sobota, 23 maja 2015

A jak głosowaliśmy w poszczególnych obwodach? - choszczno.pl

"A jak głosowaliśmy w poszczególnych obwodach?
Gdyby o wyborze prezydenta decydować mieli wyborcy z obwodów 9 (Miejska Biblioteka Publiczna), 12 (Przedszkole nr 1) oraz 20 i 21 (Areszt Śledczy), to już dziś zostałby nim B. Komorowski. Właśnie tam zdobył powyżej 50 proc. głosów.  Dodajmy, że w sumie w 20 obwodach (na 21) zdobył największą liczbę głosów. Jego największy rywal A. Duda wygrał tylko w obwodzie nr 18 (Piasecznik), a 13 razy był drugi. Sześciokrotnie drugie miejsce zajął P. Kukiz, a po raz JANUSZ PALIKOT i B. Komorowski.

---


7 komentarzy:

 1. Wybór mamy beznadziejny, albo dżuma albo cholera...

  OdpowiedzUsuń
 2. No to Mamy Technicznego Prezydenta...Czekam aż spełni te wszystkie kłamstwa które ludziom naopowiadał a debile uwierzyli...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe czy poda sie do dymisji, tak jak obiecał po dwóch latach rządów, jak nie spełni tych obiecanych gruszek na wierzbie. Czy zapomni o tym dorwawszy się do koryta !

  OdpowiedzUsuń
 4. Wynik wyborów skomentuje krótko. Cieszy porażka Komorowskiego, smuci zwycięstwo Dudy.

  OdpowiedzUsuń
 5. A Choszczno nadal wierzy PO. Dziwne, że wszyscy narzekają, a potem głosują na to samo. Mam wielką nadzieję, że wszystko się zmieni i na naszym podwórku także!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygrał mój kandydat a jesienią dokończymy WYKOPKI i będzie PO ptokach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziwni są wyborcy w Choszcznie. Najczęściej spotykany komentarz przed głosowaniem: a po co głosować na innych i tak nic się nie zmieni... A jednak możliwe są zmiany! Bardzo się cieszę!!!!!!  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty