środa, 4 listopada 2015

CHOSZCZNO - JAK GŁOSOWALIŚMY WYBORY 2015 - choszczno.pl

Jak głosowaliśmy Wybory 2015 w niedzielnych wyborach do Sejmu i Senatu frekwencja w naszej gminie wyniosła 40,27 procent, czyli była nieco większa niż cztery lata temu (39,82 proc.). A jak głosowaliśmy? Okazuje się, że na kandydatów do Sejmu, 2439 głosów oddaliśmy na przedstawicieli z KWW PO, 1930 na KWW PiS i 2561 na osoby z pozostałych komitetów wyborczych.  (...)
W „naszej”, czyli gminnej dziesiątce najczęściej zaznaczanych kandydatów znaleźli się:WIOLETTA KASZAK (1831 - PO), CZESŁAW HOC (777 – PiS), PAWEŁ SZEFERNAKER (479 - PiS), STANISŁAW WZIĄTEK (403 – Zjednoczona Lewica),MAREK HOK (267 – PO), STEFAN ROMECKI (219 – Kukiz’15), MAREK SUBOCZ(217 – PiS), RADOSŁAW LUBCZYK (191 – Nowoczesna), RYSZARD MIĆKO (181 - PSL), MICHAŁ PUZIAK (154 – Zjednoczona Lewica). 
A tak w podsumowaniu procentowym wygląda nasze głosowanie na poszczególne komitety: (PO – 35,19 proc.), PiS (27,85), Zjednoczona Lewica (10,66), Kukiz,15 (8,66), Nowoczesna (5,83), Korwin (4,07), Razem (4,0), PSL (3,84).

29 komentarzy:

 1. Taka kampania internetowa ,oplakatowanie całego miasta ,prestiżowe stanowisko żadnego kontrkandydata z miasta i tylko tyle głosów tragedia wstyd Pani Kaszak kandydatów PiS nie było widac i suma tych trzech wymienionych to prawie 1500 głosów a Pani ledwo ponad 1800 czas wycofać się z polityki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wioletka będzie raczej długo i daleko za ojcem jej sukcesu Adamczykiem

   Usuń
  2. Ponad 1800 głosów to mniej więcej tyle co cały PiS czyli 15 osób z tej listy.

   Usuń
  3. no ale bez kampani plakatów wydania mnóstwa pieniedzy wysokiego stołka w starostwie poparcia burmistrza , proboszcza całej tej gimnastyki i szopki a do tego braku struktur PiS-u w mieście to świadczy tylko że pompowany lokalny kandydat PO jest bardzo słaby przy takich atrybutach w samym mieście lekko powinno być ponad 4000 a co z tego wyszło widzimy PO-rażka

   Usuń
 2. No nie! Czy kelnerzy już wrócili z puszki i chcą pogrążyć świętojebliwych?
  Ponoć są jakieś nagrania na PiSowców. Dopiero sie nasluchamy , spieprzaj dziadu czy malpa w czerwonym to bylo na zywo , a co moze byc na tasmach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni się tam tylko modlili, ewentualnie pili i knuli

   Usuń
 3. Czas spie......ać.Nie tylko mamy w rządzie psychola ,ale i kryminalistę

  OdpowiedzUsuń
 4. Zalewska ta szmata pisowska i alkoholiczka z Jaworzyna ministrem edukacji
  Pamiętam jak ta kłamczucha strzaszyła latającymi skrzydłami w Choszcznie.
  Może w końcu zbierze na peruke na ten swoj lysy leb

  OdpowiedzUsuń
 5. PO-wskie skundlone psy szczekają a karawana jedzie dalej ,układ choszczeński utopi się we własnych odchodach z tych kilku ostatnich lat Adamczyk już o to zadbał

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że upadła Platforma bardzo martwi się składem nowego rządu. To bardzo dobry znak dla Polaków !

  OdpowiedzUsuń
 7. Wuefistka ministrem pracy i polityki społecznej, Jurgiel geodeta posądzony o działanie na szkodę państwa ministrem rolnictwa, psychicznie chory Macierewicz. Gdzie ta odnowa ja się pytam? Dwa lata i będę wybory.

  OdpowiedzUsuń
 8. właśnie po tym co zrobił PiS widać że władzy nie odda bardzo długo obstawiam minimum dwie kadencje PiS-owskie jastrzębie rozniosą PO-myje stąd ten jazgot czują biedaki pismo nosem a na deser nie zgadniecie kto będzie Wojewodą ? a to się Adamczyk "ucieszy "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Henryk B albo Konrad B -

   Usuń
  2. Trzeba Pis przyznać, że bardzo szybko wiedzieli jak zbudować "wspólnotę kolesiów".Czubek rządzi wojskiem a przestępcy rządzą policją i finansami. Pilnujący zaś żyrandola wali łbem o posadzkę oddając pokłony purpuratom. Ułaskawienie niewinnego to PiS-owska koncepcja prawa, wykładowcy z Nowego Tomyśla przycinającego na delegacjach. UJ gratulujemy absolwenta.

   Usuń
 9. Ale dzięki PiS-owi nie trzeba będzie odbudowywać "Jedynki". To się nasza władza cieszy - przejmie budynki gimnazjum.

  OdpowiedzUsuń
 10. nie byłbym wcale pewny tej radości podobno już jest "wybrany " wykonawca i dostawca materiałów tyle pracy "zabiegów "żeby wybudować nową szkołe a tu życie przyniosło takie rozwiązanie i co teraz będzie jak będą radni tłumaczyć się z chęci obstawienia Choszczna masą wiatraków a mieli takie "piękne" niby wytłumaczenie zresztą ten kit pewnie wymyślił i wcisnoł niektórym radnym sam Adamczyk , budowanie nowej szkoły przy połączeniu szkół podstawowych z gimnazjum to jawna niegospodarność ciekawe kto za tym podniesie teraz ręce Adamczyk ma i będzie miał problem za to kolejnego problemu nie będzie miało Choszczno

  OdpowiedzUsuń
 11. Dwóch ćpunów z PISU we władzach parlamentarnych Terlecki i Kuchciński
  Ryszard Terlecki, który zasłynął tym, że zadenuncjował własnego, na szczeście nie żyjącego już wtedy ojca. To były hipis, ksywka „Pies”, w tamtych czasach taśmowo rozprawiczający otumanione i naiwne panienki. Miał jedną jedyną misję: jak najwięcej wciągać nosem, jak najwięcej naciągać na wacka. I robił to, są nawet świadkowie.

  Jego ówczesna partnerka Kora Jackowska (tak, tak…) napisała w swojej książce, że bardzo była w Terleckim zakochana. Tak bardzo, że wręcz zatraciła rozum a przy okazji i osobowość. On nauczył ją palić marihuanę, razem też wąchali klej, czyli substytut ówczesnych narkotyków. Od kiedy jednak Terlecki został osobą publiczną, do swojej przeszłości się nie bardzo przyznaje i mówi, że tamta hipisowska historia, to było takie tam lewackie zamroczenie. Szczególnie zdziwiony tym nie jestem, bo każdy tak mówi, jak coś go mierzi. Ale idźmy dalej…. Niezłym ziółkiem okazuje się też być Marek Kuchciński. Tak drodzy państwo rodacy, już wkrótce druga osoba w państwie. W młodości Kuchciński nie stronił od odjazdów, jarał co podejdzie, wąchał co popadnie. Miał w swej hipisowskiej młodości dwa pseudonimy – „Penelopa” i „Członek”. Ten żeński to ponoć od wierności zasadom (jakim, dokładnie nie wiadomo), zaś „Członek“ to od członka oczywiście, bo Kuchciński gdziekolwiek się pojawiał, w jakiejkolwiek komunie, to od razu chciał zapisywać się „na członka“, lub co gorsza „wciągać na członka“. Rzec można, że pozostało mu to do dziś. Członek przysłania mu oczy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrz , kurza jego twarz , tacy sami jak Donek, zwany Donaldem. Ale on jest cacuńka z POprzedniego rozdania, te zaś członki są inaczej ćpający i dupczący, bo z PISIU. Inaczej członek wchodzi w zależności od przynależności ??? No jeszcze bym zrozumiał Grodzkiego, i am soory Grodzką .....

   Usuń
 12. Prawo i Sprawiedliwość zwiększyło liczbę konstytucyjnych ministrów. W rządzie Beaty Szydło będzie ich 21, a więc o czterech więcej niż w gabinecie Ewy Kopacz
  Macie obiecane tanie państwo. PIS dobrze wie , że nierób urzędnik zawsze poprze tego co mu podaje korytko. KOLESIOSTWO trzeba obsadzić!!! Więcej "ryjów" do wykarmienia!!! Więcej naszych pieniędzy do wydania!!! CHCIELIŚCIE??? TO MACIE!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. po takim burdelu jakie zostawiło PO to i tak nie dużo ten PIS to musi być bardzo zdolna drużyna

  OdpowiedzUsuń
 14. Gdyby Pani Wiola chciała w przyszłości kandydować na burmistrza to jest to bardzo słaby wynik na terenie gminy. Brak jakiejkolwiek konkurencji z naszego regionu i niecałe 2000 głosów to jest bardzo słabo. Widać nazwisko się przejadło.

  OdpowiedzUsuń
 15. Adamczyk dorzucił 30 mln długu? Ponoć tak chcieli jego radni..... czy ktoś coś wie na ten temat? Pewnie próbuje ten "wytrawny przywódca" wywinąć się z zarządu komisarycznego, który może mu "z wdzięczności z zdradę" zgotować PIS-owy wojewoda.

  OdpowiedzUsuń
 16. po cichu na nadzwyczajnej sesji przerolowali radni burmistrza na wniosek Adamczyka zadłużenie gminy bo na spłatę brakuje , widać teraz po co tą ciemnotę Adamczyk wystawił nas swoich listach jak widac nadają się jedynie do rolowania i podnoszenia sobie diet biedne ciemniaki nie wiedzą nawet że ich WUC ;) ciągnie ich na dno ,sesja nadzwyczajna dla zrolowania długu ;( masakra

  OdpowiedzUsuń
 17. Znając Adamczyka, to pewnie zmienił też bank pośredniczący w tym rolowaniu. I znowu koszt dodatkowy- pewnie 0,5 mln było mało, no ale radni przecież powinni wiedzieć najlepiej za czym głosują. Budżetowe koryto miejskie powinno być pozbawione dna. Adamczyk faktycznie jest "wytrawnym przywódcą"- radni sie z nim liczą jak trza, a on zawsze będzie mógł powiedzieć, że to państwo radni tak postanowili w uchwałach...

  OdpowiedzUsuń
 18. https://www.youtube.com/watch?v=Pn2ooHY77v4

  OdpowiedzUsuń
 19. Kwiatki dla Adamczyka. Bikowska pewnie znowu się sprawi i pogratuluje mu rekordowo zadłużonego budżetu 2016 z planowaną spłatą rat po roku 2030!!!! Takich długów jeszcze nie było. Marnotrawca naszych pieniedzy powinien w końcu otrzymać zasłużoną "nagrodę". Dobrze, że PIS wybił z głowy potrzebę budowy nowej szkoły- gimnazja do likwidacji a 6 latki do przedszkola.

  OdpowiedzUsuń
 20. PiS rozprawia się z wiatrakami PO okazało się że jest tez teraz przeciwko mówią ze jest to ostatni syf dla miast i wsi tylko Adamczyk , Czapiewski , Szemlij, Gumuliśki ... są za pytam się DLACZEGO !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czapiewski , bo na jego polach też planują wiatraki. Szemlij, bo zawsze jest za , a nawet przweci-, gdyż-ponieważ. Gum-liński , bo jego bogiem jest WUC, a dla każdego byłego trepa jak WUC chce to ruki po szwam i ma być. Nawet jakby się miały zaparować binokle.

   Usuń
 21. Znowu niektórzy radni chcą załatwić wiatraki sobie lub najbliższym i kuplom. Inni radni w większości są ich kumplami i za wszelką cenę chcą nimi pozostać. A co na to Adamczyk- jak zwykle może obiecywać plany zagospodarowania za Bóg wie co i na pewno w nosie ma mieszkańców, których skutecznie okłamuje już od 9 lat. Kwiatki za skuteczność robienia ludzi w konia- Bikowska do dzieła!

  OdpowiedzUsuń

Komentować może każdy ID pozostaje tylko dla wiedzy Google Co.

Dodaj artykuł

Popularne posty