wtorek, 26 kwietnia 2011

Starosta odjeżdża wężykiem - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 26.04.2011

Starosta odjeżdża wężykiem - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 26.04.2011: "Dwa lata pozbawienia wolności, grzywna, utrata uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi oraz utrata stanowiska grozi staroście powiatu choszczeńskiego (woj. zachodniopomorskie), którego w nocy z poniedziałku na wtorek zatrzymali policjanci ze Strzelec Krajeńskich (Lubuskie). Mężczyzna kierował autem z 1,5 promilami alkoholu w wydychanym powietrzu.
53-letni Lesław Ś. został zatrzymany do kontroli na ul. Wojska Polskiego. Wcześniej funkcjonariusze widzieli go na stacji paliw, z której odjechał 'wężykiem'. Urzędnik prowadził służbową skodę octavię.

- Policjanci postanowili sprawdzić powód takiego zachowania. Okazało się, że kierujący był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Dalsze dochodzenie pokazało, że jest to starosta Choszczna. Teraz mężczyźnie zostanie postawiony zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. - powiedział aspirant Artur Chorąży z zespołu prasowego lubuskiej policji."

7 komentarzy:

 1. Załatwi sobie przecież i nie będzie odpowiadał jak zwykły śmiertelnik, przecież.

  OdpowiedzUsuń
 2. no nie wiem czy się da już coś zrobić, jak wszedzie o tym trąbią.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to się nastarostował. I do tego jeszcze samochodem służbowym. Dobrze mu tak. Najgorszy typ człowieka, który po pijaku siada za kółkiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. a czy zostanie rozliczony za używanie służbowego samochodu do celów prywatnych -bardzo srogo go obciążyć jako podatnicy nie na takie cele można szastać naszymi pieniędzmi ukarać sromotnie za picie i jazdę pod wpływem alkoholu rowerzysta jest niejednokrotnie srogo karany.Za takiego starostę co nas reprezentuje to jest wielki wstyd i to jeszcze z PO...........

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety chyba go nikt nie rozliczy. mało tego teraz ponoć prywatny kierowca wozi go tym samochodem ,i od razu dostał prace w starostwie tak dwa w jednym

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani dyrektor przedszkola będąca w zarządzie na pewno go rozliczy jak zostanie starostą. Pani Z... na starostę a potem wszyscy świadomi i inteligentni wyprowadzamy się z Choszczna. Tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 7. starosta ponownie wyjechał słuzbowym samochodem na weekend do spa gratulacje dla radnych

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Archiwum bloga

Dodaj artykuł

Popularne posty