poniedziałek, 31 stycznia 2011

Rozważania mieszkańców na temat siłowni w Choszcznie Rozważania mieszkańców na temat siłowni w Choszcznie

     „fazer 2011-01-29, 8:52 Siłownia na basenie to nawet nie nadaje sie dla panów , nie ma tam odpowiednigo sprzetu do cwiczen , Kobiety nie maja tam czego szukac bo nie ma dla nich ani ciezarkow ani sprzetu cardio ( typu bieznia , steper, porzadny rower , orbitrek ) i jeszcze na dodatek wejscie na ttrening kosztuje 5 zł za godzinke treningu ( śmiech na sali ) ZA CO IM TAM PŁACIĆ. Nic tam nie ma !!! A u sioji chociaz sa 2 rowerki , steper który ledwo dyszy i orbitrek , bo bieznia stoi jako mebel nie czynna od jakiegoś czasu zreszta. Ogólnie jak na takie miasto to totalne dno .
pittbull  2011-01-29, 10:31 W Choszcznie nie ma profesjonalnej siłowni to fakt, a na basenie Mateusz wszystkie sztangi powyginał 
CZERWONY 2011-01-29, 10:34 U sioji może sprzęt by się znalazł dla kobiet, bo kilka razy widziałem ćwiczącą kobietę chociażby dziewczyna królika ale radzę odrazu zabrać maskę gazową , bo nieraz smród wybijającej kanalizy jest nie do zniesienia, chociaż w niektóre dni nie było czuć.
fazer 2011-01-29, 12:26 a w reczu i barlinku maja takie siłownie ze my nigdy nie bedziemy mieli , mozemy tylko pomarzyc sobie . W reczu dostali jakąś dotacje grubą z Unii i mają wypasioną siłownie w szkole . A w Barlinku jest siłownia 2-poziomowa , u góry ciężki sprzęt dla mężczyzn a dół cały sprzet dla Pań , piękne prysznice i szafki , muzyczka i nie smierdzi na dodatek , do tego telewizory LCD na scianie wiszą . A u nas jakis sprzęt do rehabilitacji firmy KOSPORT i to na dodatek zużyty i mało trochę tego sprzętu do ćwiczeń jest.
pittbull 2011-01-29, 16:18 Fazer podkręciłeś mnie z tą siłownią w Barlinku…,Ćwiczenie to teraz styl życia, jest bardzo modne i pozytywne, przedział wiekowy ludzi którzy chcą ćwiczyć jest naprawdę różny. Kiedy u nas taką ktoś otworzy? Prywaciarze to do was pytanie?
fazer 2011-01-30, 12:19 do Pitbull. Siłownia w Barlinku full wypas – amerykanski sprzet do ćwiczeń , okolo 50 stanowisk i rużnych maszyn , no i hanntle masz całe gumowane od 1kg do 80 kg ładnie poukładane , dodatkowo komplet ładnych hantli dla Pań . Kupę sprzętu cardio – bieżnia , rowerki stepery , orbitreki i maszyny do brzuszków. tam to sie chce ćwiczyć . Tylko jeden problem Barlinek jest od nas 28 kim Niech któs w końcu u nas pomysli o TAKIEJ SILOWNI U NAS. ostatnio u sioji zauważylem nawet PANIE i to było ich 5 , normalnie szok , w końcu lato tuż tuż
CZERWONY 2011-01-31, 17:37 Wiecie dlaczego tu nie ma i nie będzie porządnej siłowni? Po pierwsze to jest Choszczno, tutaj wszystko jest drogie – mieszkania, czynsze, woda czyli sumując wynajęcie lokalu o dużym metrażu np.po starej biedronce od razu zabiłoby właściciela samymi kosztami opłat – czynsz za wynajęcie + woda i prąd. Kto ćwiczy i sam kupił sobie jakiś mały atlas do domu lub kilka krążków na sztangę wie ile to kosztuje. Ktoś musiałby porządnie uposażyć tą siłkę a wiadomo nikt nie chce się wpędzać w kredyty i pożyczki bo jak wiadomo pieniądze z dofinansowania przy zakładaniu działalności ledwo starczają na drobny remont pomieszczenia. No ale dobrze. Założmy że ktoś by już założył siłownię taką jak w Barlinku. Napewno nie byłby tani wstęp bo właściciel musiałby zrobić takie obroty żeby chociaż pokryły mu się opłaty – czynsz, prąd, woda poniesione przez lokal wysoki ZUS za pracownika bo ktoś musi tam siedzieć pilnować i ew.rata kredytu (jeśli by kupował nowy sprzęt). Już na pierwszy rzut oka to jest nierealne i nieosiągalne bo ceny wstępu musiałyby być 4x większe niż w innych siłowniach i musiałoby chodzić mnóstwo ludzi (jedno wyklucza drugie bo wysokie ceny=brak ludzi). Oczywiście to jest mój punkt widzenia – owszem ktoś może twierdzić inaczej ale tak to wygląda z mojej strony, dlatego podobna sytuacja jest też z naszymi lokalami imprezowymi. A na jakiegoś inwestora też nie ma co liczyć…”

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty