wtorek, 15 lutego 2011

Kiedy będzie woda PITNA ?

peter. 2011-02-12, 23:50 Tłusty Zawsze Skuteczny. Kiedy będzie woda PITNA ?
CZERWONY 2011-02-13, 10:32 Obawiam się że nigdy… Być może tę wodę jeszcze będą nasze dzieci i wnuki piły…
aBuu 2011-02-15, 11:07 wczorajsza woda to była przesada ! Od dawna tak nie smierdziała. O zgrozo, a myślałam ze będzie lepiej.

13 komentarzy:

 1. Jak drugiego tłustego wyjeb... na pysk Tego co straszył. Nakopał bym mu za ten gnój do ktorego doprowadził w naszym miescie. Zawsze skuteczny będzie się go bał do końca życia. KOLESIE

  OdpowiedzUsuń
 2. Ręka Ręke myje dlatego taki syf jest w naszej wodzie.
  Nikt nie ponosi odpowiedzialności za tą gnojówke.
  Dlaczego z nas ludzi robi się idiotów?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie interesy przysłaniają im prawdziwośc tego do czego zostali powołani. I żeby nie było ,że nie ma uczciwych ludzi. Oni są ,ale giną w tłumie tych pozostałych ,lub widząc co się dzieje i swoją bezsilnośc, poddają się i stają z boku sami nie szkodząc ,ale i też nie pomagając ,ani nie walcząc z tymi którzy są decydentami. Ta przykra prawda jest niestety regułą. Kasa ,kasa, układy, znajomości i ciemne interesy przysłaniają to co jest w życiu najistotniejsze. dobro człowieka

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego ten człowiek z PGRu rządzi dalej naszą spólką. Niech się skupi na sprawach powiatu bo teraz będzie jeszcze gorzej jak ma rozdwojenie jaźni. Zrób z tym syfem w końcu porządek BURMIUSTRZu przecież jesteś skuteczny

  OdpowiedzUsuń
 5. heheh wybraliście ich mimo że nie głosowaliście więc morda w kubeł. Niepodoba się albo śmierdzi to do marketu dzięki 6 marketom macie tania wode przeciez ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dwa GRUBASY to świetny duet do zarządzania ciemną masą która na nich głosowała ; )))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Chamstwo, manipulacje i bezczelna pewność siebie w dążeniu do rozwalania Choszczna porzez KOLESI jest naprawde przerażająca!

  OdpowiedzUsuń
 8. Adamczyk ty cholerny debilu !!!Twój Koles mógł spowodował śmierć niewinnych ludzi a ty jeszcze masz czelność dalej go trzymać ?! Pokory więcej !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Adamczyk ma nasrane we lbie i to totalnie jak mowi ze ta woda jest do picia.
  Raczzej do dezynfekcji jelit po alkoholu
  koles naprawde ma klopot z samym soba
  Co nie wejdziesz do jakiegoś pokoju w UM to 5l. baniak z woda stoi

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja nie głosowałem na niego i jestem z tego dumny. Mogę spokojnie spojrzeć w lustro. Co do wody to rzeczywiście coś jest z nią nie tak. Może i spełnia tam jakieś sobie normy, ale jest okropna. Wiele osób mi o tym mówi- że musieli wylać rosół czy wyrzucić inny posiłek na niej przygotowany. Z resztą wiem to też po sobie. Wodę pitną tak jak chyba większość kupuję w sklepie. I tym sposobem ledwo zipiąca spółka zarabia jeszcze mniej. BILZNESMEN z Prezesa prawdziwy, co tu gadać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Za podwyżką cen wody głosowali ( Jędrowski, Gromadzki, Włudarski, Czapiewski K., Stróżyński, Szemlij, Czapiewski R., Kunowski, Kołodko, Kozubska, Miładowski, Stefański, Bikowska, Szymański.). Życzmy więc sobie, smaczej chlorowanej, drogiej wody, nowa ekipa jest na fali.”

  OdpowiedzUsuń
 12. Czyli same małpki. Brawo! Rączka do góry bo Adamczyk patrzy. Za co ta podwyżka? Szlak człowieka trafia! Kurw...Mać!!!
  Za gówno, które leci z kranu????
  Już nawet myć się nie można!!!
  Pieprzone Gnojki!!!!
  Pudliszki i PGR Pełczyce

  OdpowiedzUsuń
 13. Opinie wyrażone na Forum serwisu www.blog-choszczno.pl i wszystkie wpisy są własnoscią ich autorów i nie prezentują stanowiska forum blog-choszczno.pl . Autor wpisu ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść, a w przypadkach kargodnego łamania netykiety i innych spornych sytuacji dane użytkownika forum mogą zostać przekazane zainteresowanym stronom. Pamietaj: W Internecie nie jesteś anonimowy. Twoje IP pozostaje do wiadomości redakcji

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty