środa, 16 lutego 2011

Berserker’s Team Choszczno w kłopotach! | MMACTION

Berserker’s Team Choszczno w kłopotach! | MMACTION: "Berserker’s Team to jeden z najlepszych klubów MMA (i nie tylko) w naszym kraju. Poza główną siedzibą w Szczecinie posiada aż jedenaście filii rozsianych po całej Polsce. Jedna z nich znajduje się w Choszcznie, niewielkim mieście w zachodniopomorskim. Jeszcze do niedawna klub prosperował całkiem przyzwoicie, czego dowodem było zorganizowanie w listopadzie 2010 r. gali MMA! Do tego czasu zawodnicy trenowali w sali na terenie jednostki wojskowej. Po nowym roku niestety pojawiły się problemy i klub został bez miejsca do treningów. Sala w Szkole Podstawowej na której znajduje się mata o wymiarach 10m. x 10m. podobno przez cały dzień jest zajęta i nie znajdą się nawet dwie godziny wolnego czasu podczas którego można byłoby ćwiczyć. Co gorsze, władze miast również nie kwapią się z pomocą."

4 komentarze:

 1. żaden z chłopaków trenujących na jednostce niema problemów z wejściem na trening.gala nie jest dowodem prosperowania klubu,zorganizowana była przez osobę prywatną,na jednostce żaden zarejestrowany klub nie funkcjonował to tyle dla wiadomości ludzi niedoinformowanych.

  OdpowiedzUsuń
 2. W ramach wyjaśnienia wszystkim tego całego zamieszania. Klub Berserkers w Choszcznie nieoficjalnie działał od ok półtora roku nieoficjalnie ponieważ nie był zarejestrowany a trenowała w nim grupa kolegów, którzy sportami walki interesują się od kilku lat a nazwy klubu używali z powodu tego,że kilku trenowało w Berserkersach w Stargardzie i na zawodach reprezentowali klub Berserkers.Trenował tam także po czasie Łukasz Sz. i Marek K "Marycha". Pan Marek K. wpadł na pomysł zorganizowani gali MMA, która odbyła się pod koniec ubiegłego roku.Organizował ją jako osoba prywatna a klub ,który wówczas nie istniał oficjalnie i nie był zarejestrowany powtórzę był grupą ludzi która trenowała dla siebie nie miał z tym nic wspólnego ani nie czerpał z tego żadnych korzyści.Na gali wystąpili Michał G. oraz Martin T. Wcześniej swoje pierwsze walki mieli także inni w Gorzowie i Barlinku.Po gali RFight Pan Marek K postanowił mieć swój klub MMA można powiedzieć że wziął sobie nazwę klubu Berserkers ponieważ zarejestrował klub jako filię BERSERKERS TEAM CHOSZCZNO i stał się jednocześnie jego prezesem.Miało to miejsce na początku tego roku.W tym momencie klub który oficjalnie nie istniał się podzielił.Można powiedzieć Marek ma swój klub Berserkers Team Choszczno, który jest zarejestrowany.Ze starej grupy przeszedł do niego Łukasz Sz. i Marek K. reszta ,która trenowała została bez żadnej nazwy skład się nie zmienił ci co trenowali trenują dalej maja gdzie trenować i mogę dodać trenują prawie co dziennie i nie mają na co narzekać.Teraz moja prośba zanim będziecie pisać jakieś komentarze do waszej wiadomości nie interesuje nas ta cała dyskusja nie wiem dla czego pojawia się tu osoba Michała Gwadery i Stefana.Oni trenują dalej z tymi z którymi trenowali od początku.Powiedzmy że jest to klub "X" ponieważ oficjalnie nie istnieje.Do wiadomości wszystkich nikt kto tam trenuje nie ma nic przeciwko klubowi karate fokom kajakom i innym klubom sportowym w Choszcznie a już na pewno nie mamy nic przeciwko trenerom tych klubów mogę dodać że darzymy ich ogromnym szacunkiem i gratulujemy sukcesów jakie odnoszą.Oni robią to co lubią i co jest ich pasją my dalej trenujemy MMA bo to jest nasza pasja.Również nie interesuje nas polityka w naszym mieście żaden z tych złośliwych komentarzy nie pisał nikt od nas Proszę nie kojarzyć nas z klubem Berserkers team Choszczno gdyż tak jak napisałem nasze drogi się rozeszły a całe zamieszanie jest wokół klubu Marka i jego zawodnika Łukasza Sz. My mamy gdzie trenować i o nic nie musimy walczyć. walczyć.Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Admin !!! Zmień temat, tematu nie ma !!! Pisz o czymś ciekawym, a nie od tygodnia tylko Piwno Serowo Krakersowi i ich "problemy", która są niestety tylko wirtualne.

  OdpowiedzUsuń
 4. sprzedam rolki...nowe-nieużywane , jeżdżone 15 razy tylko...wymieniony rozrząd, łączniczki - tulejki i łączniczki tulejków również, na alusach gumowych...oryginalnych przebieg 20 km.
  polecam.

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty