sobota, 8 listopada 2014

wyborcze piekło - wyborca

Wpływowy samorządowiec umiera na ciężką chorobę. Jego dusza trafia do Nieba i wita go Święty Piotr.
Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić.
Jak to co - wpuśćcie mnie - mówi poseł.
Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry. Zrobimy tak - spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność.
Serio, ja już wiem - chcę trafić do Nieba - mówi radny.
Wybacz, ale mamy swoje zasady.

Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem - świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie - aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr.

Czas odwiedzić Niebo.

I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr.

Cóż - spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los.

Samorząowiec myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy - w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle.

Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół... - wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb. Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu.

"Nie rozumiem! - mówi samorządowiec. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie!

Szatan spogląda na samorządowca, uśmiecha się i mówi:
Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą! A dziś na nas zagłosowałeś. Już jest po wyborach.

Przechodząc do naszego tygla powiatowego to na początku należy wspomnieć o powstaniu klanów rodzinno-politycznych jak rodzina Śieńko, sekretarzowa do sejmiki .teściowa do rady Powiatu, brat sekretarzowej Maciej Zadka do rady miejskiej. Następnym klanem rodzinnym to klan rodziny Kaszaków współpracującym z obecnym burmistrzem .Przechodząc do analizy list to należy wspomnieć listę burmistrza Adamczyka to lista ułożona prze samego belzebuba. Sztandarowe postacie tej listy to kandydaci tacy jak ; Pan Zadka,Jabłecki
i inni kandydaci .Listy kandydatów radnych przedstawionych przez kandydatów na burmistrza Pana Stecyka i Bila też nie są wolne od wad,
Przechodząc do list powiatowych należy wspomnieć listę kandydatów BIO założony przez byłego starostę Opalonego Śliżewskiego ,sztandarową postacią jest kandydatka Łałusz, która startowała już ze wszystkich list partyjnych a jej programem jest tylko mamona ,a nie inna idea resztą jak radnej Buchajczyk. Kolejna lista to lista PO na niej liderka Pani Wioletta Kaszak ,która mówiła o standardach moralnych, szybko o nich zapomniała umieszczając na listach Pana Gacka , nie wspominając o kamizelkach odblaskowych, czy długopisach .Następną sprawką diabła jest lista PSL na której liderem jest "czołowy działacz pan Andraszkiewicz powtarzając za ministrem Sawickim niech frajerzy głosują na te elity. Tej partii pomięszło się wszystko nawet kandydat na burmistrza ,z resztą jak działaczem PSL Czapieskim prezesem RSP Rzecko. Pewnie to wiatraki czynią cuda wyborcze piekło Pozostałe listy nie są wolne od wad w tym od wad kandydatów w tym lista PIS ,dlatego wyborcy szukajcie kandydatów godnych do pełnienia funkcji publicznych.

85 komentarzy:

 1. o lewicy zapomniano czy kandydat do rady powiatu Pan Sakowski po wyborze na radnego złoży mandat ?.Czy klan rodziny Puczyńskich jest nie zatapialny ,pewnie naśladuje klany rodzinne Śieńków i Kaszaków

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe jaki koszt kampanii wykaże obecny Burmistrz? Z tego co widać to koszty są ogromne. A ponoć są limity... Dziwne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Burmistrz stosuje limity jedynie w kulturze osobistej i w trzymaniu łap przy sobie , reszta to rozmach o kosmicznych rozmiarach, ilośc nie jakość!

   Usuń
 3. Dajcie listy osób na które warto głosować do gminy!!! Powiat i sejmik odpuszczam bo tam to sama lipa jest, a z burmistrzem wiadomo najlepiej na nikogo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dlaczego mamy swoją kandydatkę do sejmiku na liście PIS pozycja nr 2

   Usuń
  2. Pani Drabik nie z PSL ?

   Usuń
 4. Gruby na wszystkich mówi barany, jest zwykłym slabiakiem, zbudowal swoj image na byciu groznym i wplywowym, ale to tylko maska, prawda jest taka, że to słabiak i tchórz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gruby to bill

   Usuń
  2. Niestety Bil oprócz WADY PRAWNEJ ma jeszcze genetyczną Za nim stoi cały dwór z Pełczyc i nienapasione towarzystwo z Bugaj, Zaniewską, Kołotko czekających na posady według starej zasady teraz kurwa my, Jego dworzanie liczą, że się powtórzy historia z Jankiem K. i publicznie o tym głoszą

   Usuń
  3. Gruby to burmistrz i ma następujące ksywy: gruby, burak, ketchup, wieprz i bolo.
   bil - biladen

   Usuń
  4. to są same emerytki, ustawione i dzieci maja wyksztalcone,pracujące więc moga sobie poszalec w polityce, ostrzegam parytety:)

   Usuń
 5. Ja przeglądając listy zastanawiam się co kieruje niektórymi kandydatami i czym kierują się ich wyborcy? Radny to z definicji i założenia funkcja społeczna (i nie zmienia tego fakt, że jest dieta) a analizując ich dossier tylko u nielicznych zauważyłem, że mają w swoim dorobku jakąkolwiek pracę społeczną i to w różnych dziedzinach. Zatem czym powinien kierować się wyborca? Ja znalazłem dla siebie "złoty środek" i przyjmę właśnie takie kryterium. Zagłosuję na takich co już coś w swoim życiu dokonali na polu pracy społecznej, gdzieś się angażują, coś robią ponad swoją pracę. Nie jest dla nie ważne z jakiej listy startują, ile mają lat, czy są ładni czy brzydcy, grubi czy chudzi. Co mi po radnym, który jest piekny, przystojny albo wykształconym nauczycielem, dobrym urzędnikiem czy lekarzem lub świetnie prowadzi swoją firmę skoro w wieku 30, 40 czy 50 lat nie zrobił dla naszego społeczeństwa nic. Jaką gwarancję dobrej i bezinteresownej pracy daje taki człowiek skoro dotychczas pracował i garnął tylko do siebie nic nie dając innym? Pewnie dalej będzie to robił, bo to ma w naturze i nie wierzę, ze nagle poczuł chęć pracy dla dobra społecznego. Zanim więc oddacie swój głos dobrze przyjrzyjcie się na kogo go oddajecie bo potem znów będzie biadolenie, że nic nie robią albo, że robią tylko dla siebie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z radnych, których ja znam, to Pan Szemlij pracuje społecznie. Moja córka i jej koleżanki chodzą na zuchy. No właśnie, idea harcerstwa została w Choszcznie zapomniana, młodzi nauczyciele zajmują się durną "papierologią", wklepywaniem wyników sprawdzianów i testów, wszystko oczywiście na wczoraj,więc zupełnie im się nie dziwię, że nie mają po południu siły. Dlatego osoba, która znajduje czas na wyjazdy z dzieciakami (podstawówka, gimnazjum i iceum) na zimowiska czy organizację różnych biegów terenowych - zasługuje na największe uznanie. Tym bardziej, że większości z nas nie stać na wysłanie dzieci na kolonie, bo trzeba byłoby odkładać na ten cel cały rok. Naprawdę podziwiam Pana Szemlija, że znalazł czas i miał pomysł na spędzanie wolnego czasu przez nasze dzieciaki, potrafił je oderwać od komputerów i telewizora.
   Z tego, co wiem, dzięki niemu starsza młodzież zaangażowała się do pracy w radzie młodzieżowej, co też się chwali, bo taka organizacja również przede wszystkim wychowuje.
   Ps. Jeśli znacie jakiegoś innego społecznika, napiszcie. Każdy z nas obraca się w innych kręgach, więc siłą rzeczy wielu osób po prostu się nie zna!

   Usuń
  2. Stefan Szemlij poszedł dla kasy natrzepał komisji w której był przewodniczącym wzioł dietke szkołom i nauczycielom nic się nie zmieniło stary aparatczyk który może więcej zaszkodzić niż zmienić coś na lepsze

   Usuń
  3. Jeśli chodzi o społeczników, to ja też znam jednego - to pan W. Sierakowski - prowadzi dla młodzieży klub akwarystyczny. Chłopcy, którzy do niego chodzą, bardzo go chwalą!
   Je też jestem takiego zdania, jak mój przedmówca z godz. 09:32. Jeśli możecie, to podajcie ludzi, którzy coś robią dla miasta. Koniecznie z uzasadnieniem, oczywiście.

   Usuń
  4. Jeśli chodzi o to kryterium to polecam Tomka Jabłeckiego.

   Usuń
  5. Tomuś Jabłecki to czerwony komuch i kawał drania, to wstyd , że jest radnym, szkoda, że nie znacie jego przeszlości, nasteny rozwodnik, wczesniej kumpel puczka, może razem dalej piją! A to co robi to tylko po to żeby sie dowartościować. Bleeee!!!

   Usuń
  6. Przeglądam sobie forum i jak kiedys największe emocje wzbudzała 'elita" gminy, tak teraz starosta, czyzby tam byly pieniądze do rozkradzenia, bo gmina jest juz bankrutem i chyba o to chodzi.

   Usuń
  7. To będziemy rybki hodować w fontannie:) Super wyczyn!

   Usuń
  8. Szemlij ma spore zasługi. Jest aktywnym radnym. Poza tym aktywizuje młodzież politycznie. Młodzieżowa Rada to jego zasługa. Jabłecki też urodzony społecznik. Warto

   Usuń
  9. Mieszkam w Choszcznie od kilkunastu lat, nie znam wszystkich układów rodzinnych. Szemlij zrobił na mnie wrażenie reaktywacją harcerstwa. Nikomu się nie chciało, bo to mało efektowne i nie daje kasy. A młodzież i dzieci mają zajęcie.

   Usuń
  10. Jabłecki urodzony społecznik, hahahahahahaha, co on zrobil dla kogokolwiek, komu pomógł, jedynie sobie,a odrodzil sie rzeczywiscie przy odrodzeniu,dlaczego dał decydujacy swój ostatni głos podczas sesji radnych, co
   wszytkich zdziwilo i było przyczynkiem oburzenia
   spolecznego,to ci powiem, poniewaz juz w wakacje ulozył sie z ketchupem a on w trójce jego synowa zatrudnił, teraz pisze ksiązke o burmistrzach, a wiesz dlaczego, że by opisac w niej pozycje ketchupa! Zapytaj sie jego dzieci i byłej żony, dlaczego jest sam jak kołek?

   Usuń
 6. proponuje zamknąć bloga na czas wyborów. Za dużo świństw się tu wypisuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zauważyłam,że w tych wyborach startują kandydaci, którzy nie powinni, są to LEKARZE niech oni zajmą się nauką, bo są niestety niedouczeni i leczeniem ludzi. Kolejki w przychodni na kilka godzin a oni udają że są społecznikami. Co, diety im się chce bo nie wierzę, że chcą coś zrobić dla społeczeństwa ich powinnością jest pomagać chorym,a więc namawiam NIE GŁOSUJEMY NA LEKARZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  2. tak jest nie głosujemy na lekarzy !

   Usuń
 7. Dyskusja na forum zamarła, bo weekend. Nabieram podejrzeń, że ludzie piszą w godzinach pracy. Tylko który szef na to pozwala?

  OdpowiedzUsuń
 8. Kto był dziś na pikniku wyborczym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja byłem ale takie dziadostwo że szkoda było tam iść byli tam radni i ich znajomi albo rodzina

   Usuń
  2. Łysy z Rudym zdefraudowali kaske na wybory więc teraz żebrają żeby za darmo im oddać głos. Jak słyszę PiS to sprawdzam czy portfel jeszcze mam.

   Usuń
 9. Burak z Kaszakową i pozostałym centralnym gównem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak sie przedstawia p. burmistrz, szkoda że nie napisał, że dlugo to on w tych zakladach nie pracował i ze wszystkimi sie konfliktował, na kolanach wyżebral prace kierownika u boratynskiego, a potem pod nim doły kopał (to fakt, nie pisze tego bo jestem zwolennikiem
  boratynskiego -dla mnie to byl nieudacznik), pól roku byłem na
  zwolnieniu lekarskim, aby uchronic sie przed zwolnieniem z pracy, później kumpel dyrektorujący w DPS Brzeziny mnie przygarnął, obilem gębe jednemu pracowikowi z opieki, nawet chyba udzkodzilem jemu
  oko itp. itd., wywalilem bila bo nie zgodził sie na dalsze przekrety, a teraz musze wygrac, aby zarobic na wiatrakach i dalej pławic sie we wladzy, nie w luksusie, bo nie wiem co to luksus, on jest dla
  kulturalnych ludzi i z klasą.
  a p. burmistrz wali nastepującą ściemę o swoich dokonaniach.
  Szanowni Państwo,
  urodziłem się w Choszcznie, tu uczęszczałem do Szkoły Podstawowej nr 3, a maturę zdobyłem w obecnym Zespole Szkół nr 1. W 1999 roku ukończyłem Wydział Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Szczecińskiego i uzyskałem tytuł mgr historii. Do 2003 roku prowadziłem własną działalność gospodarczą. Byłem też kierownikiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choszcznie, zastępcą burmistrza Choszczna, a także pracowałem w Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach. W 2006 roku wybrany zostałem na burmistrza Choszczna i tę funkcję sprawuję do chwili obecnej.
  Szanowni Państwo,
  przed nami ważny okres i dlatego stawiamy na wspólne działanie. Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Samorządowe – Odrodzenie idzie do wyborów razem z Platformą Obywatelską i Polskim Stronnictwem Ludowym. Stawiamy na ludzi i wzajemne zrozumienie, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko razem w pełni wykorzystamy środki unijne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no wykorzystacie te środki unijne na wiatraki tak tak... tyle lat mieli na wykorzystanie środków unijnych, i nic , marazm, zobaczcie jak w tyle za choszcznem był barlinek, tam sie inwestuje w miasto a nie we wlasne interesy. pan burmistrz zapomnial dopisac, że idzie do wyborów jeszcze z SLD, a kiedys należal do PIS, tylko tam jemu nie wyszło.

   Usuń
 11. Zapomniałeś napisać o klanach zatrudnionych w gminie to rodzina Kaszaków, Sieńko. Obsługa prawna za dużą forsę ze Szczecina ,konkursy na stanowiska tak samo ustawione jak w powiecie np. Pan GACEK to ekipa PO ,PSL i Centrum Samorządowe -Odrodzenie

  OdpowiedzUsuń
 12. he he ale dupami trzęsiecie!

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja uważam, że Stecykowy "czas na zmiany" się uda. Głosuję na tego Pana. Uważąm, że wyważa właściwie kampanię- stać go na zalanie ulotkami i banerami każdego słupa i drzewa ale jakoś nie robi tego jak np. Adamczyk. W końcu naprawdę ktoś inny może stery miejskie skierować na właściwe tory. Wybieram normalność. Dość terroru i własnego uwielbienia i dość straszenia "wypierdoleniem z roboty"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DZISIAJ slyszałam, że bardzo boi sie Stecyka i organizował z nim jakies spotkanie na piatek ten przed wyborami, ale nic nie wskurał! Są osoby nieprzekupne i z zasadami! Zasade Bolo ma taką, za flaszki kupic glosy , jak to robił do tej pory na


   wiochach, obiecac tym ludziom cuda na kiju a potem sie z
   nich z kumplami się wysmiewać. Glosuję na Stecyka, prowadzi kampanie merytorycznie i oparta na faktach. A czesto piszecie, ze Stecyk jest z PIS, Stecyk nie nalezy do żadnej partii, ma popracie Pisu, ale to nie to samo, w Pisie byl
   Ketchup i go z niego wywalili, potem sie zalokowal w PO, ciekawe jakie partie jeszcze obskoczy dla swoich korzysci, jak PO nie będzie u władzy, bo kariere zaczynał w PIS jak Pis rządziło.

   Usuń
 14. Ale zrozumie ze Stecyk nie ma żadnych szans

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja myślę , ze to właśnie Adamczyk nie ma szans bo nawet pracownicy w urzędzie maja go dosyć , oczywiście poza dupolizami typu Okoński , Zadka i inni

  OdpowiedzUsuń
 16. Stecyk w poprzednich wyborach z SLD, teraz z PiS-em. Co za zmiana.
  Typowy karierowicz.
  A z tymi wiatrakami to wszyscy dali się podpuścić Stecykowi. Kto wcześniej się nie połapał, o co chodzi teraz już wie. Chodziło o zdobycie elektoratu, a nie o wiatraki. Ma spore szanse w wyborach, potrafi manipulować faktami i ludźmi. Typowy polityk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby szedł z SLDowem to by powalczył o były elektorat Szczęsnęgo a tak dostanie może 300 łapek. Dobry karierowicz i rasowy czy jak mówisz typowy polityk wziął by to pod uwagę. Jeszcze się musi dużo nauczyć. Prosty biznesmenek dwuosobowej firemki nie poradzi sobie z budżetowymi chamami. Szkoda czasu, żeby cztery lata się uczył zarządzać 500 osobową zbieraniną pożeraczy podatkowych..

   Usuń
  2. bzdury piszesz, przeciez wiatraki pogrązaja Bola i nie odbijaj pileczki do Stecyka, nawet jak Stecyk miałby wyplynąc na wiatrakach jestem za, bo wypłynie w slusznej sprawie, drugi raz jestem za, i trzeci raz jestem za!!! Pamietaj o biogazowni i fermie drobiu.

   Usuń
  3. Gruby idzie do wyborów z SLD, PSL i PO, (KIEDYS TO NAWET PRACOWNICY OPIEKI LATALI NA JEGO POLECENIE ZBIERAC PODPISY JAK BYŁ W PIS) jeżeli masz na mysli przyjaciół Szczęsnego to będa glosowac wg wlasnego rozumu i to jest draństwo co robisz , może rodzina P. SZCZĘSNEGO SOBIE NIE ŻYCZY ABY PISAC W JEGO IMIENIU .

   Usuń
  4. To prawda że dzieki elktoratowi Stecyk zyska elektorat, a Adamczyk go stracił, panie Stecyk Kocham Pana za walke o sze zdrowie i zgodę, nawet jak pan to robi dla korzyści w postaci zostania burmistrzem, a inni to może są altruistami. Stecyk konkretnie o cos zabiega, o nasze zdrowie, bo przy wiatrakach je strarcisz i zostanie burmistrzem, gdzie tu ściema, gdzie klamstwo, wszystko jest jasne i czytelne. A Bolo to co na czas wyborów siedzi cicho z wiatrakami, a potem z kopyta, kłamczuch, straszliwy kłamczuch!

   Usuń
  5. poprawka dzieki wiatrakom....

   Usuń
 17. Takim sprzedawczykiem i społeczniakiem jak T.W.Jabłecki jest również M.Jędrowski. Przecież jak został radnym to był ostatnim biedakiem w Choszcznie,a rada życie mu uratowła i tylko córki ustawiał od stażu do stażu.Jak to przysłowie mówi, że syty głodnego nie rozumie i pan Jędrowski tak garnął do siebie,że zapomniał w końcu czyją trzyma stronę.Chce być wychowawcą dzieci a kompromituje się wśród dorosłych. Panie Jędrowski może tak łyżeczką, bo naprawdę pan się zachłyśnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmawiałem z Panem Wiesiem W. Sprawa Mirka była dwuznaczna ale prywatnie to naprawdę dobry człowiek. Za całą sytuację obwiniam Panią Kołotko która zadała się z choszczeńską patologią pokroju tego cwaniaka z Pełczyc co robił lody na śmieciach. Późnej do tego wmieszała się KWB. Mariola wiem, że masz żal do Pana Jędrowskiego ale jesteś prawdziwą świnią i przekupną wywłoką która dostała się do RM bo Pan Adriaszkiewicz dodał Ci głosów.

   Usuń
  2. Wiesiu W. jest debest, następny rozwodnik, juz flaszek nie kupuje?, a może taraz z dziecmi z podstawówki sms sobie śle jak to robil z uczniami Z.S nr 2, jeszcze z ketchupem wypierdzielili porzadnego nauczyciela, aby go wsadzic na jego miejsce, co Wiesiu W. nic nie wie o uczciwości i etyce! Ponoc się szykuje z powrotem na stolek dyrektora w ZS NR2. Cale to hałatajstwo trzeba pogonic!

   Usuń
  3. A co nowa dyrektor była z łapanki? Czy może mąż był oficerem prowadzącym przewlekłość postępowania w sprawie opalonego ? Ma rację młodzież z ZS ona nadaja sie do oprozniania szamb i do niczego wiecej !

   Usuń
  4. Pan Wiesiu W. zapomniał powiedzieć, że pan Jędrowski to porządny człowiek tylko za 5 zł.Adamczykowi cztery litery by wylizał.

   Usuń
  5. Adamczyk prawie jak Pan Jezus, tylko z tą różnicą, że Pan Jezus miał jednego Judasza, a Adamczyk ma dwóch Judaszy:Jabłeckiego i Jędrowskiego. Musi burmistrz uważać, bo po wyborach Ci dwaj mogą Go sprzedać i nawet się do niego nie przyznają.

   Usuń
  6. Nie martw się Tomek, Sylwek ,jak zwykle śmierdzące bąki puszcza,on tak ma i już.

   Usuń
 18. Gdyby Kołotkowa , Bil i przyjaciele mieli pojęcie o honorze którym tak chętnie gęby sobie wycierają to sami by zrezygnowali z organizowania tej "przyjaznej samorządowej" żenady

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mariola i Basia mają moralność wazeliny dają dupy każdemu na poślizgu jak można na taką błazenadę zagłosować.

   Usuń
  2. Żal Ci dupe ściska że Ty nie możesz

   Usuń
  3. Wszyscy widzę zapomnieli jak najpierw pomidor później karateką szczali za Mariolką nie dziwię się bardzo ładna kobieta

   Usuń
  4. Ja właśnie zagłosuję

   Usuń
 19. Wszystkich do tego samego wora........

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja coś napiszę jestem zwykłą mieszkanką Choszczna nie mogłam się zdecydować na jakiego burmistrza zagłosować tak więc przeprowadziłam wywiad popytalam znajomych w sklepach na kogo głosują no i 80%z nich popiera Bila także ja też tak zagłosuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jest jak mówisz to może będzie druga tura i resortowi redaktorzy w osobach Pana Krawca i Zboralskiego zorganizują jakąś merytoryczną dębatę na temat przyszłej polityki w gminie. Teraz fakt nie ma sensu bo trzeci Pan poza wiatrakami na swoich działkach nie ma nic więcej do powiedzenia.

   Usuń
  2. Popieram jestem za debatą

   Usuń
 21. Ja też tak zagłosuję ��

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja się zastanawiam Bil czy Stecyk?

  OdpowiedzUsuń
 23. Napewno nie Adamczyk. A Bil już zakończył sprawy w sądzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahahaaha himalaje hipokryzji.

   Usuń
  2. Szkoda ze Sławek słucha pisowskich podpowiadaczy i stara się robić to co miało miejsce w ostatniej kampanii czyli męczy jeden temat i jest monotematyczny.

   Usuń
 24. Jak Sławek słucha PIS-u wyjdzie po wyborach. Napewno dla niego najważniesza będzie kondycja finansowa gminy. I tutaj Adamczyk musi wszystko zrobić aby Stecyk nie wziął tego w swoje ręce. W sprawach finansowych potrzeba bezwzględności, wyrachowania ale też poszanowania ludzi. Myślę, że już czas na wprowadzenie nowych standardów, efektywnych i ludzkich. Liczę na przegonienie Adamczyka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowieku skończ z tą polityką i swoimi wywodami, bo rzygać się chce. Zajmij się ekologia w swoim skupie aut.

   Usuń
 25. PiSowcy nie mają żadnej idei, prócz idei władzy za wszelką cenę. To zbieranina różnych ludzi - nie zawsze o klarownych życiorysach. Nie stawiają sobie za cel poprawe jakości i rozwoju gminy a jedynie poprawe w swoim portfelu. Kiedys na nich głos oddałam i do tego zmarnowałam, ale dzis postrzegam to jako błąd. Więcej tego nie zrobie.

  OdpowiedzUsuń
 26. W TAKIM RAZIE ADAMCZYK JEST DALEJ PISOWY I bylby w tej partii gdyby nie wyleciał! No ten klarowny jego życiorys jest rzeczywiście wzorem wszelkich cnót, chyba zacznę się do niego modlić!

  OdpowiedzUsuń
 27. Za dwa dni wybory mam nadzieje ze Bil wygra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Konradzie niedługo czas na baardzo długi urlop.....

   Usuń
  2. Do pierdla o chlebie i wodzie, a nie na urlop. Każdy, kto wyciąga łapy po nie swoje, powinien być karany z całą surowością prawa i ponosić konsekwencje polityczne. A ten urządza sobie wybory.

   Usuń
 28. Wygra napewno Bil

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mozna głosować na takiego człowieka, wstyd!

   Usuń
  2. Posadzą za batonik z Żabki, a temu i tak włos z głowy nie spadnie.

   Usuń
 29. Długi urlop może czekać Adamczyka , bo w sadzie wyjdzie , ze go w robili razem z maldzisem , a poza tym CBA tez się dowie o wielu przetargach i urlop adamczykowi może się przytrafic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wpis ten świadczy o braku rozeznania kto jest kim w tym postępowaniu. proszę "nie krakać" o przetargach , bo pewien Pan wysłała psy takie jak Ty, żeby szczuły bo nad nim wisi CBA za fałszywe doniesienia. chcesz, żeby znowu komendant wstydził się przychodzić na sesje

   Usuń
 30. Dobrze będzie jak Bil i Stecyk połączyliby siły i wyrzucili ten układ lapowkarzy i klamcow

  OdpowiedzUsuń
 31. Jestem pewna, że Adamczyk pokona konkurentów w pierwszej turze

  OdpowiedzUsuń
 32. Adamczyk zrobił bardzo dużo i życzę mu powodzenia w następnych wyborach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W następnych jak najbardziej, w tych nie.

   Usuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty