. Że ja nie wierzę, że to dojedzie.
   Gawłowski: Ja też…

   Usuń
 67. Partie PO przedstawia prasa na zachodzie jako partie aferzystów nieudaczników i pozorantów i dziwią się tu że w ogóle ma ona jeszcze jakieś poparcie i pisza zadając pytanie "kim są Polacy żę dokonują takich wyborów ?"Pani Kaszak nie kojarze pewnie to mało istotna postać tylko się dziwię że to całe szmbo ściąga na siebie ale może swój do swego ciągnie ?

  OdpowiedzUsuń
 68. Szanowni wyborcy - mamy ogromny wybór patrząc na lokalnych przedstawicieli: pan Myćko - zootechnik z Lubiany, szczególnie lubijany przez PSL, pani Kaszak z Pe Ło, którą lubią wszystkie miśki oraz Książe Dziekan. Ubyła niestety Pani Drabik ode partii PiS - nie wytrzymała presji czasu i zawartości wapnia w kości. mamy w czem wybierać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gawłowski nadaje się do ciupy a nie do Sejmu. Takich cwaniaczków w dalszym ciągu próbuje nam sprzedać PO. A Pan Adamczyk gościł go niedawno na jakichś odczytach w sprawie dotacji...
   Szkoda Pani Kaszak, bo w tej grupie wiele traci...

   Usuń
  2. Pani Kaszak ma mieszkańców Choszczna za idiotów " ładny" ma obraz o ludziach tutaj mieszkających myśli ze jak wyklei całe Choszczno swoim nazwiskiem i mocno podretuszowaną facjatą to ludzie zagłosują za miernym plakatem- kandydatem jak by była godnym i wyróżniającym sie mieszkańcem Choszczna wystarczyły by pewnie dwa plakaty na krzyż do tego ta skompromitowana spadająca na dno PO żenada

   Usuń
  3. Plakaty, jak plakaty. Większą ma teraz oglądalność niż za czasów panieńskich. Szkoda tylko że nie ma plakatu od pasa w dól. Za to obchodzenie rocznicy powstania szkoły w Sławęcinie i nadanie jej tytułu przyjaciela ( nie rozumiem dlaczego nie przyjaciółki ???) szkoły w październiku to błazenada wyborcza. Gratulacje dla dyrektorki szkoły w Sławęcinie - wdzięczność za stolec niech nie ginie. Jakaż piękna uroczystość , nawet Wacek był trzeżwy.

   Usuń
 69. Taka kampania plakatowo internetowo medialna !!! 3 miejsce na liście PO tyle wydanych pieniędzy żadnych kontrkandydatów z miasta do tego Wicestraosta Powiatu z takim słabym wynikiem przy tych nakładach i "zabiegach" z samego regionu powiatu powinno być lekko 5 tys jak nic a tu ledwo ledwo ponad połowa z tego

  OdpowiedzUsuń
 70. Szanowny Panie Mićko i inni byli kandydaci z PSL, uprasza się o uprzątnięcie plakatów wyborczych z terenu Powiatu Choszczeńskiego. Wybory się skończyły.

  OdpowiedzUsuń
 71. PSL wie jak zwykle więcej przygotowują sie chłopki pewnie do wyborów samorządowych rychłych ? no ale chyba nie az tak ,a tak nawiasem to se radni od podwyżki własnych diet i wiatraków porządzili ;)

  OdpowiedzUsuń
 72. No i po wyborach. Teraz PIS przejmie władzę w Choszcznie. Wybory juz niedługo i zakończymy nareszcie psucie miasta i gminy przez Adamczyka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty się obudzisz i znowu będziesz w realnym świecie gdzie przez kolejne trzy lata będzie rządził aktualny burmistrz wybrany w demokratycznych wyborach. Twoim ulubionym zajęciem będzie spanie bo tylko w snach spełnią się twoje marzenia o PISOWSKIM Choszcznie. Co rano będziesz się budził i cierpiał bo w twym małym umyśle nie jest możliwe pojęcie realiów otaczającego świata - demokracji i wolności. Śpij i śnij o tym co nie nastąpi. Śpij i śnij bo bo nie pojmujesz realiów i tylko sen może ci przynieść ulgę.

   Usuń
  2. Heniu Flaszka na starostę he he he !!!

   Usuń
 73. Dobry moment Adamczyk okazał się zwykłym oszustem a jego radni -bezradni dziadami Burmistrz zdążył podjąć ze Starosta kilka wspólnych "decyzji " a tu z góry zaplanowany scenariusz się zawalił tak to właśnie pazernością na władze bez wyobraźni można się udławić no i szkoły nie będzie trzeba budować łączymy gimnazjum z podstawówką co za "pech "

  OdpowiedzUsuń
 74. Czy Gowin to ten dupek który jako minister w rządzie Tuska próbował zlikwidować sąd w moim mieście i mój ojciec jako PISS-owiec złorzeczył mu na czym świat stoi a teraz będzie wicepremierem w rządzie PISS ? kuźwa polska polityka jest poje..na bo inaczej się tego nie określi.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty