piątek, 18 listopada 2011

PROJEKT BUDŻETU GMINY CHOSZCZNO NA ROK 2012


choszczno.pl/content/view/1385/1/ PROJEKT BUDŻETU GMINY CHOSZCZNO NA ROK 2012

20 komentarzy:

 1. Choszczno zawsze będzie biedne bo powiat z gminą nie potrafią się dogadac co do priorytetów naszego regionu , nie myślicie alkoholicy do przodu

  OdpowiedzUsuń
 2. Budżet - cieniutko. Wystarczy na wszystkie długi pana burmistrza?

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno wystarczy na chore pomysły Adamczyka i jego bandy. Miała być praca, pomoc młodym, a tu co?! Ścieżki dla emerytów dookoła jeziora i inne badziewia. Ładnie wyglądają, ale nie dają zarobić ludziom, których się tylko skubie. No, ale to polityka ogólnokrajowa PO. Składka ZUS do góry, podatki do góry i tyle. Tyle tylko, że Adamczyk miał coś zmienić. Nie zrobił nic dla ludzi. Z bandą swoich małpek podnoszących łapki do góry jak przykazał, sprzedał i sprzedaje co się da. Tak jest najłatwiej. żeby tylko pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostały przeznaczone na jakieś inwestycje, ale u nas są marnotrawione na durne pomysły Adamczyka i jego świty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nauczyciele nie dostaja pensji na czas. Składki ZUS są płacone po terminie (z odsetkami!)? Nawet telefony w Gminie sa czasami wyłączone za zaległe rachunki. Czy Pan Burmistrz zasłużył na premię? Najlepiej niech sie sam pochwali jaki przelew otrzymał.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla Burmistrza może premia,a dla reszty plakietki "przeżyjmy to jeszcze raz".Tak się tworzy dobry klimat i dobrą atmosferę.

  OdpowiedzUsuń
 6. W poprzedniej kadencji radni Odrodzenia popadali w propagandę sukcesu,cieszyli się z przeinwestowanej,co gorsze już wówczs mocno zadłużonej gminy i z zachwytem słuchali swojej przewodniczącej jak świnie grzmotu,że miasto było zadłużone,jest zadłużone i będzie zadłużone.Była euforia.Przedstawiając budżet 2012 roku Adamczyk powiedział:"budżet zapewnia bieżące funkcjonowanie gminy Choszczno i jej jednostek".Pytam się gdzie perspektywa i przyszłość tego miasta.Brało się brało i się urwało,a nam dał mąki i wypędził z dupy bąki.

  OdpowiedzUsuń
 7. W tej kadencji jeszcze bardziej popadają w propagandę sukcesu.Im większa bieda tym bardziej im do śmiechu.Popatrz na transmisję sesji,m.in.na ten trzyosobowy stolik mimo,że ten z boku gość przysypia ale od czasu do czasu po przebudzeniu jakoś załapuje.No cóż za 1 tys.zł.miesięcznie należy pokazać się z klasą i zachować przyzwoicie w każdym momencie przebudzenia lub wybudzenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dezertują bo nie ma kasy w gminie.Po prostu nie ma z czego doić.Widać jakich mamy radnych.Adamczyk powinien im wypalić ostrego szpica.Od dłuższego czasu jak małpki podrzucali łapkami.W końcu jakaś odpowiedzialność powinna obowiązywać,a może jak chce się konia złapać,to mu się owies daje.Zobaczycie jak znowu na następnej sesji będą głosować jak na komendę,bo będą mieli coś obiecane.To jest gra,kto się nami przejmuje.Martwią się sobą i rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 9. Widać jak Odrodzenie jest słabe.Jest małomówne, całkiem nieme,a jedynie w miarę imponujące w ilości wyrzucanych łapek.Podwyżka ceny wody w społeczeństwie słynącym z ubóstwa.Tak się nie da.Obiecywana modernizacja ,kto to w to wierzy?

  OdpowiedzUsuń
 10. Odrodzenie słabiutkie i małomówne,to fakt,tak będzie do końca kadencji ! Miesiąc w miesiąc szef gminy bierze 13 tyś,z-ca 10 tyś,skarbnik 10,000,przewod. rady 5 tyś, z-ca sekretarza (odrodzenie) 3 tyś ,w zaokrągleniu wychodzi 40 tyś,razy to 12 m-cy i mamy 480 tyś ,razy cztery i wychodzi prawie 2 miliony zł.Dziwne,że nikt nie zabierze głosu z kołalicji,wszak obowiązuje dyscyplina klubowa

  OdpowiedzUsuń
 11. Umoczeni są po uszy i poukładani po pachy łącznie z radnymi koalicyjnymi.Popatrzeć po kolei po stole jak leci transmisja z sesji.Teraz na sesji było widać,że chciało postawić się dwóch radnych z Odrodzenia.To była kiepska sztuka teatralna.Nieme kino,tylko po co jak jednego ojciec jest kadrowym w MPGK-u, a drugiego córka pracuje w Urzędzie Miata.Uważam,że po tym ruchu na następnej sesji bedą głosowali na dwie ręce.Jak ta układanka się nazywa?

  OdpowiedzUsuń
 12. Przy takich pensjach i gażach wodę,smiecie i podatki można podwyższać,a pajace łapki podrzucają. Uważają,że się bawią,a to poważna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 13. Portal z 20.02.2012. pod tytułem "Samorząd zarobi kosztem upośledzonych dzieci" krytykuje likwidację ośrodka w Niemieńsku,natomiast zarobki bossów gminnych można zatytułowac "Samorząd zarabia kosztem nieświadomych mieszkańców gminy Choszczno".

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Burmistrzu proponuję zreformować administrację i zredukować etaty,a nie wyciągać rękę po następny kredyt.

  OdpowiedzUsuń
 15. Wre robota,działa klika
  A co z tego ma wynikać?

  I wspaniale się bogaci
  a co naród?

  Naród płaci!

  OdpowiedzUsuń
 16. Popatrzcie lepiej jak w starostwie zarabiają. Ile kasy wydaje na urząd ten dureń starosta. To nasze podatki! Wara od tej kasy!

  OdpowiedzUsuń
 17. Kto podnosi podatki za grunty,rolne,opłaty za wodę i śmieci.Popatrz na jakim płacimy poziomie.Już chyba nie da się wbić wyższego biegu.Kpina.Kto o to powinien zadbać, burmistrz czy starosta.Po drugie czy my musimy utrzymywać dwóch nieudolnych włodarzy.Przed wyborami koncerty obiecanek,a w kadencji pełna egzotyka,nic nie ma.Czekaj tatka latka, a może będzie lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 18. Radni miejscy zaczynają się tasować,czy to zwiastun nadchodzącej wiosny? Jak się wydmuchało kasę z budżetu, to trzeba szukać nowych przygód i dochodzić gdzie ta kasa się podziała i dlaczego jej nie ma.Pytanie, czy Adamczyk uwierzył radnym czy radni uwierzyli Adamczykowi.Tego bałaganu nikt nie posprząta,tym bardziej,że Gmina zalega kasę dla MPGK-u.

  OdpowiedzUsuń
 19. Radni, którzy chcą się dopiero pokazać wyborcom z dobrej strony, ale i tak wszyscy się śmieją, że podrzucali łapki jak pajace, a z drugiej strony jedynie chcieli ugrać coś dla siebie i swoich dzieci /nawet praca/.Jednak to zaczyna nie wychodzić, brakuje kasy na naprawy, remonty i na podwyżkę dla obsługi w przedszkolach i szkołach.Mogli bynajmniej słowo z siebie wydusić dlaczego przeciwni byli dla kolejnego kredytu. Zachowanie jak w niemym kinie, a gmina tonie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Wstyd mi za Brzustowicza który popiera przestępce na staroste wstyd

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty