poniedziałek, 26 listopada 2012

Róża w ustach,karnawał w starostwie - czytelnik

"Pracownicy naszego starostwa odbyli szkolenie nad morzem w eksluzywnym ośrodku za niemałe środki publiczne. Tematem szkolenia była umiejętność pisania projektów uchwał. Jak można się zorientować to program nie był przeładowany co do szkoleń,ośrodek posiadał SPA i basen. W świadomości kursantów na długi czas pozostanie w pamięci taniec Pana wicestarosty z damą ,gdzie dżeltelmen ten różę trzymał w zębach. Nie gorszym tancerzem okazał się starosta Lesław ,choć dopiero co po operacji kolana,to nie przeszkadzało by obtańcowywać wszystkie ,prawie wszystkie Panie ze starostwa ,a wybrane kilkakrotnie. W starostwie rozpoczęto karnawał w stylu argetyńskim z różą tylko ,że za pieniądze publiczne ? Dosiego roku Panowie Starostowie niech bal trwa dopóki my przy władzy"

12 komentarzy:

 1. Och! zapomniałam się podpisać: J.B.

  OdpowiedzUsuń
 2. żenujący komentarz mego poprzednika , a cały wpis : róża w ustach.. no cóż wszyscy wiedza o co chodzi , patrzą i tolerują , gadają między sobą narzekają , biadolą , plotkują ale nic z tym nie robią i na koniec jeszcze ironiczne życzenia :
  Dosiego roku Panowie Starostowie niech bal trwa dopóki my przy władzy" .
  zamiast pisać bzdurne komentarze weźcie
  się za nich !
  ZMIELENI.PL !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawno nie zbierałem głosu ale muszę podzielić się swoimi spostrzeżeniami o naszych włodarzach. Pan " wiecznie opalony" kiedyś a może nadal darzył wielką sympatią panią " złotóweczkę" przez to ona obraża się na wszystkich tzn. na wszystkie Panie które na krok zbliża się do " wiecznie opalonego". Ta Pani : złotóweczka" nadal nic nie robi w Starostwie tylko chodzi po pokojach i pije kawkę. Na dodatek ma pod sobą sztab ludzi którzy wieżą w nią jak w wielkiego MAO TSE TUNGA.
  Odnosząc się do : wyjazdu integracyjnego" zwanego dalej szkoleniem :) na owym szkoleniu oprócz Pani "złotóweczki: inne lokalne primabaleriny ze Starostwa pokazywały swoje wdzięki w czasie zabiegów pielęgnacyjnych ciała. Wszyscy dobrze wiemy jak można szybko awansować - pokazać się na sesji i pokazać się w czasie kąpieli czy też w jakuzzi . heheheheheh. Nie omieszkam dodać że nie ma też co ogólnikować , były tam też niewiasty które nie są łase na taki kąsek jak "wiecznie opalony" i " loczuś". Tak że historia zatacza krąg. Wcześniej na fali była " złotóweczka" która poświęciła dla "wiecznie opalonego" nawet swoje małżeństwo a teraz dobre notowania ma " czarna mamba" - która wie jak owinąć mężczyzn( czytaj: wiecznie opalony i loczuś) wokół własnego palca.
  Na tym kończę mój ponowny powrót na forum.

  Ale jak to bywa wkrótce znowu się ujawnię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dajcie już święty spokój tej Pani,wymyślacie wierutne bzdury aby jej dopiec. Czy ona jedna się rozwiodła?.
   Nie pomyśleliście, że o jej dziecku, jak ono to odbiera.

   Usuń
 5. A czy " czarna mamba" nie myślała gdy stawiała na szali rodzinę i karierę polityczną. Jak się mają ludzie którzy jej zaufali w wyborach,miedzy innymi ja!!! To nic mam nadzieję że się opamięta i wróci do wartości jakie prezentowała wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto to jest "czarna mamba"? Bo nie rozumiem? I jakie wartości prezentowała wcześniej?

   Usuń
 6. Czarna mamba czyli Lusi?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czarna czyli opalona?

  OdpowiedzUsuń
 8. To dla ludzi PO . Facet (Donek) nie ma na drogi ale ma na fotoradary!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=QpyatBFA_HU

  OdpowiedzUsuń
 9. zazdrość? to jest to! największa wada Polaków! Ot, taki prymitywny sposób na dowartościowanie się.

  OdpowiedzUsuń
 10. czarna mamba to pani przewodnicząca rady gminy, aczkolwiek pani kierownik w Starostwie Pow.

  a Lusi to Lusi


  wiecznie opalony to Starosta
  przecież to takie proste heheheheheheheheh czy juz wszystko wiadomo w razie wątpliwości proszę dzwonić pod numer 95 765 70 11 tam ci pomogą

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty