wtorek, 22 grudnia 2015

PiS zakazuje służbom publicznym wspierania WOŚP - wielka orkiestra swiatecznej pomocy choszczno


JUREK MÓWI: NIE PRZESZKADZAJCIE NAM
W PIS NIE MA ANI JEDNEJ OSOBY, KTÓRA CHOĆ W JEDNYM PROCENCIE ZROBIŁA TYLE DLA POLAKÓW ILE JUREK OWSIAK--------------polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl
Posted by Sokzburaka on 23 grudnia 2015


19 komentarzy:

 1. Drony sfilmowały, ilu ludzi było na demonstracji ‪#‎KOD‬. I nagle zakazano latać dronami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ci ludzie to przedstawiciele banków ,spędzeni urzędnicy ,skompromitowani politycy i trochę ciemnoty demonstracja żenada

   Usuń
  2. Kilkanaście lat temu byłem fascynatem WOSP, jak w Choszcznie nic się nie działo jeździłem do Stargardu. Tera mam inne zdanie . Kiedyś ideą, tak mi się zdawało było zaangażowanie młodych ludzi w zbiórkę kasy na słuszne cele. Od wielu lat zabrano WOSP młodzieży i dano bankom, instytucjom, urzędom itp. Młodzież stanowi atrapę dzisiejszej WOSP. Puszka wolontariusza przegrała z licytacją serduszka czy pióra prezydenta. TERAZ liczy się tylko wielkośś kasy. Najlepszy jest ten kto najwięcej zebrał , a nie samo to że zbierał kasę. Ten w Choszcznie jak wysypie z puszki 500 zł jest wspaniały, ten na wsi co uzbiera 150 zł NIC NIE ZNACZY. Kiedyś młodziez występowała spontanem, teraz przymusowe występy przedszkoli, szkół , chdku. Czysta komercja. Duch uleciał. Na dodatek to wpierdalanie się burmistrzów, radnych , polityków i innej maści wynalazków. Jak burmistrz da stówkę to jest to sto razy lepsza stówka niż normala z ulicy. Gówno nie idea.

   Usuń
 2. jak juz piszesz te kłamstwa i bzdury to proszę o zamieszczenie tej sugestywnej instrukcji która niby została rozesłana do wszystkich służb

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszym sposobem na nich to dać im trochę porządzić... Niech społeczeństwo się przekona kogo wybrało. Odsunięcie ich teraz to tylko jazgot i zamieszania. Szkoda na to wysiłków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Być może PIS popełnia błędy. To sa ludzie, który pracują nie jak bezmyślne i nieomylne cyborgi. Różnica jest taka, że teraz przestępcy, cwaniacy i koledzy utrącanej starej władzy przeszkadzają jak mogą. Postępują wbrew zasadzie- NIE RÓB TEGO, CO TOBIE NIE MIŁE!!!. A na drony należy uważać- nie ma pewności, czy to jakiś młokos nim steruje dla zabawy, czy przestępca, który właśnie kombinuje jak spuścić z niego bombę na Twoje dziecko.... Owsiaka lubię- fajne imprezy społeczne- tylko czy napewno urzędy muszą odpowiadać za ich bezpieczeństwo? To jest koszt, nad którym należy się po prostu pochylić...

  OdpowiedzUsuń
 5. Adamczyk na kredyt "zafunduje" nam "światełko do nieba" i inne atrakcje.
  Pani Bikowska i inni czciciele keczupa podniosą łapki do góry i dadzą światełko gratis do ciągłego zadłużania miasta... A kiedy zapłacimy niższe podatki? Kiedy w mieście będą niedziurawe chodniki i drogi? Kiedy na kolejowym dworu miejskim będzie przytulnie? Kiedy nasze dzieci przestaną chodzić do szkoły na zmiany? Kiedy prawdziwi bezdomni i opuszczeni chorzy dostana mieszkanie socjalne? Kiedy wreszcie zmniejszy się bezrobocie w gminie? Płacimy Adamczykowi i jego ludziom w zamian za co?.... a kredytów coraz więcej za rządów Adamczyka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy -kiedy-kiedy. Następny co wyciąga łapę po kasę z państwa i samorządów. Ty tylko żądasz i jeszcze chcesz mniejsze podatki płacić. Przeczytaj sobie plan budżetu i zestaw swoje oczekiwania z dochodami gminy a szczególnie z podatków. A najlepiej to się zapisz do szkoły o jakimś kierunku ekonomiczno- finansowym. A jaki ci to w głowie nie rozjaśni to idź do lekarza. Ciekawe ile ty tych podatków do gminy zapłaciłeś- może na kilka metrów chodnika starczy????- osobiście wątpię.

   Usuń
  2. dobrze że głupota nie boli bo byś wył z bólu a może jednak szkoda

   Usuń
  3. Budżet na 2016 :z podatków rolny nieruchomości leśny od osób fizycznych i prawnych ok. 13 mln., inne ok. 1 mln zł, odpis z PIT ok. 13 mln zł., odpis z CIT ok. 0,4 mln zł. Razem ok. 28 mln zł.
   Na inwestycje przeznaczono niecałe 4 mln zł Bardzo mocno inwestycyjny i rozwojowy budżet. Płacimy najwyższe możliwe w Polsce podatki podatki które w rzeczywistości wystarczają na wegetacyjne dryfowanie gminy do lepszych czasów. Ważne z bardzo dobrym wynagrodzeniem dla burmistrza i jemu przybocznych szyszek.

   Usuń
 6. MASZ ścIEŻKĘ Z POMOSTAMI ZA PRAWIE 10 MILIONÓW KTÓRĄ KOLEJNE POKOLENIA BĘDĄ SPŁACAĆ TO SIEDŻ CICHO I SIĘ CIESZ ŻEBY SZKOŁY NIE ZROBIĆ BO PODOBNO WALIŁA SIĘ TYLE LAT I WYDAĆ TYLE MILONÓW TO GRANDA CO DO CHODNIKÓW PO KTÓRYCH CHODZI WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW CHYBA ADAMCZYK CZEKA JAK KTÓRYS KOLEŻKA SIĘ PRZEKWALIFIKUJE I POLDBRUK ZACZNIE PRODUKOWAC BO WYKONAWCA PODOBNO JUZ CZEKA ;) SZKODA GADAĆ TRAFIŁ NAM SIĘ WUC ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Juz za czasów PO byliśmy najbardziej inwigilowanym społ w Europie. No to macie #dobrazmiana wg PiS.
  PiS chce, by 7 lutego weszły w życie nowe przepisy dot. kontroli operacyjnej i dostępu służb do bilingów; projekt jest już w sejmie.

  OdpowiedzUsuń
 8. PiS to szambo jeszcze chce inwigilować i blokować internet jak w Rosji by zamknąć nam usta! Pieprzone cepy!

  OdpowiedzUsuń
 9. no widzę że nawet znawcy Rosji tu zaglądają ;) zaraz PIS nas wszystkich po zamyka strach się bać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisze się pozamyka. ..i nie siej agresywnej propagandy proszę - bo nie o to chodzi.

   Usuń
 10. O czym wy k-wa piszecie co ma piernik do wiatraka chyba jeszcze nikt z was jeszcze nie korzystał z pomocy urządzeń w szpitalu zakupionych przez WOŚP. Gdzie tu polityka ludzie pomóżcie samym sobie bo nikt nie zna wyroków Boskich. Wasza przyszłość należy do Was.

  OdpowiedzUsuń
 11. Piszemy o rzeczywistości. Aparat Owsiaka w ZOZ-ie w 10 % pomoże ogółowi a w 90 % ordynatorom i właściwie ułożonym lekarzom w prywatnych badaniach i tzw. prywatnej scieżce przyjęcia do szpitala. Jeśli tego nie wiesz to znaczy że nie chorowałeś poważnie i życzę Ci takiego stanu jak najdłużej. Pewnie że nie jest to wina Owsiaka, ale dlaczego sukces młodzieży ma służyć nabijaniu kasy cwaniakom i politykom. Swoją drogą poczytaj trochę na blogu matka kurka. Świat nie jest taki różowy . Chyba że jesteś wielbicielem rzeczywitości Kim Dzong II .

  OdpowiedzUsuń
 12. To nie jest wina Owsiaka ? Poczytaj w intrze o spółce Owsiaka Złoty Melon i Jasna Sprawa, , o spółce jego żony Mrówka cała, o spółce jego zięcia Tabasco, o spółce jego córki Feel Mint Production.

  OdpowiedzUsuń
 13. Better Service,Lower Price,Get More Fun at http://www.rs2joy.com/

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty