wtorek, 7 lutego 2017

Kadencyjny burmistrz

Zmiany w samorządach kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów

6 komentarzy:

 1. czas posprzątać po tym nieudaczniku co doprowadził że Choszczno jest w czarnej dupie kolesiostwo i marnotrawienie publicznych pieniędzy to wizytówka Adamczyka i jego trzody przyglądałem się sesji na temat budżetu nawet Adamczykowi było głupio że wybrał sobie takich radnych normalnie stado baranów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie jest nieudacznik ale cwaniak i cham!

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do radnych to nie ferował bym zbyt pochopnych wyroków. Adamczyk nigdy radnych nie słuchał i nie szanował. Podobnie jak swoich współpracowników i pracowników. Tym razem jednak moim zdaniem może się przeliczyć, bo w tym stadzie są wilki w baraniej skórze i myślę, że prędzej czy później te wilki wezmą górę i go zeżrą! Mam nadzieję, że tak będzie bo bardzo źle sobie te "barany" dobrał a kadencja jeszcze się nie skończyła!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha ha ha wilki :) popatrz kto siedzi w tej radzie wybór listy adamczyka był z klucza mierni i z musu wierni :) albo są radni na garnuszku gminnym czy powiatu albo z ich rodzin są córki żony mężowie.... proste i niestety tragiczne

   Usuń
 4. hi hi...Krawiec chyba zwęszył zmianę rządów. W artykule o Centrum Integracji Społecznej w Korytowie z 20 września tak łechce Henia, że aż miło!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kto wymyślił aby końcowy odcinek ulicy Dąbrowszczaków odciąć i nadać tej części nazwę ULICA KOŻEDO ?co oznacza ta nazwa?TAKIEGO WYRAZU NIEMA W SŁOWNIKU!!!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty