niedziela, 22 lutego 2015

gmina powiat CHOSZCZNO przegląd tygodnia 16-22 grudnia


 gmina powiat CHOSZCZNO przegląd tygodnia 16-22 grudnia

Zgodnie z tradycją w ostatni dzień karnawału Północna Izba Gospodarcza oddział w Choszcznie organizuje Galę Przedsiębiorców. Celem uroczystości jest uhonorowanie przedsiębiorców wyróżniających się takimi cechami jak wizja, pasja, skuteczność w działaniu oraz determinacja w dążeniu do osiągnięcia sukcesu. W tym roku VI Finałowa Gala Konkursu Przedsiębiorstwo Roku 2014 odbyła się w sobotni wieczór14 lutego. Uroczystego otwarcia dokonał prezes choszczeńskiego oddziału PIG Mariusz Adamkiewicz, a Galę już po raz szósty poprowadziła Anetta Bikowska. 

 „Stop przemocy” te dwa słowa wykrzyczeli na zakończenie wspólnego tańca uczestnicy sobotniego finału akcji „One Billion Rising” - „Nazywam się Miliard”. Na świecie i w Polsce akcja odbyła się po raz trzeci, u nas pierwszy raz. Akcję objął patronatem starosta choszczeński Adam Andriaszkiewicz, a ambasadorem została wicestarosta Wioletta Kaszak. 

 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie filia w Choszcznie doczekała się nowej siedziby. Obecnie mieści się przyulicy Zielnej 1. Wczoraj oficjalnego otwarcia dokonali: wicewojewoda zachodniopomorski Ryszard Mićko, członek Zarządu WojewództwaAnna Mieczkowska, starosta choszczeński Adam Andriaszkiewicz, wicestarosta Wioletta Kaszak burmistrz Choszczna Robert Adamczyk oraz dyrektor WSPR w Szczecinie Roman Pałka, z którego inicjatywy powstała filia w Choszcznie. 

3 lutego 2015 r. w Bornem Sulinowie, Starosta Choszczeński – Adam Andriaszkiewicz, uczestniczył w pierwszym w tej kadencji posiedzeniu Konwentu Starostów Powiatów Województwa Zachodniopomorskiego, na którym ukonstytuowało się nowe prezydium. Przewodniczącym Konwentu po raz trzeci został Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis. Funkcje wiceprzewodniczących powierzono Staroście Goleniowskiemu Tomaszowi Kuliniczowi i Staroście Białogardzkiemu Tomaszowi Hyndzie.  
CHSZCZNO. Klub Turystyki Rowerowej Voyager obchodzi 20. urodziny. – Wszyscy dookoła pytają o to gdzie byliśmy i co zwiedziliśmy, podczas gdy my dzisiaj już wiemy, że sama jazda na rowerze jest tylko dodatkiem, do tego całego klimatu, który w klubie stworzyliśmy – mówi prezes JERZY GUMULIŃSKI.1 komentarz:

  1. Ile kosztuje postawienie swojej kładki?. Nie mam działki graniczącej z linią brzegową. W ramach ceny mogę rozebrać jakąś wskazaną.

    OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty